Şöyle Bi Başlık Olsun Canı Sıkılan Girip Saçmalasın...

Ses seviyesi oldukça düşük. Belki 2 x 12 değilde daha küçük tek bir hoparlör kullanılsa daha fazla volüm alınabilir. Evde gitar çalışmak için yeterli olabiliyor yalnızca. Bu yüzden lambalı hissiyatı verip vermediği konusunda da bir şey söylemek zor. Ayrıca hangi amfinin lambalı hangisinin lambasız olduğunu bu güne kadar duyarak hiç anlayamadım. Yalnızca fiyat etiketinden :). Ama e530'u 530 yapan lambalaırysa, evet bu alet süper ve lamba "rulez" derim.

Beyler özlemediniz mi beni, 1 haftadır üzerim çiziliydi :p
Neyse, diyorum ki şu benim squier strata manyetik modifiyesi yapıp 1000 liradan iteleyim. Nası fikir :D

500 liraya gördüm ben geçen gün, mek serisiymiş türkiyede de yokmuş :D
neyse bende de dc fix kaplama maple var ne derler acaba :D
aha buyrun ;

IMG00162-20120929-1638.jpg

Bi tane Aria'si var (sanirim Alcatrazz zamanlarinda) ama Fender'ci o :p
*senin nickini cinlattim bi baslikta da kafam cok gidiyo bu gunlerde. denk gelirsen yazsana halilpazarlama.

ben de nerden çınlıyor diyorum :) bir ara elime geçmişti malmsteen fender ama scalloped olayına alışamadığım için sattım.malmsteen deyince aklıma 70s headstock fender , marshall ve dod 250 gelir.

Özelden mesaj atmıştı bana. Orada konuşma tarzı biraz neşeli, şen şakrakça ama düzgündü de. Başlıklardakinin tersine bir üslubu vardı yani. O iddialı başlıkları açarken "dikkat çekip konuyla ilgili bilgisi olanların dikkatini çekmeye çalışıyo herhalde" diye tahmin ettim ben de.
:)
iommi abimin %100 doğru bakış açısı. aynen öyle yapmak istedik ama ego dolu bazı arkadaşlar bana hakaret etmekten bunu başaramadılar :D

the-pentagram nası bi tipsin hala çözemedim vallahi seni. sıra bu başlığa mı geldi :D

iftiranın daniskası ayrıca bu ben onu esp eclipse için demiştim günah günah yapma bunu :D

O konuyu hemen buluyorum bu arada, silinmediyse. Ayrıca zaten esp eclipse için dedin diyorum. Kendinle çelişiyosun. Önce iftira diyip sonra demiştim diyosun. Te allaam. :D

Diğer Les Paul 100 ile ilgili olanıda buluyorum. Silinmediyse tabi ;)

Geri