Fas-On (Alternatif Rock, Hardcore) - Ankara

Durum
Yanıtlara kapalı.
ne yapıcaksın orkunu eğer çok istiyorsan konserlerimize gelebilirsin.
13 ağustos 2005

Fas-On
Osiris

@15.00
@biziz rock bar

giriş 5 ytl
bira 2.5 ytl

zorknemesis demiş ki:
tre demiş ki:
Beyler ne kadar iyi bi yorum yapıcam bilmiyorum ama repetuarınızı biraz daha değiştirmeniz lazım.. Gayet yetenekli görünüyosunuz ama açılın biraz farklı şeyler çalın. İki sefer dinledim sizi ama yine aynı şeyleri duydum..

Sadece öneridir bu.. Dikkate alıp almıcanız size kalmış..

Başarılar...

yorum için teşekkürler ancak 2 gün arka arkaya olan konserlerimizde aynı repertuarı kullanıyoruz sonuçta bu son kadro 2hafta önce oturdu basçı değişti 2. gitar ve vokal geldi (aynı kişi)
ayrıca kurban çalmaktan büyük zevk alıyoruz bu yüzden özellikle yine yi çok çaldık..

Kurban'ı severim. Gayette güzzel çaldınız ama diğer parçalar gerçekten artık öööööh dedirten parçalar. Bilinmedik bişiler duyalım..

Sen once Guns N Roses 'ın bass cisi kimmis bi onu ogren sonra benim nick e bi bak ondan sonra da gel bizim konsere bak bakalim Guns N Roses(Welcome To The Jungle, Sweet Child O Mine, It's So Easy, Nighttrain, Knockin On Heaven's Door, Don't Cry, Paradise City) caliyo muyuz calmıyo muyuz!!!

tre demiş ki:
zorknemesis demiş ki:
tre demiş ki:
Beyler ne kadar iyi bi yorum yapıcam bilmiyorum ama repetuarınızı biraz daha değiştirmeniz lazım.. Gayet yetenekli görünüyosunuz ama açılın biraz farklı şeyler çalın. İki sefer dinledim sizi ama yine aynı şeyleri duydum..

Sadece öneridir bu.. Dikkate alıp almıcanız size kalmış..

Başarılar...

yorum için teşekkürler ancak 2 gün arka arkaya olan konserlerimizde aynı repertuarı kullanıyoruz sonuçta bu son kadro 2hafta önce oturdu basçı değişti 2. gitar ve vokal geldi (aynı kişi)
ayrıca kurban çalmaktan büyük zevk alıyoruz bu yüzden özellikle yine yi çok çaldık..

Kurban'ı severim. Gayette güzzel çaldınız ama diğer parçalar gerçekten artık öööööh dedirten parçalar. Bilinmedik bişiler duyalım..

diğer parçalar derken genelleme yapman hoşuma gitmedi çünki kurbanlar dısında 3 tane beste 1 tane depremin bestesi ve bir tanede mor ve otesi vardı biraz daha dikkatli dnlersen yada dinlediğin kadar yorum yaparsan sevinirim....

tre demiş ki:

yaptıımız parcalarn hepsi piyasa fark ettysen, ama biz işin içine farklı bi yorum kattk, en azndan ben böle düşünüorm.. bu arada caldıımız parcaları kendmz seciorz ama herkese uygun parcalar olmasına dikkat ediorz.. senin sewdiin weya sewmediin parcalar olmasına dikkat edemeyz, o zmn biz bi grup olamazdk..
bi dahaki sefere müzikal acıdan bakarsan olaya anlarsn nası bi yorum kattıgımızı, diger gruplardan farklı caldıımızı..

