Self Torture

sevda_lp demiş ki:
yaaa yeni albüm kapağı nasıl bir şey olucak ?? ayrıca şu t-shirt işini ayarlayın öss sınavına ft t-shirt ü ile giriceğim... :)

yeni kapagi anlatmak zor olur. kisaca sunu soyliyebilirim, yeni bestelerde yakaladigimiz hissi grup olarak yeni kapaga yansitabildigimizi dusuniyoruz. tabi herkeste ayni seyi uyandirmak imkansiz, sonucta yoruma acik olan birseydir kapak. eminim hic sevmiyen, cok seven, veya etkilenmiyen kislerde olur. bence en guzeli album cikinca bir kac kere dinleyip ve herseye bir butun olarak baktiginizdan sonra kendiniz nasil birsey olduguna karar vermeniz. bu konuda cok fazla yardimci olamadigimi biliyorum, ama sanirim su an verebilecegim en net aciklama bu.

anger epidemic'le anlasmadan once (hemen hemen bir sene olmustur) bir merchandising sirketi ile sozlesmemiz vardi, fakat t-shirt cikmadan sirket kapandi. bu olay bizi bir cok insana karsi mahcup etti. simdi tum merchandising haklarimiz anger epidemic'igin elinde, bu konuyla yakindan ilgileniyorlar ama su an yapilmasi gereken islerin oncellik sirasinda degil. yani soyle, once album cikar ve ardindan gelen konserlere yetistirmeye calisacaklar. bu konuyla ilgili onceden yasadigimiz olayi tekrar yasamamak icin bir kesin bir tarih vermek istemiyorum, umarim anlayisla karislarsiniz.

aksiklik cikmazsa sinavina kadar buyuk bir ihtimal yetisir ;)

ilgin ve destegin icin cok sagol, iyi calismalar.

mumu demiş ki:
sevda_lp demiş ki:
yaaa yeni albüm kapağı nasıl bir şey olucak ?? ayrıca şu t-shirt işini ayarlayın öss sınavına ft t-shirt ü ile giriceğim... :)

yeni kapagi anlatmak zor olur. kisaca sunu soyliyebilirim, yeni bestelerde yakaladigimiz hissi grup olarak yeni kapaga yansitabildigimizi dusuniyoruz. tabi herkeste ayni seyi uyandirmak imkansiz, sonucta yoruma acik olan birseydir kapak. eminim hic sevmiyen, cok seven, veya etkilenmiyen kislerde olur. bence en guzeli album cikinca bir kac kere dinleyip ve herseye bir butun olarak baktiginizdan sonra kendiniz nasil birsey olduguna karar vermeniz. bu konuda cok fazla yardimci olamadigimi biliyorum, ama sanirim su an verebilecegim en net aciklama bu.

anger epidemic'le anlasmadan once (hemen hemen bir sene olmustur) bir merchandising sirketi ile sozlesmemiz vardi, fakat t-shirt cikmadan sirket kapandi. bu olay bizi bir cok insana karsi mahcup etti. simdi tum merchandising haklarimiz anger epidemic'igin elinde, bu konuyla yakindan ilgileniyorlar ama su an yapilmasi gereken islerin oncellik sirasinda degil. yani soyle, once album cikar ve ardindan gelen konserlere yetistirmeye calisacaklar. bu konuyla ilgili onceden yasadigimiz olayi tekrar yasamamak icin bir kesin bir tarih vermek istemiyorum, umarim anlayisla karislarsiniz.

aksiklik cikmazsa sinavina kadar buyuk bir ihtimal yetisir ;)

ilgin ve destegin icin cok sagol, iyi calismalar.

ama çıksın artık albümde...
biz bakıp kara verelim kapağa mapağa hayran olan bizleriz iki yılı 3 ay geçti be!

yeni albüm bir çıksın alt kattaki mümin anti-metal hacı abi bile sevicek bence :) sonsuza kadar destekçinizim...şu albüm bir çıksında bursa ya gelin hemen...size bir iskender kebap ısmarlayım. :)

sevda_lp demiş ki:
yeni albüm bir çıksın alt kattaki mümin anti-metal hacı abi bile sevicek bence :) sonsuza kadar destekçinizim...şu albüm bir çıksında bursa ya gelin hemen...size bir iskender kebap ısmarlayım. :)

hahahaha...

eyvallah...

yerli gruplara gosterdigin ilgi ve destegi cok takdir ettik (iste bu)...

tekrar cok sagol...

evet, albumun cikisi biraz ertelendi, elimizde degildi...

ama biraz sabir, 2 bucuk ay kaldi...

bundan sonraki album sizi cok bekletmez...

2007 de ayni tarihlere yakin cikartmayi dusuniyoruz...

yeni bestelere hafiften girismeye basladik ;)

iskender sozunu aklimiza kazidik, zamani gelince afiyetle yeriz...

kendine iyi bak...

pardon yaaa :) abi ben zalanzort diye hatırlıyordum seni hep yaaa...ne demek bu arada zallanzort(2 l var) bu arada bana bacım demeden önce self torture menajeriyle konuşsan daha iyi olur :)

evet albüme 2.4 ay kaldı...şimdiye kadar en merak ettiğim albüm bu türkiyede...hardcore olucak ama nasıl bir hardcore acep....??? yurt dışına da açılır atık ft bu albümle...

zallanzort demiş ki:
ZoZoMaNiA demiş ki:
sevda_lp demiş ki:
evet albüme 2.4 ay kaldı...şimdiye kadar en merak ettiğim albüm bu türkiyede...hardcore olucak ama nasıl bir hardcore acep....??? yurt dışına da açılır atık ft bu albümle...

inş,herkesin düşüncesi öyle

walla benim düşüncem öyle zozocum nolcak şimdi? napacaksın? :LOL:

bunun inşallaa maşşalaa yok arkadaşlar adamlar zaten en iyisi eğer metalcore un çıktığı memlektin gruplarına bakın kişiliksiz gitar tonlarına ve bi b'ka benzemeyen bestelerine bakın! hayır kesinlikle FT ye 2 rakip görüorum teki chimaira diğeri devil driver kesinlikle bu adamlar ilk iki albümleriyle zaten bunları ceplerinden çıakrtıyor hele mislead gibi bir albüm yapabiliyorsa olay bitmiştir
ihtiyaçları sadece biraz reklam arkadaşlar!

bizimde bir şekilde destek olmamız lazım ben üye olduğum diğer forumlarda artık self torture logoları kullanıcam...burdaki avatarı da değiştiriyorum artık...canım lamb of god gidicek ama olsun gönüller bir olsun yeter :)

Geri