Özlem Tekin

ölemi özlem yapan'da bu zatii...bi bakıyosun senin benim gibi...ama bi bakıyosnun sözleri hareketleriyle eşsiz ve benzersiz....yok böle kiz hatun yaww

selam millet! Queen helalll ama biraz daha farklı düşünceler kurmak lazımki ona olan sevgimiz kat kat çoğalsın öle dilmii?? abi bende öleyim zaten ama ben hep değişik biriyim hiç senin benim gibi olamıyorum nedense zaten onun için özz ..

fazla sevmiyorum!bir kaç şarkısını dinlerim ama kendisi fazla sevmiyorum!sahnesine bişi demiyorum ama ses yok bence!bring me to life'ı batırmış!ama volvox tekrar birleşse iyi olur.en azından bir konser verseler süper olur!hiç dinlemedim çünkü :cry:

yok abi..birleşmesin..özlem kendi grubunu kursun..

şebo da ne hali varsa görsün..onları yanyana istemiyorum

Haklısın....

fazla sevmiyorum!bir kaç şarkısını dinlerim ama kendisi fazla sevmiyorum!sahnesine bişi demiyorum ama ses yok bence!bring me to life'ı batırmış!ama volvox tekrar birleşse iyi olur.en azından bir konser verseler süper olur!hiç dinlemedim çünkü

Canlı performansının şebnemden on kat daha iyi olduğunu söyleyebilirim...

pardon ama neden şebnemi ve özlemi kıyaslama yoluna gidiliyor anlamıyorum. ikisinide çok severim.... fanları birbirini yiyor ama şebnem ve özlem tın tın;)

evet karsılastırılması anlamsız ikiside turkiyenin en iyi
kadın vokalleri en azından bana gore oyle.yani iste sebnem daha iyi yok ozlem daha iyi bu tartısmalara hic gerek yok ikisi de kendilerini sesleri ve albumleriyle kanıtlamıs kisiler.aynı kulvarda farklı tadlara sahip
iki kadın vokal.ikisini de oldukca severim.
ozlem tekin
bahar*
biri var
ask herseyi affeder mi?
yazmamıslar
kara sevda
sebnem ferah
üvey*
ay
vazgectim dunyadan
yagmurlar
bu ask fazla sana
...
sık dinledigim sarkılardır.
* vokal performanslarına dikkatinizi cekerim.ikisi hakkında daha fazla yoruma gerek bırakmayan parcalardır.

ya kapatın bu konuyu abi..ben özlem başlığı altında şebneim isminin geçmesinden rahatsızım..

kaldı ki gidip şebnem başlığının altına tek kelime yazmış adam diiilim..hayranlarına saygısızlık etmek istemem..

ama buranın konusu ÖZLEM TEKİN

Queen_of_Metal demiş ki:
black_moon demiş ki:
Queen_of_metal sna 100 de 1000 katılıyorum artık karşılaştırmıyalım sebo da güzel özz de ama özz ün yeri bambaşka..

valla ben şebo'dan tiksinen biri olarak daha bi karşıyım karşılaştırılmasına... ;)

şeboda kesin yıkılır bunu bilse.sevmiyor olabilirsin ama tiksiniyorum iğrenç falan da deme yani birsürü seveni var.

herşey ortada yani şebomu özlemmi konusunda.

şebo manyağı biri olarak bende karşıyım karşılaştırılmasına ikisinin ortak yanımız bu sizinle.istemiyorum zorlamı.o zaman özlemi çok seven arkadaşlar açmayın şeboyla ilgili birşey madem tiksiniyorum diceksiniz.şebocularda özlemi çoookkk sevmiyor merak etmeyin ama tiksiniyorumda demiyorlar yani...

ben şebnem başlığın altına gelip de hiç bir şey yazmadım sırf size saygısızlık olmasın die ama burda biri bi laf atmış ortaya bende tepkimi beliirttim..özlem başlığında şebnemin ismini duyarak midemin kalkmasını istemiyorum..yalnızca bu:)

karşılıklı kızmayalım o zaman.
anlaştıkmı
ama şeboyla ilgili kötü birşey duyarsam dayanamayabilirim söyleyim.ya da karşılaştırma gibi birşey olmasın artık.karşılaştırma olacaksada aşağılayıcı küçük düşürücü kelimeler sarfetmeyelim lütfen.kimsenin sinirleri zıplamasın.ben şeboyu çook seviyorum sizde özlemi konu bu.ben söylesem öyle birşey özlem hakkında sizde kızarsınız yani.lütfen lütfen ama lütfen küçük düşürücü şeyler söylemeyelim karşılıklı sanatçılar(şebo-özlem) hakkında

Geri