Şöyle Bi Başlık Olsun Canı Sıkılan Girip Saçmalasın...

Yaaa, gordün mü, aydınlandın mı şincik? Önyargılarınızı yıkınca pırıl pırıl bir insan oldunuz işte
Abi adamlar yapıyor. Şöyle bizim yaptıklarımızı düşündümde bi off...
Sen yapmıyomusun? Yapıyosun. Misal, suntaya ağaç kaplama yapıştrıp ağaç diye yedirdin bize :D

yigitsah abi yapma yav. nasıl heyecanlandım red hotda mı fail'lemiş diye :D

valla heyecan kırmak istemem ama bu fruisciante kötü bir gitarist bildiğiniz.. şanslı olanlardan.. daha doğrusu funk riffleri dışında hiç bir numarası yok.. şu 3 elemanın jamming inden anlayacaksınız ne dediğimi.

valla heyecan kırmak istemem ama bu fruisciante kötü bir gitarist bildiğiniz.. şanslı olanlardan.. daha doğrusu funk riffleri dışında hiç bir numarası yok.. şu 3 elemanın jamming inden anlayacaksınız ne dediğimi.

Peki sizin için kim iyi gitarist?

" Frusciante kötü bir gitarist "
Bunu diyen bi hendrix falan olmalı bana kalırsa.
Kesinlikle katılmıyorum. Zevkinizle uyuşmayabilir belki. O başka bişey, ben hiç bir şekilde katılmıyorum düşüncenize.
http://magazin.milliyet.com.tr/o-30...m/magazindetay/11.04.2010/1223515/default.htm
Yalnız değilmişim :)

Peki sizin için kim iyi gitarist?

" Frusciante kötü bir gitarist "
Bunu diyen bi hendrix falan olmalı bana kalırsa.
Kesinlikle katılmıyorum. Zevkinizle uyuşmayabilir belki. O başka bişey, ben hiç bir şekilde katılmıyorum düşüncenize.
http://magazin.milliyet.com.tr/o-30...m/magazindetay/11.04.2010/1223515/default.htm
Yalnız değilmişim :)
vallahi dostum hendrix olmasam da bu adamın her alanda eline vereceğime emin olabilirsin.. yok ben de çok severim rhcp grubunu amma velakin teknik vs açısından kıyaslarsak cidden çok kıt bir eleman. bu arada iş arkadaşlarım bana hendrix derler genelde. gerek solak oluşumla, gerek tekniğimle.. bilemiyorum artık :p. bu benim şahsi görüşümdür tamamen. ama eminim ki bana da katılanlar olacaktir. işte bazen şans elinden tutuyor insanın.

türkiye de bu adamdan daha iyi çalan nereden baksan en az bin, ikibin gitarist vardir emin ol.

ama tekniği bir kenarı bırakırda yaptiklarini konuşursak, iyi bir riff yazarı evet.

türkiye de bu adamdan daha iyi çalan nereden baksan en az bin, ikibin gitarist vardir emin ol.

ama tekniği bir kenarı bırakırda yaptiklarini konuşursak, iyi bir riff yazarı evet.

bin ikibin :) Yapma gözünü seveyim nerde var.
Varsa ben müzik dinlemiyorum.
Evet burda saçma şeyler konuşuluyor işte.
Neyse. Karşıt görüşler, zevkler illaki olucaktır.
Saygılar.

Geri