sertsessiz (Rock/Ska/Pop-punk) - Ankara

RBC demiş ki:
güvenin boşa çıkmaz umarım ama geç olsun güzel olsun değil mi :)

hayranlar mı sıkıştırıyor, enteresanmış yahu :) demek bizi takip edenler tahminimden biraz daha fazla varmış, alışık olmadığım bir durum :) beğendilerse bizi gerçekten şükranlarımızı sunarız (en azından ben sunuyorum :)
evet ne sandınız :D tabii bunuda biraz bana borçlusunuz ama ben zevkle insanlara sizi tanıtıyorum çünkü bunu hakediyorsunuz gerçekten ;)
siz başarılı işler yapmaya devam ettikçe eminim daha da konuşulacaksınız

sertsessizz:D:D:D

nihayettttttt artıkk sertsessiz ile ilgili haberleri burdan öğrenecemmmm... :D :D :D :D :D bundan sonra sertsessiz her zaman yanındayımmm sizi iyiki ereğli konserinde dinlemişimmm:Dsize ulaşabildiğim için çok mutluyumm yaaa :D :D :D :D

hoşgeldin, kart sallayan kız :)

yalnız öğrencemmmmmm yerine öğrencem falan yazarsan daha iyi olacak, moderatörler sevmiyor böyle işleri ;)

yanımızda olduğun için teşekkür ederiz.

h.bulduk dünden beri size ulaşmanın yollarını aramaya koyuldum..:Dve sonunda buldum...bu arada ben tuğba(kart sallayan kız):Dhayalperest'i dinledim en kısa zamanda diğer şarkıalrınızı da dinlemek istiyorum.zaten cd'yi kapamadım konserde:D

wbyeniyil1da6.jpg

sevdim sarkınısı pek cok, ellerinize saglık :) anılcım hayata guven sarkısınıda merakla beklemekteyim :D umarım canlıda dinleyebilirim yakın zamanda sizi:)
basarılarınız devam etsin artarak, hersey istediginiz gibi olur umarım ;) :elsalla

anıl, hayata güven bizim son bestemizin sözleri mi , yazdın demek sözleri ben yokken. açıkcası bende merakla beklemekteyim :)

calima; şarkıyı beğendiğine sevindim, diğerleride hoşuna gider sanrım, kısa zamanda space'de yerini alacak yeni besteler, takipte kalınız efendim :)

anıl, hayata güven bizim son bestemizin sözleri mi , yazdın demek sözleri ben yokken. açıkcası bende merakla beklemekteyim :)

calima; şarkıyı beğendiğine sevindim, diğerleride hoşuna gider sanrım, kısa zamanda space'de yerini alacak yeni besteler, takipte kalınız efendim :)

hehe evet son sözler onlar :) gerçi dilan senin okuduğun gibi kalmadı sözler ama o kısım hala mevcut.
canlı dinleme konusuna gelince şu demoyu bi tam olarak bitirseydik ayarlicaktık bi iki bişi ama bitmedi hala tam olarak. ama sana mutlaka haber vericem gelmezsende saçını başını yolucam. :p

Organizasyon ve konserleriniz için grup ile sertsessizmusic@hotmail.com adresinden irtibata geçebilirsiniz.

Yakında yeni konserler var gibi gözküyor.Kesinleşince duyururuz ve gelmenizi de bekleriz :)

sevgiler..

Geri