Özlem Tekin

her ne kadar gerek de görmesem cevap vermeye,sevmeyen sevmesin,bize ne desemde..sevmeyen sevmediğinle kalmayıp dil uzattığı için tutamıyorum kendimi..sevmiyosan girme bakma kardesim bu baslığa...
nerdeyse yaşınız kadar müzikal gecmisi olan insanları iki kalemde harcamak ne kolay di mi..bişey yapmaya gelince yerinden dogrulmayan bi tarafını kaldırmayı beceremeyen bi toplum olarak işe yarar insanları karalamak kendi eksikliklerini örtbas etme çabasından olsa gerek...

bunun için televolelerde falan şey derler genelde ...
ASİ ROCK ÇU özlem tekin ...
pek bi komik gelir bana kadının lakabı asi diye kaldı...
asi rakçı özlem tekin bilmem kimle yakalandı bilmemne barından çıktı falan derler... genelde

çok asi canım .... sorumlulukları da ağır asi olmanın tabiii.

yav arkadas ozlem hakettıgı yere gelemedı bı turlu aslında son album super anasını satım!cogu kısı onyargılı yaklasıp dınlemıo yok soyledır boyledır dıyolar abı bı dınleyın dıorum ya tamam begenmessen dınleme bıdaha bende ozlemın tarzını begenmezdım onceden ama bu albumun hakkı verılmelı yazık oluo!

zapin demiş ki:
fotograflar güzel.mazhar alanson un yanına sebnem daha çok yakışır diye düşünmekteyim.kıyassa kıyas.buna da laf atın.
volvox devam edemedi neden acaba?
bana hakaretler yagdıran kişilik de bir bayan.
özleme hakaret yagdırmıyorum ama madem oyuncu olmayı bu kadar arzuluyor kendisi, oyuncu olsun,çabalasın.
öz albümünü yıllar önce aradım taradım buldum sevindim kulak zarımı patlatacak derece dinledim ama son albümünü tekrar söylüyorum ben de yaparım ayse de yapar fatma da.(sözlerinden bahsediyorum).a hoşlansım b hoşlanmadım c sıkıldım e bittim vsvsvs.
toyota durumlarından önce ilk klibinde oysa ne kadar zarif ne kadar olması gerektigi gibiydi.sonradan noldu bilen varsa anlatsın!

bu arada hokkabaz ın yorumunu okudum bi yerlerden.insan kendini bile taklit etse olmuyor demiş tuba akyol.her sey çok güzel olacak filminden sonraki gözlemi.bakıcaz!
bak zapin sana cvp falan vermicektim pyrox çok güsel cewaplar verdi sana ama anlamadın heralde burda senin işin yok eğer ÖZZ'ümüzün yerinde şebnemin durmasını istiosan bunu bu başlık altında deil şebnem başlığı altında yazman gerekir bir daa iyi olmayan düşüncelerini buralara yazmassan seviniriz zaten yazsanda artık sana bi cevap geleceğini de sanmıyorum ;)

ozlemın son albumunu begenmıyen bırı bı boktan anlamıodur son album zaten ozlemın en ıyı albumu lan butun otorıteler begenmıs elestırmenler ıyı demıs arada bırı cıkıp yok lan neresı kuselmıs bunun dıosa kendı sorunudur ama ole kısıler varkı o kotu bu kotu o lıgt bu soft dıyen hepsı 84 dınlıo anasını satım heyyyyy gıdı gunler beeaahh neler var:)))

kronik_vaka demiş ki:
ozlemın son albumunu begenmıyen bırı bı boktan anlamıodur son album zaten ozlemın en ıyı albumu lan butun otorıteler begenmıs elestırmenler ıyı demıs arada bırı cıkıp yok lan neresı kuselmıs bunun dıosa kendı sorunudur ama ole kısıler varkı o kotu bu kotu o lıgt bu soft dıyen hepsı 84 dınlıo anasını satım heyyyyy gıdı gunler beeaahh neler var:)))

Benim de karşılaştığım en büyük sorun bu zaten. Malesef önyargı. Her zaman diyorum....

Özlem Tekin konserini izlemeden yorum yapmayın

ilk albümünü severdim ben bunun ikinci albümüde
iyiydi diğer albümlerde tek tük

aslında güçlü bi vokal ama nedense çok asi olduğu için şebnem fanları kadar cici kız fanı olmadı sağlık olsun.
mümkünse barlastan yine şarkı alsın çünkü tam oturuyo
bkz. aşk herşeyi affeder mi ve gel bu yaz bayılırım....

enable demiş ki:
ilk albümünü severdim ben bunun ikinci albümüde
iyiydi diğer albümlerde tek tük

aslında güçlü bi vokal ama nedense çok asi olduğu için şebnem fanları kadar cici kız fanı olmadı sağlık olsun.
mümkünse barlastan yine şarkı alsın çünkü tam oturuyo
bkz. aşk herşeyi affeder mi ve gel bu yaz bayılırım....

son albümünde var zaten. Aşinayım Firara adlı parçayı dinlemelisin. Özün vokal yeteneğini ortaya çıkaran ve oldukça alternatif bir rock parçası.

bu zapin nediyo ya özlem şebo karşılaştırmalarını biz çoktan aştık bildiğimiz şey öz hayranıyız onun dışındakiler pekte ilgilendirmiyor bizi... bu arada ebable arkadaşım serox'u dinlersen memnun kalırsın.. :D :twisted: :evil: :twisted:

AŞİNAYIM FİRARA

Sustum konuşamıyorum pranga dilimde,
Doğru söz hangisi karıştı içimde.
Herkesin doğrusu yanlışı eğrisi büğrüsü var,
Sevmek yanlışsa dogru kimin içinde.

Bir saklanbaç oyunu gibi,
Kaybettim bir yerde seni.

Neden başım alıp gidemiyorum,
Aşinayım firara kaçamıyorum,
En kötüsü gün be gün sana,
Biraz daha fazla bağlanıyorum,
Aşinayım firara.

Söz müzik: Barlas Erinç

Şarkı ilk olarak elektronik başlıo daha sonra sert davulların girişiyle çok güzel bir rock şarkıya dönüşüyor.

Geri