Özlem Tekin

gench demiş ki:
karşılıklı kızmayalım o zaman.
anlaştıkmı
ama şeboyla ilgili kötü birşey duyarsam dayanamayabilirim söyleyim.ya da karşılaştırma gibi birşey olmasın artık.karşılaştırma olacaksada aşağılayıcı küçük düşürücü kelimeler sarfetmeyelim lütfen.kimsenin sinirleri zıplamasın.ben şeboyu çook seviyorum sizde özlemi konu bu.ben söylesem öyle birşey özlem hakkında sizde kızarsınız yani.lütfen lütfen ama lütfen küçük düşürücü şeyler söylemeyelim karşılıklı sanatçılar(şebo-özlem) hakkında

bn şebnem başlığının altına yazıyomuyum???

;)

bundan sonra sadece iyi şeyler yazıyorum özlem hakkında buraya onun hakkında kötü birşey yazmadımki ben buraya daha önce.ben onun hakkında iyi şeylerde düşünüyorum zaten.mesela sesini kullanış biçimi.
hakkını vermek lazım özlemin.

bir önceki albümü gerçekten güzeldi.Fakat son albümü rap öğeleri barındırmasına rağmen güzel bulmadım.Cezadan yardım istemişti belki ceza kabul etseydi şu anda turkiyede çok farklı bir yerde olurdu 8)

Queen_of_Metal demiş ki:
ya kapatın bu konuyu abi..ben özlem başlığı altında şebneim isminin geçmesinden rahatsızım..

kaldı ki gidip şebnem başlığının altına tek kelime yazmış adam diiilim..hayranlarına saygısızlık etmek istemem..

ama buranın konusu ÖZLEM TEKİN

ya abi harbidende yeter artık biz özz le iligili şeyleri unuttuk sebo özz karşılaştırmaya çalışyorlar abi nerde bu site yöneticisi ya gitsin sebo cular yeter yaa:///

ÖZZ'cünün Şebnem Ferah forumuna onu kötüleyecek bi iki kelime yazmamasına rağmen, bu Şebnem Ferah sevenleri, yada Şebnem'in adını böyle abudik gubidik şeyler için kullanan arkadaşların buraya yazmasına bi anlam veremiyorum, MODERATÖR'e sevgilerimi iletiyorum....

Teşekkürler

yaa arkadaşlar çok uzadı bu kıyaslama olayı...zati..koca Türkiyemde doğru dürüst rock müzik yapan iki kadın var bunları kıyaslıcanıza destek olanım...tamam özlemin yeri yer zaman ayrıdır ama...artık bu kouyu kapatanım ve özlemci...şebocu tartışmasını bitirenım yahuuu

black_moon demiş ki:
ya millet sebo nun mesj panosuna bkın 46 sayfalar ulaşmış bizimki niye hala 16 larda hadi özzcüler, özz her zman her yerde bir numara.... varmı itirazı olan..

bir numara olmak illa sayfa sayısına göre olmaz...az konuşup ÖZZ konuşanım...fazla söze gerek yok ki...

abi ne oluyor ya hepiniz birden bana saldıryosunuz, sizi sölicem ama özz e hıhhh abi sadece görüşüm onları msj çok ama hepsi boş biz burda az ve (özz) konuşuyoruz demek istedmiştim millet ..

arkaşlar zaten özlem tekin in şimdilerde tartışılacak bir işi yokki dizi filmini tartışsanız daha iyi yani... bu tartışmalar özlem tekin in tartışılacak birşeyi olmadığından olsa gerek şebnem ferah a ne haccet burada anlamadım...

Geri