Self Torture

sevda_lp demiş ki:
bizimde bir şekilde destek olmamız lazım ben üye olduğum diğer forumlarda artık self torture logoları kullanıcam...burdaki avatarı da değiştiriyorum artık...canım lamb of god gidicek ama olsun gönüller bir olsun yeter :)

;) desteklioruz hepinizi yardım de edeceğiz!

hehe bende person-a nihn ilk çıktıı zamanda araştırıp bulup yabancı sitelere FT forumları açardım:D ozan abi bilir onları.

onuda özledik walla ya...

sevda_lp demiş ki:
bizimde bir şekilde destek olmamız lazım ben üye olduğum diğer forumlarda artık self torture logoları kullanıcam...burdaki avatarı da değiştiriyorum artık...canım lamb of god gidicek ama olsun gönüller bir olsun yeter :)

ben ft logoları kullanmaya başladım bile:)

bu arada evet bi takım kurup (içinde bende olcam tabi ki ekipman taşımak zor iş malum) önce Türkiye turu ve ardından Cenotaph la beraber dünya turu lasım, bizde sahne arkasında pogo yapsak mesela hahaha konser bitse onlar sarhoş olurken ekipmanlar yine bize kalsa bizde sakat sakat onları toparlasak ne güzel olurdu demi ama? :twisted: :evil: :D :LOL: ;)

"Tarzından taviz vermeden yoluna devam eden Ankara'nın istikrarlı grubu Self Torture yepyeni 12 şarkıdan oluşan "DEAD CENTER" isimli yeni albümüyle geri dönüyor. Hardcore temeli üzerine oturan death metal ve grindcore etkileriyle kendine has soundunu yakalayan grubun yeni albümü Anger Epidemic etiketiyle 2006 Kasım ayında piyasaya çıkıyor.Öfke dolu vokaller,dozer gibi bir davul soundu ve yırtıcı gitarlarla bezenmiş albümü dinlerken yumruğunuzu ve dişlerinizi sıktığınızı, müziğin alt yapısını oluşturan groove bölümlerde istemsiz sallandığınızı hissedeceksiniz. İçinizdeki köpek bu albümü her dinlediğinizde biraz daha uyanacak"

aysu_ demiş ki:
"Tarzından taviz vermeden yoluna devam eden Ankara'nın istikrarlı grubu Self Torture yepyeni 12 şarkıdan oluşan "DEAD CENTER" isimli yeni albümüyle geri dönüyor. Hardcore temeli üzerine oturan death metal ve grindcore etkileriyle kendine has soundunu yakalayan grubun yeni albümü Anger Epidemic etiketiyle 2006 Kasım ayında piyasaya çıkıyor.Öfke dolu vokaller,dozer gibi bir davul soundu ve yırtıcı gitarlarla bezenmiş albümü dinlerken yumruğunuzu ve dişlerinizi sıktığınızı, müziğin alt yapısını oluşturan groove bölümlerde istemsiz sallandığınızı hissedeceksiniz. İçinizdeki köpek bu albümü her dinlediğinizde biraz daha uyanacak"

hımm bak utandım şimdi ha :oops:
pick up those fallen olcak zannediyordum yeni albümün adını sorana da hep öyle dedim neyse artıkın :twisted:
deli gibi FT dinliyorum zaten sabırsızlık hat safhada
set pulse rapid yani :D :evil: :twisted:

aysu_ demiş ki:

şimdiden hayırlı uğurlu olsun.....

47430025.jpg
burdanda grubun en kasıntı elemanını görebilirsiniz :) oluşum süper.bomba bir albüm olucak bence. :LOL:

06(31)MUMU gariban gibi çıkmış lan...bu adam müzikle uğraşacağına pazarda o hardcore sesiyle domates biber satsın be kardeşim yazıktır günahtır :) nerde çekilmişler bu foto ları ??? ortam pek sağlam gözükmüyor yanlız :)

sabırsızlığınızı anlıyorum emin olun buna değer. herşey olması gerektiği gibi üzerinde düşünülerek yapılıyor, bizim için duyduğunuzdan başka bişey düşünmeyesiniz diye

selftorture grubunu ilk kez duyuyorum yazılanlarla az cok bilgi edindim. parcalarını dinlemem için verilen linkler geçersiz gösteriyo bende.dinleme fırsatı bulabilecegim bir link site vs. verirseniz, ben de dinleyip merakımı gidersem minnettar kalıcam.

sencan demiş ki:
selftorture grubunu ilk kez duyuyorum yazılanlarla az cok bilgi edindim. parcalarını dinlemem için verilen linkler geçersiz gösteriyo bende.dinleme fırsatı bulabilecegim bir link site vs. verirseniz, ben de dinleyip merakımı gidersem minnettar kalıcam.

şimdiye kadar dinlemediysen walla ayıp etmişin 8) 8)

yukarda arkadaşın verdiği adreste birkaç parça mevcut, yeni albüm de çıktı çıkacak zaten...

Geri