Origam (Metal) - Ankara

Ankararock'a Arcane'in başlarında geldim.O yüzden sizi izleyemedim ama gelen yorumlara bakılırsa iyiymişsiniz pogo mogo çıkmış seyirciler coşmuş.İyiymişsiniz yani puh ulan az daha erken gelip ben de izleseydim keşkem.neyse origam daha çok sahne alır.İstanbul'daki konserde başarılar.
Serkan ve Can tekrar tekrar ellerinize sağlık çok güzel konserdi iyi organizasyondu.Ankarock'ın uzuuunn yıllar devam etmesi dileklerimle...

FAİTH DOWN dan ORİGAM a selam!!!
serkan ozellikle seni izlemeye gelmek istiyodum kusura bakma serkanla gelcekcektik ama amcık okul yüzünden... desteklerin için saol buraya bekliyoruz sizi

Origam 6 Kasım Istanbul'da... Ahanda buda afiş ...
triplegigss8lj.jpg

Ne güzel böyle bir sevinç yumağı olmuşsunuz. Kardeşlik, mardeşlik, bilmem ne...
Bu arada Origam "çok yakın" zamanda bir konseri olabileceği duyumunu aldık. Nedir durum?

ankarockta arcanenden öncesini izleyemedim..

ama arkadaslar pek ii olmadıklarını sölediler.. baklım inş yakında canlı dinlerizz

Sahnedeki grubu izlemeden önce bir şeyler beklersin elbet. Örneğin ben önceki konserlerinden sonra kafamda bir Origam canlandırmıştım ama beklediğimden daha iyisini buldum. Aradan geçen zamanı iyi değerlendirmişler.

İyi olmadıklarını söyleyen arkadaşların sahnede ne bekliyormuş, merak ettim doğrusu.

Geri