Özlem Tekin

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir.Türkçe'de 'w' yoktur. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

özlem tekin yapar da sağlam olma mı? ama ben hiç duymadım albümle ilgili haberler falan siz nerden duyuyorsunuz?? the bad? :) cyberjack?
?

eğer medyayı soruyorsan powerturk.te bununla ilgili bir haber vardı sitelerinde de duruyor hala - gerçi haberi bende kend siteme ekledim -

benim kendi duyumumsa ortak yakınlarımızdan

Mucizeler komedisine gittim.. Oyunculuğu gerçekten beceriyo.. Şener Şen dahil, herkesten çok alkış topladı ve haketti o alkışları.. Ama bu kadın istediğinde çok güzel söyleyebiliyo ya da her şarkıya sesi gitmiyo.. Ya da çabuk konsantre olamaıyo bilmiyorum ama bazen çok güzel bazen sıradan bence.. Yİne de müzikalden sonra gerçekten başarılı bulmaya başladım Özlem Tekin'i..

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

bu sefer albüm çıkmazsa haziranda size gerek yok ben kendimi atacam gecelere zaten

en son albü çıkacak dediğimden sonra 6 ay geçti :p

ama bu sefer sağlam kaynak yani demo.ları dinleyen dostlar haziranda kesin çıkacağını söylüyor

müzikal albümün gikmesine neden oldu

bu arada müzikal de Türkiye Turnesine hazırlanıyor

cyberjack demiş ki:
bu sefer albüm çıkmazsa haziranda size gerek yok ben kendimi atacam gecelere zaten

en son albü çıkacak dediğimden sonra 6 ay geçti :p

ama bu sefer sağlam kaynak yani demo.ları dinleyen dostlar haziranda kesin çıkacağını söylüyor

müzikal albümün gikmesine neden oldu

bu arada müzikal de Türkiye Turnesine hazırlanıyor
toptan atarız artık..

bu arada the bad hepsini seviyorum napayım :)

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir.Türkçe'de 'w' harfi yoktur. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

bungula demiş ki:
Mucizeler komedisine gittim.. Oyunculuğu gerçekten beceriyo.. Şener Şen dahil, herkesten çok alkış topladı ve haketti o alkışları.. Ama bu kadın istediğinde çok güzel söyleyebiliyo ya da her şarkıya sesi gitmiyo.. Ya da çabuk konsantre olamaıyo bilmiyorum ama bazen çok güzel bazen sıradan bence.. Yİne de müzikalden sonra gerçekten başarılı bulmaya başladım Özlem Tekin'i..

İki kere izleme fırsatı buldum.Birinde Meltem diğerinde Özlem oynuyordu.Meltem'inde başarılı olduğu yerler vardı Özlem'inde.
Özlem'in çok beğenildiğini duymuştum..bende beğendim..
Beni etkileyen,ilk kez(Yanlış bilmiyorsam)sahne üzerinde oynamasına rağmen duruma hakim olmasıydı.Ama alıştığındanmıdır bilemiyorum kamera oyunculuğu yapıyor.
İki yerde çok güldürdü.Birincisi,meleklerden biri "Çaycı ne demek"diye sordu ve Özlem beş dakika boyunca hiç durmadan hızlı bir şekilde çaycının ne demek olduğunu açıkladı.Nerdeyse hiç soluksuz!(Bir an için ölücek zannettik:))Meltem orayı öyle oynamamıştı mesela...
İkinci yer ise:)Bir televizyon şirketinde çaycı olan Sütiye(Ö.Tekin) sahne gereği sahnede üstünü değiştirdi ve bütün dövmeler ortada.Dövmeli Sütiye:)

ewet

konuya noktayıo koyuk diyorum ki albüm yazın çıkcak be arkasından konser dizinleri falan gelecek programları bnu gösteriyor eğerki değişme olmssa tabi nese herkese ozz lu günler the bad ve cyber abi selaımm aleküm bu selam size tanıdık geldimi.alayına isyan..

Geri