Özlem Tekin

DooMsDaY_7 demiş ki:
gurultu_27 demiş ki:
fhm i görüp daha sonra sabahtaki yazıyı okuyup boş boş bakmamı sağlayan kadın.... müzik sinema... bakalım neler bekliyor bizi

Beklenilen şey beklemeye değmezse beklemezsen sorun olmaz kişiye :p Sen beklemezsin olur biter deilmi kafayı yorcak bişey yok yani 8)

bir de ne yazdığımı anlasanız .....
rolling stone u da gördüm güzel olmuş sorular

walla değmez sana sölemeye değmedi değmez demiş ANA KRALİÇEM biz onu dinleyelim serox walla biz tamam özlemi sevmek zorunda değilsiniz ama çocuk bahçesi değil burası çamur atayım kirlensin hesabı ama bende şebnem ferahı hiç ama hiç sevmiyorum ama gidipte konusuna bişi yazmıyorum saygı önemli

birbirinize çamur atmayı bırakıpta Rock müziği için neyi yapmalıyızı tartışsak çok iyi olurdu ama ömrümün yettiği kadarında yine aynı tartışmaları okuyucağım galiba....
Şebocular , özlemciler , vb....
-ciler niye olmak istiyosunuz ya , ikiside kaliteli parçalar yapıyolar işte , kalite konusunda tartışın bilginiz ölçüsünde , tavsiyemdir...
Bu arada ben ikisinide dinliyorum ve özlemi tekin'in albümünü de merakla bekliyorum çıkarırsa ve çıkarması da onun yararına olur...
Kolay gelsin herkese , yaşamak zor çünkü , hep kaos , hep sonu yanlızlık...

Ben ezelden beri bu karşılaştırmaya karşıyım zaten. Karşılaştıran kişinin de kişilik sorunları olduğunu düşünürüm. Yani iki bayanda rock yapıyor olabilir ama çok farklı temaları irdeliyorlar müziklerinde. Sevmeyebilirsin, dinlemeyebilirsin ama saygı duymak zorundasın. Onun da seveni var. UNUTMAYALIM...

İnsanı insan yapan duruşudur, kültürüdür, felsefesidir. Özlem Tekin'e saygım var ve asla Şebnem - Özlem gibi bağnazca bir karşılaştırma yapmadım.
serox ve ve diğer tüm müzik dinleyicileri, bunu hiç umursamayın. Pürüz çıkarmaya çalışanlar her zaman olacak ama siz sallamayın bu tür şeyleri. =)
Anlayışınız için teşekkür ederim. iyi forumlar!
Özlem Tekin devam :arrow:

şu karşılaştırma olayını çözemedim gitti.sanki ikisinin tarzı aynı olmak zorunda.ayrıca albüm yapma zorunluluğu derken Özlem bence başka birşeyden bahsetmiş.bence albüm gerçekten müzisyeni zorluyo.yani şarkılarını başka ve daha kolay ama hakettiği geliride alabilecek şekilde dağıtmak istiyolar ama gerçketen bu o kadar kolay değil ki bi kere en ez 6 parçadan oluşması gerekiyo bi albümün(ilgi görmesi açısından),yok resimleriydi basılmasıydı bilmem nesiydi..zor arkadaşlar zor.Özlem Tekin bu konuda güzel demiş bence.

FHM'deki pozu gayet de yakışmış,
eee hatun her şeyi taşıyabiliyor en azından.
bu karsılastırma tartışmaları çok saçma geliyo bana o yüzden konuyu geçiyorum...
son olarak da ==>albüm çıkarmak ister istemez bu gayet normal,
hem yıllardır Özlem her albüm arkasından "Bu son" diyor sonra hiç umulmadık anda tekrar albüm çıkardığını söylüyor zaten.

neyi taşıyo ya ben orda dumur oldum,bişi yok ki...şoke olmadıysam da şaşırdım azcık.Diziler fln da var herhalde...Sanki turkrocktan ufak ufak tahliye edio kendini...Anlamadım...Vardır bi bildiği de bi dinleyeni olarak çokda hoşuma gitmedi.

hasan85 demiş ki:
neyi taşıyo ya ben orda dumur oldum,bişi yok ki...şoke olmadıysam da şaşırdım azcık.Diziler fln da var herhalde...Sanki turkrocktan ufak ufak tahliye edio kendini...Anlamadım...Vardır bi bildiği de bi dinleyeni olarak çokda hoşuma gitmedi.
arkadaşım taşımadığını söyleyemezsin
benimde hoşuma gitmedi,hatta saçlarıyla falan da eski güzelliğini göremedim.zaten paylaşamam da kimseyle,kudurdum
ama taşımış,en azından baska insanlar gibi saklı gizli yapmamıs bu isi
neler görüyoruz biz her gün tozlu sayfalarda
...

Geri