Özlem Tekin

mihca demiş ki:
günaidin,

ozlemtekin.ownsthis.com/ => File Not Found!
malesef...

buralarda özlem tekin ingiliz lisan website var mi?

selam ve tesekkürler,
micha :)

merhaba;

Daha önceki tasarımımda sitede İngilizce bölüm vardı, şu ankinde henüz yükleyemedik. Ama bu aralar yetiştirmek için çok çalışıyorum.

Eğer hemen lazımsa size eski site içeriğini mail ile yollayabilirim. Bana ulaşmanız yeterli.

webmaster@ozlemtekin.biz

Bu arada Konser Var:

Özlem Tekin

19 Haziran Pazar 21:00

Mekan : Levent Gösteri Merkezi (info)

Bilet Fiyatları : 25 YTL (25.000.000 TL)

Bilet Almak İçin Tıkla

Albümü dün aldım ve dinleme fırsatım oldu.3 favori şarkım var. Belki, Aj Şık ve Değmez.Diğerleir hoşuma gitmedi. Keşke dinleyipte alsaydım dediğim oldu doğrusu. Neyse hayırlı olsun..

cyberjack demiş ki:
slayerbodom demiş ki:
Albüm'ü çok urastan sonra dün gece indirdim ama begenmedim...Nerde o eski özlem tekin

albümü indirdiyseniz beğenip beğenmemeniz önemli değil bence

saygılar

Evet indirdim dinlemek için ama beğenmediğim için hepsini geri sildim ama dinleyenlerin ve beğenenlere saygım sonsuz arkadaşlar...Bence eski albümleri daha güzeldi... ;)

ben de keşke albümü dinleyip de alsaymışım kervanına katılıyorum izninizle... :roll:

sert gitar tonlarının üzerine yumuşak vokaller, seneler önce yazdığı sözlere çok benzer sözler ve albümün ilk şarkılarından son şarkılarına doğru hönk diye değişen tarz.
Ben Frekans'ta Gezegen X ve A)Şık şarkılarını beğenip aldım albümü, "bu kez gerçekten iyi birşeyler yapmış galiba" diyerek. Ama, kusura bakmayın da, olmamış ya, olamamış...
ÖzlemTekin'in en beğendiğim albümü (ilk efsanesi hariç tabi, ahanda rock diye sarılmıştık kasetine o zamanlar, hey gidi...)Öz albümüdür, ve öyle de kaldı şimdilik malesef :?

Geri