Özlem Tekin

Ya ben belki cok farkli bir yorum yapacagim, fakat burada ki arkadaslar direk bana kavga yonlu bir mesaj yazmasinlar. Cunki bu konular degil. Ben Ozlem Tekin'i cok seviyorum, sahnede harika duruyor, Yaptigi muzikde hos, canli performansida harika.

Fakat, anlayamadigim konu, TV'lerde dizilerde cok sık karsimiza cikmasi. Neden cikiyor anlamiyorum. Bir muzik yapan insan Muzigi ile ugrasmamali mi.?

özlem tekin bana göre çok güçlü bir ses sahip ancak aldığı kararlar sonucunda eski çizgisini kaybetti diye düşünüyorum... en sevdiim şarkısı da eskilerden olan kime ne....

Bence Özlem Tekin'in kendine has bi yorumu ve sahne performansı war... ben açıkçası kimsede görmedim başka bu tarz bi sahne performansı... şebnem Ferah'la benzer yanları warmış gibi gözükse de bence pek bi alakaları da yok zaten :)

öz albümü üzerine özlem tekin albümü yoktur, ama bu albüm hep gölgede kalmıştır, tarlalar, yol, bahar, saat, duvar, altyapıları tamamen elektronik olsa da rock müziğin agresif ruh halini taşıyan şarkılar bence, özellikle tarlaların çok sert bi versiyonunu bi dahaki özlem albümünde görmek isterdim...

Nedendir bilinmez Özlem Tekin'e ısınamadım bi türlü...
"sert" diyor kendisi için ama bütün albümlerinden görüldüğü gibi bence "sert"likle alakası bile yok...

Bencede bööle bi tartışma açmanız çok saçma... Bööle bi düşüncen varsa onu Özlem Tekin bölümünde diil,Anti Özlem Tekin diye bişey açar konuşursun... Biz Özlemi her haliyle sewiyoruz ok?

aysu_ demiş ki:
Nedendir bilinmez Özlem Tekin'e ısınamadım bi türlü...
"sert" diyor kendisi için ama bütün albümlerinden görüldüğü gibi bence "sert"likle alakası bile yok...

duygularıma tercüman olduğun ve beni aynı şeyleri yazmak zorunda bırakmadığın için teşekkürler :) sana kesinlikle katılıyorum.

siz bence sert olgusu nedir onu bile bilmiyosunuz... o zaman sizi Korn 'dan aşağısı kurtarmamalı di mi arkadaşlar :) yani özlem sert diilse dinlemezsin... burada özlem fanlarının arasında bunu yazmanın anlamı ne bilmiyorum walla... sizi protesto ediyorum :)

pel_34 demiş ki:
siz bence sert olgusu nedir onu bile bilmiyosunuz... o zaman sizi Korn 'dan aşağısı kurtarmamalı di mi arkadaşlar :) yani özlem sert diilse dinlemezsin... burada özlem fanlarının arasında bunu yazmanın anlamı ne bilmiyorum walla... sizi protesto ediyorum :)

öncelikle dinlediğin gurup yada sanatçıyı daha anlamlı ve daha sağlam zemin üzerine oturtup savunacaksan dinlerim. ancak "siz ne anlarsınız" tarzındaki suçlamalar mahalle kavgasından öteye gidemez diye düşünüyorum. zaten beğenmediğimiz şeyleri dinlemiyoruz merak etme. ayrıca herkese açık bi forum. insanlar olumlu eleştiriler yaptıkları kadar olumsuzda yapabilirler. bence bu tamamen senin problemin sen bu kadar eleştiriyi bile kaldıramıyorsun.

ne yani özlem tekine olan nefretini gelip burada mı kusucak herkes yani... saçmalık diil mi bu yani??? ben özlem süpersin yazcam, altta özlemden nefret ediyorum çıkıcak... halka açık biyer olabilir ama etik bakımdan uygun olan pozitif şeyler yazılmasıdır burada...

Allah allah yalakalık yapılcak yani forumlarda :D

Bunun da forum kurallarına eklenmesini istiyoruz..

Forumkuralları bilmem kaç: Kişiler sadece övünç dolu mutlu mesut eleştiri yapmadan kötü demeden sadece iyi olanları yazabilirler, aksi takdirde mesajlar silinecek ve forumdan uzaklaştırılacaktır :D

Blue Jean 'nın Ocak 2006 sayısında sen sor köşesinin konuğu Özlem Tekin olarak açıklandı . Ve verilen mail adressine gönderilen mailleri Özlem Tekin' e sorulacağı söylendi Şubat 2006 sayısında ise sorularımızı Özlem' e verildiğini ve cevap alınamadığı yazıldı yani gelecek sayıda Özlem Tekin röportajı olacak ...

Geri