Özlem Tekin

ne yani insanlık bir sanatçının canlı performansını izlemekle mi oluyo..bide insanlar canlı performansla değerlendirmeyin diyolar çünkü kötü olabiliyo sen tam tersini diyosun..tamam özlem tekin`i seviyosun anladık serox ama beğenmeyenlere de ok demen gerekmiyomu :roll: :twisted:

crazymuge demiş ki:
ne yani insanlık bir sanatçının canlı performansını izlemekle mi oluyo..bide insanlar canlı performansla değerlendirmeyin diyolar çünkü kötü olabiliyo sen tam tersini diyosun..tamam özlem tekin`i seviyosun anladık serox ama beğenmeyenlere de ok demen gerekmiyomu :roll: :twisted:

mügecim tamamen yanlış anladın sen. İş şimdi şöle. Rock bir performans işidir tabiki sadece canlı performansla iş bitmiyor ama. Adam diyor ki klibini isledim iğrenç bişi kustum bittim falan filan. Senin hiç bir sanatçıya bunu deme hakkın yok. Ki bu sanatçının canlı performansını izlemediysen o sanatçı hakkında asla tam bir yorum yapamazsın. klip sana her şeyi gerçek vermez ki bu aşikar yaşanıyor günümüzde. Klibiyle sanki canlı performansı süpermiş gibi kandıran çok.

benim asıl kızıdığım nokta. O kişiyi tanımadan performansını bilmeden kasetini almadan bin tane laf sölemesi. Hiç bir sanatçı iğrenç, kusulcak gibi lafları haketmiyor.

Lütfen özen gösterelim.

hiç bi sanatçının canlı performansını ve klibini izlemeden yorum yapmam bunu göz önünde bulundurarak şunu söleyim size ben ; öncedende sölemiştim sanırım.. bi şarkısı vardı bu kadının laubali die bildiin pop şarkısı ayrıca bi tane daa vardı odaaa sanırım dağları deldim die bi şarkıydı ve pop özellikleri taşıordu dieceim o ki tam anlamıyla rock yapamıo bence (kişisel fikrimdir dinleyenlere saygım sonsuzdur ama bence rock yapmıo)
ayrıca ;
özlemi ŞEBOYLA sakın ola karşılaştırmayın KIYASLAMA yapmayın!!!

özlem şebonun tırnaı bile olamaz

siz özlemi şebo gibi dehşet bi hatunla karşılaştırıosunuz ben çileden çıkıorum allaınızı sevrseniz şebo nerde özlem nerde var mı şebo gibi özgün çığlıkları olan bi hatun daa ? var mı çığlık attıı zaman sizi başka bi yere alıp götüren bi hatun daa?

saygılarımla

Al yine basladık işte. allahım sen aklımı koru. ya niye surekli basa dönüyoruz ki. bırakın artık öz mü şebo mu falan ya yeter dinleyin işte dinlicenizi :!: :!:

bu arada istanbul plak ile yolları ayırdığınada cok ama cok mutlu oldum :D

brcn_ demiş ki:
hiç bi sanatçının canlı performansını ve klibini izlemeden yorum yapmam bunu göz önünde bulundurarak şunu söleyim size ben ; öncedende sölemiştim sanırım.. bi şarkısı vardı bu kadının laubali die bildiin pop şarkısı ayrıca bi tane daa vardı odaaa sanırım dağları deldim die bi şarkıydı ve pop özellikleri taşıordu dieceim o ki tam anlamıyla rock yapamıo bence (kişisel fikrimdir dinleyenlere saygım sonsuzdur ama bence rock yapmıo)
ayrıca ;
özlemi ŞEBOYLA sakın ola karşılaştırmayın KIYASLAMA yapmayın!!!

özlem şebonun tırnaı bile olamaz

siz özlemi şebo gibi dehşet bi hatunla karşılaştırıosunuz ben çileden çıkıorum allaınızı sevrseniz şebo nerde özlem nerde var mı şebo gibi özgün çığlıkları olan bi hatun daa ? var mı çığlık attıı zaman sizi başka bi yere alıp götüren bi hatun daa?

saygılarımla
çığlık attığında seni alıp başka yerlere götürebilir bundan sen zevk alıyorsundur ama herkez zevk almayabilir şahsen ben senin kadar zevk almıyorum özlemin normal şarkı söylemesi benim için şebnemin o çığlıklarından daha iyi ama bu benim görüşürüm herkezin kendi görüşürü vardır onada saygı duyarım..

çünkü özlem mi şebnem mi daha iyi tartışması cok sacma. Bu kişiye göre değişir ;) . Ayrıca yok şu bunun tırnağı olamaz bu şunun saçının teli olamaz gibi şeyler de çok saçma. bunun için diyorum ki boş yere tartışmayın. Neyi istiyosan onu dinle :!:

son olarak sence özlemin topicine girip özlem şebonun tırnağı olamaz demek mantıklı mıdır :?:

tekin08 demiş ki:
çünkü özlem mi şebnem mi daha iyi tartışması cok sacma. Bu kişiye göre değişir ;) . Ayrıca yok şu bunun tırnağı olamaz bu şunun saçının teli olamaz gibi şeyler de çok saçma. bunun için diyorum ki boş yere tartışmayın. Neyi istiyosan onu dinle :!:

son olarak sence özlemin topicine girip özlem şebonun tırnağı olamaz demek mantıklı mıdır :?:
cok doğru söylemişsin walla ne diyim tebrik ederim... :!: :!: :)

tekin08 demiş ki:

evet çok doğru ama ben son cümleyi sormuştum :twisted:

Arkadaş Özlem'in istanbul plaktan ayrıldığını neden bu kadar sevinçle karşıladığımızı sormuş sebep şu ki. İstanbul plak Özlem'e ayak bağı oluyor, çoğu işlerinin önüne engel koyuyordu. şükür kabus ama walla 8 yıl sürmüştü.

serox demiş ki:
Arkadaş Özlem'in istanbul plaktan ayrıldığını neden bu kadar sevinçle karşıladığımızı sormuş sebep şu ki. İstanbul plak Özlem'e ayak bağı oluyor, çoğu işlerinin önüne engel koyuyordu. şükür kabus ama walla 8 yıl sürmüştü.
sağol serox şu forumda anlayıpta cvp verenler var allahtan

crazymuge demiş ki:
tekin08 demiş ki:
Al yine basladık işte. allahım sen aklımı koru. ya niye surekli basa dönüyoruz ki. bırakın artık öz mü şebo mu falan ya yeter dinleyin işte dinlicenizi :!: :!:

bu arada istanbul plak ile yolları ayırdığınada cok ama cok mutlu oldum :D
niye ayıptır sorması :D

iyi de serox haberi yazdıgında ayak bağı olduğundan falan bahsetmişti zaten. Bu koşullarda benim öyle anlamamdan daha dogal bir şey oldugunu dusunmuyorum :idea:

eengin demiş ki:
yeni müzik şirketi ile buram buram rock kokan bir albüm çıkaracağını düşünüyorum.

Bunun sinyallerini verdi çoktan verdi zaten. Verdiği röportajlarda artık şöle yap böle yap diyen yok artık özgürüm dedi. Özlem ayrıca anlatcak hikayem varsa müzik yaparım dedi. Birkaç bestelik işi varmış albümün. Gayet de sert olacak.

Geri