Özlem Tekin

Heh al tam Double Personality işte. Böyle bir vokal nasıl heba edilir, bir numaralı örnegi. albümü alıyorsun electronic, konsere gidiyorsun heavy metal. ne yapacagımı sasırdım falla. soundcheklerde dans ediyo, konser anında kafa sallıyo. Falla sevmesem silip atacam ama sevilmicek gibi degilki.

Hayatının parcası ve klibi "BAHAR"dır. inşalla günün birinde gene görecez o performansı.

Yupiii. Arkadaşlar Öz yüxexes dergisinin bu ayki kapağı. İçerik de Özlem'in sanat hayatı. Daha fazlsası için alın okuyun walla...

yuxexessayi15byyuxexeszn1.jpg

eengin demiş ki:
hadi ya konserde sert çalyolar demek.konser haberini muhakkak yazın buraya bi gidiyim ;)

konserlerde sert çalıyorlar demek bile yumuşak kalan bir deyim olur yane. sert ötesi bişi...2'li gitarlar e özümün brutal vokali. Ortalık yanıyo yaW.. öLE BİŞİ YOK.

konserlerde çıldırttığını duydum ama konserinde bulunmadım henüz, hatta bi röportajında albümlerde her seferinde başka birşeyler deniyorum, konserlerimde asıl müziği yapıyorum gibi birşey demişti sanırsam.

eengin demiş ki:
açık hava olmaksızın, gitarda; 2 elektro + bas mı çkıyolar?
2 electro+1bass+2klavye+1-2 back vocal+ ve ozlemin enerjisi ve sesi!

ayrica izlemeyen yorum yapmasin arkadaslar, yok cok cirkin irenc gbi laflar solemein lutfen cnk sevenleri de var ve ayp oluor. bana gore tartisilmaz en iisi sana gore en kotusu ama asalamaya hic gerek yok

eengin arkadaşım doğru duydun...
2 elektro
1 bas
2 klavye
Genellikle 1 vokal (atıl abi işin içine girince 2 oluo :D)
Özlem Tekin

e daha ne olsun değil mi. İşte bu çekirdek grup insanı delirtiyor. Bazı arkadaşlar Özlem'i sevmeyiz falan dio ama ortak noktaları ise daha canlı performansını izlememeleri. Bu dünyadan göçmeden yapılcak en öncelikli iş olmAlı bana göre.
Gözünüz ve kulağınız canlı performansa doysun...

Yepyeni Haberler

1-: Hokkabaz Filmi 20 Ekimde Vizyonda...

2-:Sınav Filminin Soundtrack Parçası Özlem'in Son Albümünden A)şık parçası... Ve Albüm Yakında Çıkacak.

3-:CosmoGirl Kasım Sayısında Konuk. Sizin Sorularınız Yanıtlayacak.

eengin demiş ki:
e metropolde bi konser haberi bekliyoruz berinde bi görelim gidip ;)

8) 8) walla konser olsun die kıvranıp duruyoruz biz de kudurmayalı uzun süre oldu :D şu anda konuşmalarımız var ramazan sonrası konserlerin geleceği kesin. Tarihler şu anda masaüstünde değil fakat konuşuluyor. En kısa zamanda bildireceğim zaten.

Not:Özlem Tekin'i canlı izlemeden asla önyargı yürütmeyin. Çünkü bir anda her şey değişebilir... ;)

şu film olaylarını sevmiyorum.hep rockcı kimliğiyle gündemde olsun.
konser, dört gözle bekliyorum. farklı farklı şöyle sert şeyler dinleyelim

eengin demiş ki:
şu film olaylarını sevmiyorum.hep rockcı kimliğiyle gündemde olsun.
konser, dört gözle bekliyorum. farklı farklı şöyle sert şeyler dinleyelim

aslına bakarsan ben de pek onaylamıyorum :cry: fakat özlem çok kırgın güven abinin de dediği gibi dört dörtlük bir albüm olmasına rağmen 109876543210 hala korsanı orjinalinden daha çok. resmi rakamlara göre eylül'ün 20'sinden sonraki rakama göre son albüm 102 bin sattı. Korsanı ise dudak ısırtacak cinsten tam 1 milyona yakın. şimdi bu seven kişiler albümleri asla daha ii olmaz mıydı? Bu bir tek öz için değil herkes için.

Lütfen sanatçımızın bir başka albüm çıkarmasını, konser vermesini istiyorsak lütfen orjinal albüm satın alalım. Bu artık resmen sosyal bir sorumluluk olmuştur.

bence film olayında da bi sorun yok..özlem her yaptığı işi olabilcek en mükemmel şekilde yapıyo..oyunculuğa el attı orda çok başarılı..program sundu onda da çok başarılıydı..şarkıcı kimliğini ztn konuşmaya bile gerek yok..canlı performansının üstüne kesinlikle yok..herkes mutlaka bi gün özlem tekin konserinde bulunmalı..ondaki enerji,ses,doğallık,canlı performansı,sıcaklık,cana yakınlık kimsede yok..iyi ki varsın öz..=))bi numarasın..=))

furkiii demiş ki:
bence film olayında da bi sorun yok..özlem her yaptığı işi olabilcek en mükemmel şekilde yapıyo..oyunculuğa el attı orda çok başarılı..program sundu onda da çok başarılıydı..şarkıcı kimliğini ztn konuşmaya bile gerek yok..canlı performansının üstüne kesinlikle yok..herkes mutlaka bi gün özlem tekin konserinde bulunmalı..ondaki enerji,ses,doğallık,canlı performansı,sıcaklık,cana yakınlık kimsede yok..iyi ki varsın öz..=))bi numarasın..=))

özlem tekin gerçekten harika oyunculuklar çıkarıo...onun oyunculuğu ne kadar saçma diziye katlandığımı ben bilirim..umarım daha çok filmde oynar

konserlerine gitmeyenler kesinlikle ozlemin muzigini bildiklerini sanmasin. konserleri ozlemin ki kadar hareketli gecen kimseyi tanimam ben..gruba gelince Turkiyenin en guclu grubu bence..kadro super'duzenlemelerin hepsi mukemmel..OZZ'la Turkiye'de yillardir dinledigimiz 80'lerin rock muzigi yerine bomba gibi bir rock firtinasi esecek..109876543210 albumu bunun habercisiydi..
bu arada ekim sonunda konserlere devam arkadaslar..Aranizda hic ozlemi sahnede dinlemeyenler varsa siddetle oneririm.Yillardan beri rock diye dinlediklerimizle bir karsilastirirsiniz..

Geri