Origam (Metal) - Ankara

biz geç haber verdik ancak suicide seyircileri suicide'ın sahne alacağını biliyorlardı ama kimse gelmedi bu yüzden suicide da sahneye çıkmadı biz de yarım saat çaldık indik salı günü asıl programımızda görüşürüz :twisted:

Infradark msn e ekledim ama karsılasamıyoruz sanırım istersen özel mesaj atabilirsin buradan.

Yarın salı yani Origam gunu , saat 21.00 civarları sahnedeyiz , bekleriz :)

aga walla kusura bakmain erkenden gitmek zorunda kaldim hatunla aram bozuktu küstü trip faln ewe gittim... ama dediim gibi bi dahaki gelişime 12 ye kadar ordaim :D bu arada çok beğendim performansinizi cidden güzel ama dawulun tonlari çok kötüydü ozellikle kick we floor tom (umarim doru yazmişmdir:D) çok kötü geliodu sanirim deriler bayaaa bi eskimiş... başarilarinizin dewamini dileriz:D umarim ayni sahneyi paylaşiriz bir gün öpüyorum ...

ilk yarı keyifliydi gercekten ama belli saatten sonra destek okadar azalıyoki insan sadece zorunlu oldugu için calmaya başlıyo. Buda pek iyi etkilemiyo performansı tabiki. Birlikte daha iyi olucaktır eminim. Haftaya gorusuruz beyler..

Tolga Camlı'nın ellerinden Ankarock'dan iki adet yeni fotograf , tesekkür ederiz :)

Murat
origam02cc9.jpg

Serkan ( yani ben :D )
origam04lx2.jpg

ya ben yeniden kaydolup origam la konuşan ben die mi kaydolasam acaba
bide orda gerçek fan lar varken kimin için çalıosunuz manowar megadeth falan kimse anlamıo zaten ben de lead çalıodum bi ara sora ritm e geçtim o yüzden oşarkıları çalarkende dinlerkende bayılıorum ya hele megadeth; ver eline kağıtları okusun öle yani

Geri