K®avat (Alternative) - İzmir

iyi iyi çok sevindim iyi olmasına bizimde iyi gidiyor konser orucunu yakında bozucaz az kaldı sorasında ver elini istanbul :) olursa tabii izmirede gelmeyi çok isteriz

Ben bu kadar çabuk biteceğini zannetmiyordum;Uğur sağolsun hiç uğraştırmadı bizi.İşini layıkıyla yapıyor.2,maximum 3 hafta içerisinde programlara başlayacağız.İlginizin karşılığını vereceğiz.Birazcık sabır...

cashcash demiş ki:
cAsH olarak bize güvenen bizi herzaman destekleyen kardes grubumuz kravata sonsuz basarilar!En kisa zamanda ayni sahneyi paylasmak dilegiyle:) kolay gelsin
http://cashcash.garaj.org/
Canım benim, sağolasın.. Biz de aynı dileklerle aynı sahneyi paylaşmayı sabırsızlıkla bekliyoruz. Az bi zamanımız kaldı bekleyin, yakındır. Yalnız kim ön grup olarak çıkar baştan anlaşalım da sonra aramızda tatsızlık çıkmasın :LOL: Şaka bi yana beraber olalım yeter.
''cAsH'' iyi dilekleriniz için çok teşekkürler, size de tekrar sonsuz başarılar.

cAsH e teşekkür ediyoruz. İzleye gelmek nasip olmadı ama biyere de kaçmıyo sunuz heralde :) artık cAsH her cumartesi Dungeon da... Bizde sağlam adımlarla geliyoruz biraz geç olcak ama sağlam olcak...

cash a ve yazan diger tum arkadaslara destekleri için teşekkürler.. klavyeci alısamadı bilmemne bunlar bahane... biz hazırız arkadaslar... :p herzaman... sadece istedigimiz tek sey var hergun daha iyi olmak... kendimizi yeterli buldugumuz ilk gun bunun farkına varırsınız umarm... acelemiz yok... bigun mutlaka cıktıgımız sahneden inmeyecegiz... goruşmek uzere...

Eyvallah kardeşim,yakın ilgin için sağol.

Dün akşam Felix'le görüştük.Yılbaşından sonraki hafta içi (muhtemelen salı akşamı) Bornova Felix'te sahne alıyoruz.Kesin tarih ve saati tekrar buradan bildireceğiz.

canacanka-t demiş ki:
beyler nasıl gidiyor işler merakta kaldım biraz :) b ara sınavlarım var uğraşamadım pek forumla
Adas selamlar.. Valla ben de 'bizi unuttu'' diye düsünüyodum :p Umarim iyisindir vev sinavlarin iyi gecmistir. Bize gelince Serhaat yukarda yazmis zaten herseyi, artik baslayalim biyerlerde dedik. Hadi bakalim hayirlisi.. Gelismeleri dakika dakika buradan duyurcaz zaten..
Eywallah.. ;)

cuzunyol demiş ki:
canacanka-t demiş ki:
beyler nasıl gidiyor işler merakta kaldım biraz :) b ara sınavlarım var uğraşamadım pek forumla
Adas selamlar.. Valla ben de 'bizi unuttu'' diye düsünüyodum :p Umarim iyisindir vev sinavlarin iyi gecmistir. Bize gelince Serhaat yukarda yazmis zaten herseyi, artik baslayalim biyerlerde dedik. Hadi bakalim hayirlisi.. Gelismeleri dakika dakika buradan duyurcaz zaten..
Eywallah.. ;)
yok yaw unuturmuyum hiç bizimde başımızdan dert kalkmıyor be cancım napacaz bilmiyoruz vokal sorunu geldi gitmiyor işte zor sınavlarda bitti işte ama 2 hafta sora tekrar var kasıyoruz bi yandan işte :)

canacanka-t demiş ki:
cuzunyol demiş ki:
canacanka-t demiş ki:
Eywallah.. ;)
yok yaw unuturmuyum hiç bizimde başımızdan dert kalkmıyor be cancım napacaz bilmiyoruz vokal sorunu geldi gitmiyor işte zor sınavlarda bitti işte ama 2 hafta sora tekrar var kasıyoruz bi yandan işte :)
Bilirim o sorunlari yaa her grubun basindan gecmistir oyle sancili bi dönem. Ama sabredin abi,sabir herseyin ilaci. Biz dagilmanin esigine geldik ama sabir,baglilik ve istek bizi bu noktalara getirdi. Simdi hicbir sorunuz yok tam tersine hersey inanilmaz yolunda. (Aman nazar degmesin) Yani demek istedigim ne olursa olsun gercekten istiyorsaniz eger bi sekilde devam edersiniz. Umarim hersey istediginiz gibi olur.
Eywallah...

canacanka-t demiş ki:
yok zaten dağılmayız bu arada bulduk yine bi vokal işi oldu bakalım hele :)
Ohh iyi iyi hayirlisi olsun o zaman.. Zor isler walla,ama tutturunca da tam gaz gidiyosun iste.. Sans isi biraz da. Ayni kafadan adamlari bulmak falan.. Bilirsin iste. Umarim iyi olur hersey..
Eywallah...

Meraba serhat abi! Nasıl gidiyor calısmalarınız? Burdan herkese soylemek istiyorum KR@VAT grubunu bizzat studyoda izleme sansım oldu... hemde ilk zamanlardı bidaha okul davasına izleyemdim. Ama sunu soyliyim tamamen kendine öz bir grup. Herkesin kendine has bir stili var. Eger fırsatım olursa en yakın zamanda
izlemeye gelicem ve Should i stay or should i go sarkısını isticem yapıscam suluk gibi :D neyse kolay gelsin hepinize...

Espana demiş ki:
Biri benimi çağırdı ???
Espana demiş ki:
merhaba beyler sonunda forumda eksik kalmadı bende geldim,hoş bulduk
Ee çagirdik tabii,sonunda gelebildiin yanii. Neyse hosgeldin diyelim tekrar.
Arkadaslar burdan duyuraliim Espana (nam-i diger Ugur..) bizim klavyecimizdir. Artik kendisi de burda bizlerle birlikte olacak. Ekibi tamamladik yani sizin anlayacaginiz. Geliyoruz az kaldii.. :LOL:
Eywallah..

Petrucci_21 demiş ki:
Meraba serhat abi! Nasıl gidiyor calısmalarınız? Burdan herkese soylemek istiyorum KR@VAT grubunu bizzat studyoda izleme sansım oldu... hemde ilk zamanlardı bidaha okul davasına izleyemdim. Ama sunu soyliyim tamamen kendine öz bir grup. Herkesin kendine has bir stili var. Eger fırsatım olursa en yakın zamanda
izlemeye gelicem ve Should i stay or should i go sarkısını isticem yapıscam suluk gibi :D neyse kolay gelsin hepinize...
Petrucci, iyi dileklerin icin çok sağol. Serhat sana gerekli açıklamayı yapacaktır burdan zaten, ben sadece teşekkür etmek istedim. Provalara da istediğin zaman gelebilrsin. Sağolasın tekrar.
Eywallah...

Geri