45 Yaşındayım Ve Oyun Oynuyorum

image.jpeg

ben half-life dan silkroada değişik yelpazelerde bir çok oyun oynadım son dönemde league of legends hem support sisteminin sizi önemsediğini hissettirmesi hem de kendini sürekli yenileyip geliştirmesi sebebi ile favorim oldu (not : avrupa serverında oynuyorum EUW) ancak 45 yaşındayım ve oyun oynuyorum başlığı beni hiç şaşırtmadı hatta tanıdık mı diye girdim konuya sebebiyse açıldığı gün oynamaya başladığım ancak çok ta mesai harcamadığım eğlencesine takıldığım bir oyun olan World of tanks 27 yaşındayım ve klanda kendimden yaşça ufak birilerini bulmak hiç bu kadar zor olmamıştı diyebilirim bir oyunda :)
Favorime gelirsek baltalı adam diyorduk biz orjinal adını bilmiyorum windows 95 dönemlerinde teyzemlere gittikçe 4 kuzen oynamaya doyamadığımız ilerlemeli tek klavyeden iki oyuncuya izin veren o nostalji kokan oyunlardan sadece bir tanesidir kendisi bir de yerli üretim warbandı unutmamak lazım senaryo olarak sürükleyiiclik olarak efsanedir umarım bannerlordda çok daha fazlasını görürüz :)

Korku ve gerilim hastasıysanız Outlast ve muhteşem DLC'si Whistleblower'ı mutlaka oynamalısınız. Silah yok, dövüş yok, yalnızca saklanmak ve kaçmak var :D

Ayrıca Kholat adlı oyun da Dyatlov Geçidi Vakası'nı konu alması hasebiyle oldukça ilgi çekici ve bağlayıcı bir oyun.

iki üç güzel indie oyun önerebilecek var mı acaba ps için canım sıkıldı?

pc'ye hanım çöktüğü için knack, the order 1886 falan oynadım içim darlandı.

PC de birsürü oyun var fakat en çok CS GO, rainbow six siege vs. gidiyor sanki ya. PS de iş değişiyor ama GTA5, Beyond two souls, heavy rain, red dead redemption, thw las of us off kaptırıyorsun kendini.. (Böyle bir forumda da oyun başlığı görmek mutlu etti :))

Oynamayan varsa eğer Undertale diyorum, ufacık bir oyun ama insanı esir ediyor başında. Hele bir soundtrack var ki oyunda, bitireli aylar oldu hala açıp dinliyorum.

Oynamayan varsa eğer Undertale diyorum, ufacık bir oyun ama insanı esir ediyor başında. Hele bir soundtrack var ki oyunda, bitireli aylar oldu hala açıp dinliyorum.
undertale çok olumlu tepki almış, benim de dikkatimi çekti ama altından hipster bir saçmalık çıkacak diye korkuyorum. indie piyasasında neyi bu kadar hype etseler altından gözlük sakal kareli gömlek çıkıyor.

undertale çok olumlu tepki almış, benim de dikkatimi çekti ama altından hipster bir saçmalık çıkacak diye korkuyorum. indie piyasasında neyi bu kadar hype etseler altından gözlük sakal kareli gömlek çıkıyor.

Hiç öyle bir durum yok açık konuşayım. Yaptığınız herşeyin oyun sonuna bu kadar etki ettiği, karakterlerin ciddi şekilde kişilik sahibi olduğu, alabildiğine basit grafiklerin bu kadar insanı içine çektiği atmosfer son 5 senede çıkan yüksek bütçeli oyunlarda bir elin parmak sayısını geçmez kanımca. Üstüne bir de hikayenin ciddi şekilde derinliği var ki sadece oyunu bitirdikten sonra biraz deşmeye başladığınızda ortaya çıkıyor yavaştan ve ciddi şekilde beyin yakıyor.

Geri