Özlem Tekin

seborocky demiş ki:
son albümünden "değmez" güzel bir şarkıydı albümde eskilerden daha iyiydi bence...ama arkadaşların önceki yazdıklarını okursan plak şirketinden kaynaklandığını görürsün özlemi dinlemem ama kimsenin başına böyle bir tahlisizlik gelsin istemem sonuçta ortada büyük bir emek ve amaç var...
dikkat edersen bütün albümleri kötü demedim sadece son zamanlarda fazla piyasa oldu bu kadar taviz vermemesi gerekliydi

Özlem Tekin benim için 1 numara,muhteşem bi hatun:D
Ama son dönemlerde Hokkabaz tanıtımlarına katıldığı zaman seyrederken çok geriliyorum.
arka plana düsüyo çünkü Cem Yılmaz devamlı konusuyo ve söz hakkı sağlamıyo...
Böyle giderse az ve öz gördüğümüz,herşeyi tadında bırakan ve ideol olarak gördüğümüz Özlem hakkında izlenimler değişebilir
Benim için asla değismez tabi ki ama diğer insanlar için konusuyorum
Başarılarının devamını diliyorum

hasat demiş ki:
özlem tekin eskiden daha iyi sarkılara imza atan bi sanatçıydı.som yaptıkları türkiyedeki rock adına pek fazla bişey ortaya koyamadı bana göre.hatta bi ara tarzını bile kaybetti denilebilir.ancak dün aksam beyaz sovda ki izlenimime göre özlem geri geliyo :))

Biraz geç kalmışsın Beyaz Show la geri geldiği falan yok o albüm çıkalı bir yıl oldu. Ama nasıl bir ülkede yaşıyorsak Özlem'in şarkılarını ve kliplerini TV de izleyebilmek için illa Cem YILMAZ la filim çekmesi gerekiyor....

cyberjack demiş ki:
hasat demiş ki:
özlem tekin eskiden daha iyi sarkılara imza atan bi sanatçıydı.som yaptıkları türkiyedeki rock adına pek fazla bişey ortaya koyamadı bana göre.hatta bi ara tarzını bile kaybetti denilebilir.ancak dün aksam beyaz sovda ki izlenimime göre özlem geri geliyo :))

Biraz geç kalmışsın Beyaz Show la geri geldiği falan yok o albüm çıkalı bir yıl oldu. Ama nasıl bir ülkede yaşıyorsak Özlem'in şarkılarını ve kliplerini TV de izleyebilmek için illa Cem YILMAZ la filim çekmesi gerekiyor....

Kesinlikle katılıyorum,asıl değer verilmesi gereken sanatçılarımızın haftada bi yayınlanan klipleri yanında,anlamsız yeterince saçma olan şarkı klipleri günde 10 kere seyrettiriliyor.Zamanla gözden kayboluyormuş gibi oluyor ama zaten bizimde yapmamız gereken O'nu yokken bile yasatmak.arkadaslar Özlem'e fun sitelerinde lütfen baskı yapalım,daha girişken olsun diye tabi sizde bana katılıyorsanız.herkese hayırlı günler

özlemin klibinin fazla yayınlanması gibi bi hayale kapılma bence bu ülkede hiç bi DÜZGÜN rockçının klibi yayınlanmıyor ki özlem yayınlansın ya bırakın yayınlamasınlar biz dinlemeye devam ediyoruz nasılsa

Sadece yeni çıkan gruplar çıkıyo.. Gerçi onların da gerçekten rock müzik yapıp yapmadığı tartışılır. Tuttuğunu anladılar ya tamam...

tekin08 demiş ki:
özlemin klibinin fazla yayınlanması gibi bi hayale kapılma bence bu ülkede hiç bi DÜZGÜN rockçının klibi yayınlanmıyor ki özlem yayınlansın ya bırakın yayınlamasınlar biz dinlemeye devam ediyoruz nasılsa

ben de zaten tam olarak bunu diyorum
klip beklemeye ne gerek var , biz yasatalım diyorum

eskilerde çok dinlerdim özlem tekini ama artık pek aramıyorum.yalnız şunu söylemeliyimki cinayet ve kara sevda parçasını hemen hemen hergün 3-4 kere dinliyorum.

Arkadaşlar nasılsınız döndüm sonunda. Çok şükür.

Yepyeni Haber
Özlem Tekin ile perküsyon ustası Burhan Öcal'ın ortak bi projesi olacak. Ayrıntılar yakında efem.

Güzel bi foto geçen sene ki ralli ralli yarışları için duman ile verilen konser sonrası. Bir o kadar ilginç. Öz biraz farklı çıkmış :)

overshadow08bykeepsmileqd8.jpg

Gerçekten güseldi. Senfoni ayrı bi renk katmıştı. Şans eseir o günde ordaydım. Bir de dağları deldim gibi nakaratında sert gitar rifi bulunan bi şarkının da senfoni orkestrasıyla sölenmesi ile hayli ilginç ama güseldi. Deneysel bişi oldu. :)

eengin demiş ki:
simya ile anlaşmadı diğerlerini bilmemde.

Hayır hiçbir şirketle anlaşmalı değil şuan. Tüm prodüksyon işlerini Most Production hallediyor şu anda. Ama tabi albüm çıkmadan önce bir şirket bulacaktır. Daha kararlaşmış bişi yok.

Özlem Tekin'in sözü: İlk Kez bir şirketle bağım yok. Onun için kendimi çok özgür hissediyorum. Bana şimdi albüm yap diyen de yok. onun için duygularım yoğunlaştığında bir şeyler hissettiğimde albüm çıkaracağım. Anlatacak hikayem varsa müzik yaparım. Bu beni daha özgür kılıyor.

Geri