sertsessiz (Rock/Ska/Pop-punk) - Ankara

3 aralık saat 16:00 @ Garage

9 Aralık saat 13:00 @ ODTÜ Beste Günleri

10 Aralık @ DIP, saati belli olunca duyuracağız.

hehe bakın böyle daha güzel oldu :p renk seçimlerim de ayrı bir güzel :p

özellikle beste günlerini hevesle beklemekteyim. odtülü olan ve kapıdan geçmeyi başarabilen herkesi bekleriz.

bakınız şöyle bir şey var :p

garage.jpg

he vallahi.

olsun ben buna da sevindim.. güzel bir gün olcak inşallah. erken gelin ha yazılı yoklama var :) sahneye elimde yoklama kağıdıyla çıkacam :p

Garage'daki konser tahminen 14:30 - 15:00 gibi başlayacak, Vita'dan sonra biz 16:00 civarı sahnede olacağız ve daha snra 51 Promil ve Tuşe sahne alacak.

Garage konseri seyirci namına yalan oldu beyler, ama konserde biz kendi çapımızda eğlendik :) Başarılar...
Yanarım yanarım güzel olmuş bu arada.. Sertap versiyonunu hiç sevmem ama sizinkini tuttum :)

Sizi malesef dinleyemedim :( Ama daha cok vakit olur cok beraber cıkarız umarım dinleme fıırsatım olur.Sanırım seyirci azmış.O az ve "öz"seyircinin arasında olmak isterdik.Tebrikler ve başarılar..

Garage konseri seyirci namına yalan oldu beyler, ama konserde biz kendi çapımızda eğlendik :D Başarılar...
Yanarım yanarım güzel olmuş bu arada.. Sertap versiyonunu hiç sevmem ama sizinkini tuttum :D

teşekkür ederiz, biz de eğlendik :) tuşe vokalisti bile yüzünü yıkadı, sağlık olsun, güzel bir gündü :)

ewt az ve öz seyircilerden biri olarak dün en iyi perfonmansınızı sergilediginizi düşünüyorum. Hadi bakalım sıra odtü de bide orda böyle çoşalım eglenelim :D

benim fikrim (grubun diğer elemanları ne düşünür bilemem) ortada bir fiyasko yoktu..az seyirci ya da çok seyircinin olması, müziğimizi orada icra etmemiz için bir etken değil..Denilen saatte çıktık..İstediğimiz kadar kaldık sahnede ve en önemlisi sahnede eğlendik... oraya gelen az ve öz seyirciye teşekkürler,gelmek isteyip de gelemeyenlere de teşekkürler, bir dahaki sefere artık..

Geri