45 Yaşındayım Ve Oyun Oynuyorum

Elder Scrolls Serisi bi başkadır. Zamanında bilgisayarım Morrowind'ı kaldırmazdı yağmur yağınca oyun çökerdi :ROFLMAO: Daha sonra PC'den Konsola geçince Xbox360'da Oblivion'un suyunu çıkara çıkara oynamıştım. Hatta limited edition zımbırtısı hala durur bende, çok ucuza bulup almıştım 2. el olarak, 40TL'miydi neydi :)

Bende bazı problemler yüzünden Skyrimin tam hakkını verek oyanayamadım. Önümğzdeki aylarda Skyrim Remastered çıkacak onu mutlaka alıp oynıycam...

Hayir skyrim de zaten dibimiz düştü bi de remastered nedir arkadaş pc mi toplayalim en baştan evli barklı colugu çocuğu olan adamlariz

Elder Scrolls Serisi bi başkadır. Zamanında bilgisayarım Morrowind'ı kaldırmazdı yağmur yağınca oyun çökerdi :ROFLMAO: Daha sonra PC'den Konsola geçince Xbox360'da Oblivion'un suyunu çıkara çıkara oynamıştım. Hatta limited edition zımbırtısı hala durur bende, çok ucuza bulup almıştım 2. el olarak, 40TL'miydi neydi :)

Bende bazı problemler yüzünden Skyrimin tam hakkını verek oyanayamadım. Önümğzdeki aylarda Skyrim Remastered çıkacak onu mutlaka alıp oynıycam...

Çok uzun zamandır aşırı etkilendiğim ve 3-5 sene oynadığım bir oyun, hatta onun dünyasına öyle çekilmişim ki 2 ayrı hayatım varmış gibi gelirdi. O işten çıkıp eve bir an evvel geçip oynamaların hazzı tarifsiz, bende de xbox360 (jailbreakli) var ve içinde ne oyunlar var hala skyrim , fight night champion, resident evil 4 , limbo ve max the curse of brotherhood 5lisinden kopamıyorum. Red dead redemtion gibi bir oyunu bile bekletiyorum varın siz düşünün. Legendary edition olmasın o, Dawnguard-heartfire ve dragonborn eklentileri, zaten bunlar olmadan oynanmamalı. Solstheim'i görmeden ölmek gözleri açık gitmek olur. Remastered ha, off allah bilir nasıl olacak.

Çok uzun zamandır aşırı etkilendiğim ve 3-5 sene oynadığım bir oyun, hatta onun dünyasına öyle çekilmişim ki 2 ayrı hayatım varmış gibi gelirdi. O işten çıkıp eve bir an evvel geçip oynamaların hazzı tarifsiz, bende de xbox360 (jailbreakli) var ve içinde ne oyunlar var hala skyrim , fight night champion, resident evil 4 , limbo ve max the curse of brotherhood 5lisinden kopamıyorum. Red dead redemtion gibi bir oyunu bile bekletiyorum varın siz düşünün. Legendary edition olmasın o, Dawnguard-heartfire ve dragonborn eklentileri, zaten bunlar olmadan oynanmamalı. Solstheim'i görmeden ölmek gözleri açık gitmek olur. Remastered ha, off allah bilir nasıl olacak.

Collectors Edition'mış. Şu aşağıdakinin aynısı. İçinde bayaa bildiğiniz kitap, madeni para falan var.

oblivion.jpg

Buda Skyrim'in içinden çıkan harita. Çerçeveletip duvarıma astım çok güzel durdu :)

GzDrOZ.jpg

Son düzenleme:
Skyrim severler için skyrim'i kullanarak ve modları birleştirerek sanırım almanlar bir oyun yapmış bedava olarak sunacaklar buyrun:
Skyrim'i modlayarak yepyeni bir oyun yaptılar: Enderal! - The Elder Scrolls V: Skyrim - Merlin'in Kazanı

Harika olacağa benziyor, bir skyrim manyağı olarak ben ilk tadacaklar arasında olacağım bunu.

Ah skyrim ah, aşktan öte öylesine öte! Whiteruna ilk girişteki acemiliğimiz, Windhelmmin o soğuk gri fakat bir o kadar insanın evi gibi hissettiren ruh hali, solitude'un ukala vahası. Falkreathın anlamsız kasveti, riverwoodun kendi halindeliği, Morthal'ın esrarengiz olayları, dawnstarın deli müzecisi, Ebony maili üstünden söküp aldığımız kırmızı saçlı elf şeytanı, graymane teyzenin yıllardır görmediği oğlunu züppe high elflerden kurtarışımız ve o adamın annesine hatırlatacağı o güzel dizeler. Efsane kalkan spellbreakerı aldığımız görev , solstheim ve dawnguard, harkonun şatosunda tepede uçan akbabaları vurup kolye yaptığım anılarım of of say say bitiremem ama durmalıyım biliyorum. :)

pillars of eternity mükemmel olmuş diyebilirim. yeni nesil pek sevmeyebilir ama tam vaadettikleri gibi köklere bağlı sağlam bir oyun olmuş.

you must gather your party before venturing forth.

Thief'i bitirdim. Çok tekrar eden klişe ve lineer olmasına rağmen ben atmosfer olarak sevdim. Dishonored mesela benzer ama Thief daha güzel di bence. Eski oyunlarını oynayamadığımdan pişmanım. Sırada SC : Blacklist var hazır stealth'a alışmışken.

Yaş konusunda kurtarmasam da yazayım belki birinin ilgisini çeker :) Skyrim special edition'ın biraz daha iyileştirilmiş grafikten ve 64 bit çıkmaktan başka oyuna getirdiği hiçbir şey yok. Skyrim special edition'ı bekleyenlere bir tavsiye olarak oyuna çıkmış olan birbirinden güzel modları yüklemelerini tavsiye ediyorum. Oyundaki binbir türlü hatayı gideren, optimize eden, yeni ve harika görevler, silahlar ve zırhlar ekleyen modlar mevcut. Direkt olarak steam atölyesinden kolay yolla yükleyebilirsiniz bu modları ama dikkat edin çok fazla sorun çıkarabilir. Mod kurmanın çok fazla ve "kusursuz" yolları olsa da bunlar uğraştırıcı şeyler, benim gibi az çok tecrübeli biri için bile 3-4 günden fazla sürebiliyor her modun temizliği, dosyalarıyla uğraşmak vb.
Steam atölyesine nazaran daha kolay ve temiz yoldan yapmak isterseniz (bu yöntem de basit) nexusmods'a girip basit bir araç indirip modları da bu site üzerinden bu araçla indirmenizi tavsiye ederim. Herkese iyi oyunlar :)

Benim oyunumdan kareler:
72850_screenshots_2015-08-17_00008.jpg 72850_screenshots_20160620125940_1.jpg

Geri