sertsessiz (Rock/Ska/Pop-punk) - Ankara

afi351sonpk3fy4.jpg

Selamlar,

Bitlis Konaç Köyü Merkez İlköğretim Okulu'na yardım amaçlı düzenlenen konserimizde Sertsessiz grubuda sahnede olacaktır.

Bu gecede sahneye çıkan tüm gruplar, hiç bir ücret talep etmeden bizlerle birlikte olacak.

Ankara'nın en iyi gruplarının sahne alacağı bu gecede sizleride aramızda görmek isteriz.

Sertsessiz satt 22:00 civarlarında sahnede olacaktır.

Bu geceye katılacak olan arkadaşlardan, kitap, defter, kalem gibi her türlü eğitim materyali, 6-12 yaş grubuna hitab eden kitapları bizimle paylaşmalarını rica ediyoruz.

Unutmayın !! o çocuklar da bizim çocuklarımız ve onlarında insana yakışan şartlarda eğitim görme hakları var. Ve bizler yani abi ve ablaları onlar için birşeyler yapmalıyız.

Ayrıca yarın akşam saat 21:00 de 99.1 frekansından yayın yapan Radyo X'e konuk olacak ve kampanyamızla ilgili bilgi vereceğiz.

Her türlü desteğiniz için sonsuz teşekkürler,
Sevgiler ve Saygılar.

Yer : Pirates (Emek 4.Cad.)
Tarih : 5.Mayıs Cumartesi
Saat : 18:30
Giriş : 10YTL

Makine programının ilgili bölümü
http://www.youtube.com/watch?v=7kzS4dZqvys

Oraginizasyoa katıldığınız için, desteklediğiniz için çok teşekkür ederiz. Sizlerle tanışmaktan gurur duyduk.

Ben sizi ilk kez izledim dün akşam ve çok beğendim en kısa zamanda sizi ziyarete gelmek ve doya doya dinlemek isterim.

Başarılar dileriz.

LiMoN demiş ki:
Oraginizasyoa katıldığınız için, desteklediğiniz için çok teşekkür ederiz. Sizlerle tanışmaktan gurur duyduk.

Ben sizi ilk kez izledim dün akşam ve çok beğendim en kısa zamanda sizi ziyarete gelmek ve doya doya dinlemek isterim.

Başarılar dileriz.

beğendiğine sevindik.. kapımız size her zaman açık istediğiniz zaman gelin dinleyin eğlenelim beraber .. :) ayrıca organizasyon amacına ulaştığı için ayrı bir sevindik.

hatırlatalım, yarın durock.org partisi kapsamında Bolu'dayız. Mekan Nere Club olarak değişmiştir.

durockkonsera3dq4.jpg

metalcilere bulaşmayın biz çok sertiz asarız keseriz hepinizi :twisted:
dün çok iyiydiniz .. her ses gayet net ve güzel geliyordu ... arada bir küçük aksaklıklar her grubun başına gelebilir tabii ;)
Origam'dan sevgiler ve saygılar ... 8)

sabah 6 da ankaraya gelinir mi lan :)

daha yeni uyandım.. burdan metalcilere selam ederim..
bu kadar yorulmasak daha ne eğlenirdik.. inşallah bir daha ki sefere.

Geri