Özlem Tekin

evevt hep yenilik hep yenilik o da bizim gib artık olağan şeylerden sıkılımış artık yenilikler kötü de osa iyide olsa hep açık yeni şeylere işte bu düşünceleri beni ona çeken en önemli faktörlerdir nese ozz aşkı bambaşka......

benayseven; ÖZLEM TEKİN başlığını bu siteye kazandırdığın için nicedir seni tebrik edesim vardı da göremiyodum;hay yaşa; çok yaşa; ÖZ aşkı bambaşka; aşıkım aşık!

abi ben bu işi gördüm the bad merak etme tebrik ettim onu bide sanırım ismini yanlış hatırlamıyosam haluk dostumuzla nişanlanmış sonsuz mutlulklar diledim bide yengeye düğün ayyakkabısını ben yapıcam:) artık ne derisi isterse kedi mi yılanmı gibisnden:) ..

ford can doğru yolku buldun arkadaşım tebrik ederim bu arada bekle albimi çıkar belki abi valla gelsede şu albüm artık kasup kavursa ortalağı sonra düşünsene bir dizii konserler imza günleri flana yani görme imkanlarımız çoğalacak bir nevi .....

ewt

ya bencde fazla popüler flan olmasın ya millet farklı algılar sonra reklam yapıyor gibisnden nese ozz kalbimizde popüler olsun gönlümüzde heryerimizde alayına isyan coştum yine...

kaç yıl geçti düşmedi...
ilk albümde sıkı bir rock seramonisi sundu; son albümü REMIX'de zamanının en sıkı TECHNO albümüydü...

o kendini değiştiriyor; geliştiriyor... ÖZ bu işi biliyor...

evet ozz bu işi biliyor imaj konusunda popülerlik konusunda aklı böle şeylere manyak çalışıyor abi biz boşuna bu yolda değiliz yaa...
bu arada sana benden kocaman sevgi
morhatun bende çok ama verecek biri yokk ne yazakki al senin olsuyn hepsi ben bulamdım öle birini:)9

black moon sağol ;) ama yetmiyor senin,başkasının sevgisi bana onun sevgisi lazım ..

özze gelinceumarım dediğiniz gibi olur tek korkum popüler kültürle birlikte tanıyan tanımayan herkesin özzzz diye bağırmaLarı...

başımız sağolsun ama maerak ettim nie atıldı hem bu kızz kime aşık olmuş böle ya bizede bnöle aşık olan olsa valla ozz un dediği gibi ayaklarının altın kırmızı halılar seredim offfff off şu albüm de çıksa hem bakın geçen powerturk te haber vermiş sıksıkı bi albüm geliyomuş çok sert olucakmış az kaldı falan dieee..

Geri