Hayko Cepkin

adamlar değişim yapmak istiyor bunda ne var anlamıyorum... her türlü telden çalan bir müzik kanalı sonuçta. rock a da ağırlık vermek istiyorsa bunda ne gibi bir sakınca var merak ettim doğrusu??? kral tv bir çok kişi tarafından izleniyor ve bu kitle azımsanamaz gözden çıkarılamaz birşey bana göre...

doğru çok güzel özetlemişsin! sana dert atlatmaya çalışıp forumu alakasız konuya çevirip işgal etmeye niyetim yok! ama şunu bilki yazdın gibi bir format yok, izle öğren öle gel bence!!! kralı desktelediğimden değila ma yanlış bilgilerle insanların zihnini karıştırma. ortada rock müzik adına yapılan birşey var ve bunu desteklemek açısından bişeyler yapılmasını sağlatmaya çalışıyoruz!

Kral Tv olayı.. evet garip ama değişim yapmalarınıda desteklemek gerek bi bakıma. bu kadar sene bu formatta alıştığımız için bize şuanda garip geliyor. ama kaliteleşmeye başlayınca herkesin bu değişimi kabul edeceğini düşünüyorum. gerçi Kral Tv artık ne için bu değişimi yapıyor bilemiciiim.. (reyting vs.)

bu arada Hayko Cepkin yarın Shaft Club'ta olucak. bende orda olucam tabi. :)

Dün gözüm kral tv'ye takıldı ve isledim. Haykonun ilk çalışmasını dinleyen var mı.? Vay be neydi ne oldu :D komik bişiydi kuzenin annesine yazmış :D

Ha haa evet süperdi..Hayko'nun ilk çalışması baya geyikmiş.. :p

Bimen Bimeeeeen..Bimen Bimeeeennn diye girince anlamadım önce bi sonra hikayesini anlattı da tekrar verdiler ben de koptummmm.. :LOL:

Yeni albümden de iki şarkı söylediii..O süper olduu.. :)

ewt kral tv yi destekleyelim böylece rock müzik piyasası artacaktır ve rap batacaktır rock in rap out
öyle değil mi :)

bu arada hayko nun tipine bakıp dinlemeyen kişiler var ne diyorsunuz ama en önemlisi tip değil sestir bana göre

ewt ya 2 gun önce bi rock programındaydı araf danda bahsetti mükemmel bir insan hayko hergün dinledigim isimler arasında herşeyine bayılıyorum haykommm

Geri