Özlem Tekin

bencede yaa şu albüm çıksa artık ama poek uğraşmaz bence albümle falan, diziye ağırlıkverdi tabi kalıcı işlerle uğraşacak bundan sonra kız geleceğini düşünüyor haklı tabii...

gecenlerde trt 2 de gordum
most acık hav konserlerinde levent yukselle 70 ve 80 yılların pop sarkıalrını soylediler..

ates bocegimmisin falan die ortada dolasıordu:)

kıyafeti tam bire hanfendiydi yanı ayagında bir terlik.ilk kez gorsem bu kadının rock yaptıgına inanmazdım.neyse ben nukhet duru cıkınca kanal degistirdim.sonra neler oldu pek bilmıorum..

ama ozlem tekin iidir:)

Özlem Tekin'i seven Şebnem Ferah'ı sevemz veya tam tersi gibi salak bi olay yok.....

Tekinist.Com sitemizde yaklalışk 3 Bin üye var, Öz'den sonra en sevdiğiniz sanatcı sorusuna %90'ı Şebnem Ferah yazmış...

Şebnem sevenleri içinde Özlem aynı kefede...
Tabi biri ağır basar... :) doğaldır... :) abartmamak lazım...

selam millet ya tekinist sende olmasn biz ne yaparız be o sebnem ciye söyleyin kendine başka bi adres bulsun bura özz cülerin ya abi ayırmayın ikisinide bi kaba koylım bence size bi soru onlar gidince bu zmanda yerlerine kimi koymayı düşünüyosunuz ? bence kimse yok ...

abi bu kız varya istediği zaman hanım hanım cık kız oluyo istediği zaman seytan gibi biri olu aynı benim gibi böylesiner az rastlanılır bitür ya abi ya ben bu kız işçin herşeyi yaparım yaa yeterki istesin..

Geri