Fas-On (Alternatif Rock, Hardcore) - Ankara

Durum
Yanıtlara kapalı.
fason öldünüz mü :?: konser bekliyoruz ama gaz parçalarla :LOL:
uyutmayın beni bide mor ve ötesinden vazgeçin onun yerine alternatif bi kaç parça çalın mesela Adil; where is my mınd ı söylesin ;) en çok sevdiği parçadır

where is my mind'ı ezberleyemediin icin mi adil'den istiyosun aceba cigdemcm 8) mor we ötesi'ni nie caldıımızı bilio musun bilmiorm ama altyapısı saglam parcalar seciorz we onların altyapısı cok saglam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tround_ demiş ki:
fason öldünüz mü :?: konser bekliyoruz ama gaz parçalarla :LOL:
uyutmayın beni bide mor ve ötesinden vazgeçin onun yerine alternatif bi kaç parça çalın mesela Adil; where is my mınd ı söylesin ;) en çok sevdiği parçadır

biz artık duygusal parçalar çalmaya karar verdik ortamları ağlatacağız :D

abi napalm hep aynı repertuarla da cıkılmazki, insanlar bi süre snra bayılıo, ztn biz de tat alamıorz sooraları :p arada bi lazm, ama senin dediin gbi on günde bi deil ;)

zorknemesis demiş ki:
sadece ankaranın en iyi grubu olmak değil amacımız...

Çıkartın albümünüzü sadece Ankara'nın değil dünyanın en güzel en iyi en başarılı grubu olun..

Size bişey söyliimmi? Bu şımarıklıkla ve bu havayla hiç bi yere varamazsınız. Sadece arkadaş çevrenizle gezer durursunuz Biziz'in etrafında.. Sadece konuşmakla olmaz bu işler...

tre demiş ki:
zorknemesis demiş ki:

Çıkartın albümünüzü sadece Ankara'nın değil dünyanın en güzel en iyi en başarılı grubu olun..

Size bişey söyliimmi? Bu şımarıklıkla ve bu havayla hiç bi yere varamazsınız. Sadece arkadaş çevrenizle gezer durursunuz Biziz'in etrafında.. Sadece konuşmakla olmaz bu işler...

1. biz konuşmuyoruz çalışıyoruz.
2. albüm çıkarmak demek iyi olmak demek değil albüm var albüm var
3. bizim ankarada arkamız yok malesef onun için biziz ile başladık ileride çok daha farklı şeyler düşünüyoruz bar grubu olmayı değil performans grubu olmak gibi ayrıca basamakları teker teker tırmanmak gerek yoksa direk düşersin...
4. tartışma yaratmak için söylemiyorum şimdi bana dayılandı vs muhabbetine girmeyelim kimseye dayınlandığım yok ki dayılanmak ne biçim bi kelimeyse artık..
yinede yorumların için saol herkese başarılar..

zorknemesis demiş ki:
tre demiş ki:
zorknemesis demiş ki:

1. biz konuşmuyoruz çalışıyoruz.
2. albüm çıkarmak demek iyi olmak demek değil albüm var albüm var
3. bizim ankarada arkamız yok malesef onun için biziz ile başladık ileride çok daha farklı şeyler düşünüyoruz bar grubu olmayı değil performans grubu olmak gibi ayrıca basamakları teker teker tırmanmak gerek yoksa direk düşersin...
4. tartışma yaratmak için söylemiyorum şimdi bana dayılandı vs muhabbetine girmeyelim kimseye dayınlandığım yok ki dayılanmak ne biçim bi kelimeyse artık..
yinede yorumların için saol herkese başarılar..

Np...

beyler art nietm olmadan yapiyorum bu yorumu kimse yanlis algilamasn lütfen ben sizi 1(belki 2) kere izledm eger ki amaciniz bar grubu degil ise biraz daha farkli seyler katin playlistinize...farkli sarkilar caldiginizi sölemissiniz yanilmiyosam ama dikkat ettiyseniz bizizde çikan gruplarin neredeyse yarisi ayni seyleri çaliyo..tabi bu benim düsüncemdir..hepnize basarilar görüsmek üzere...

aslında çaldığımız şeyler piyasa şeyler ama bizim severek dinlediğimiz şeyler en azından çaldığımız tarza yakın olarak mesela ben korn evanescence linkin park fln çk severim, bateristimiz slayer fln ama sonuçta tarzımıza uygun sevdiklerimizi çalıyoruz asıl olarak bestelerle uğraşıyoruz ancak tamamlanınca ortaya koyuyoruz... yorumun için teşekkürler...ayrıca bu aralar kayıtlarada ağırlık vereceğiz..

bide konser haberi
17 eylül 2005 cumartesi

Andaç Cafe Sezon açılış konseri...

Canlarım yine güzel olmuşş.. ama besteleri koysanız daha çok tutulurdu bence üstelik orkunun sesi bestelere çok daha iyi gidiyo yav orkun hallet şu işinide koy bestelerii bi eksiklik var yaa..

Durum
Yanıtlara kapalı.
Geri