Özlem Tekin

mRb arkadaşlar uzun zamandır bişey yazamadım başlığa..ama geriş geldim..ee özlemimizin albümünden naber...çıktı mı? çıkacak mı??konserler filan bi bilen varsa yazsın yaww....Dizide bittiğine göre konserler başlar bu aralar...

bildiğim kadarıyla müzikal çalışmaları var geniş çaplı birçok ünlü ve şenerşen yönetiminde tabiki özlem tekin de...dizi bitti bence çok çok güzel oldu inşallah bir daha da olmaz dizi falan yoksa albüm falan yapcağı yok artık yapsın bir an önce...

bencede çıksın biran önce albüm bıraksın dizi işini filan bidahada yapmasın ve bizi daha fazla bekletmesin ama...

bugün sabah okuyan var mı? özlem tekin için 'deli kız artık duruldu' başlıklı bi yazı var...
''asi kız imajıyla tanınan özlem tekin şimdi oyuncu kimliğiyle farklı bir kulvarda.bir dönem her yaptığı olay olan, dövmeleri, aşkları, çılgınlıklarıyla gündemden düşmeyen özlem tekin, şimdilerde oyunculuğunu konuşturuyor. sil baştan adlı diziyle oyunculuğa adım atan tekin şu sıralar mucizeler komedisindeki rolüyle büyük övgüler alıyo'' devamını da okuyun derim..

Özlem Tekin ve OZZ 15 Aralık 2004 Çarşamba günü Boğaziçi Üniversitesinde....

Konser saat 19:00 da başlayacak ve Kuzey Kampus Murat Dikmen Salonunda gerçekleşecek...

Ayrıntılı bilgi ve ulaşım için site www.ozlemtekin.biz adresine başvurabilirsiniz

Ayrıca bahsettiğinz Sabah Gazetesindeki haberde sitemizde mevcuttur...

ocakta sadece tek bi albüm çıkacak benim için; hangisi die sormayın :LOL:

diğer çıkan albümleri farkmam için en bi 5-6 ay geçmesi gerekecek gibime geliyo walla ne yalan söliim...

ama BoMBa tesiri yaratacak tekinizm çewrelerinde inşallahHhHh

Geri