Davulcu Erman' la bi kaç stüdyo yaptık yasak bölge grubu olarak. kendisi gelecek vaadeden bir arkadaş buna gönülden inanıyorum. bi aksilik olmazsa biz de 6 gibi Voltron olarak Rock Alive'da aynı organizasyonda beraberiz. Umarım Fas_on'u izlemeye yetişebilirim çünkü stüdyomuz var o sıralarda...

tesekkurler batucum umarım karsılasırız yasak bölgeylede çok çalışamadık ama güzel şeyler olacağına inanıyorum kendine ii bak.....(bu arada ben erman)

Ankara Biziz Rock Bar'da 13 Ağustos 2005 Cumartesi Rock Alive #35 , Anti Organizasyon tarafından yapılacaktır.Saat 14:00 de kapı açılışı.Giriş 5 YTL.Bira 2.5 YTL .Sahne alacak gruplar:

Fas-On
Osiris
Voltron
Adres: Tunalı hilmi Cad.,No:106/6 (McDonald's karşısı) Kavaklıdere/Ankara

…Anti Organizasyon…

the_executioner demiş ki:
tre demiş ki:

yaptıımız parcalarn hepsi piyasa fark ettysen, ama biz işin içine farklı bi yorum kattk, en azndan ben böle düşünüorm.. bu arada caldıımız parcaları kendmz seciorz ama herkese uygun parcalar olmasına dikkat ediorz.. senin sewdiin weya sewmediin parcalar olmasına dikkat edemeyz, o zmn biz bi grup olamazdk..
bi dahaki sefere müzikal acıdan bakarsan olaya anlarsn nası bi yorum kattıgımızı, diger gruplardan farklı caldıımızı..

Ben benim sevdiğim şarkıları çalın demiyorum. Çaldığınız şarkılar çok geniş bi kitleye hitab ediyo olabilir. Ben sadece çaldığınız grupların daha gaz ve değişik parçaları var diyorum. Siz olaya benim nasıl yaklaştığımı veya müzikal açıdan bakıp bakmadığımı da bilemezsiniz. Ben sadece dileklerimi söyşedim. Eğer iyi bi grup olmak istiyosanız sadece kendi istediklerinizi değil sizi dinleyenlerinde isteklerine kulak vermeniz gerekir. Ben sizden sahnedeyken bi parça istesem noolca? Çalamadığınız zaman belki bnim istediğim şarkıları sevenleride kendinizden soğutucaksınız.

Bunun gibi şeyler... Ayrıca Deprem bestesi çalmanız güzel bişey ama bena göre kendi emeğinizi verdiğiniz kendi bestlerinizi çalmanı daha iyi olur..

Neyse bi dahaki konserinize yetişirsm bunu konuşuruz yazmakla olmuyo. Nasıl olsa beni tanırsınız görünce..

Başarılar..

duff_mania demiş ki:
Sen once Guns N Roses 'ın bass cisi kimmis bi onu ogren sonra benim nick e bi bak ondan sonra da gel bizim konsere bak bakalim Guns N Roses(Welcome To The Jungle, Sweet Child O Mine, It's So Easy, Nighttrain, Knockin On Heaven's Door, Don't Cry, Paradise City) caliyo muyuz calmıyo muyuz!!!

Tama afferim size...

tre demiş ki:
duff_mania demiş ki:

Tama afferim size...

haa soyle adam ol...

ya duff_mania sana bişi diimmi;
bence akıllı fas_on mükemmeldi herzaman olduğu gibi..ayrıca burda rekabet yapılmıyo....madem o kadar iisiniz çıkın kelepçeyi çalın..(ha tabi deprem izin verirse)don't cry çalınca noluyo annamadım???????????
fas_on tebrikler..ben taygun bu arada
erman süperdin olum....(erman çaktırma :metal )

Ben kimseye soyle iyiyiz veya boyle kotuyuz demedim, elemanın biri sizin icin tarzınızı degistirin farklı biseyler calin dedi bende ne calcaklar Guns N Roses mi calcaklar dedim..sonucta piyasada ki diger orneklerinizden daha iyi oldugunuzu ve tarzınızın da tam oturdugunu dusundugum icin bunları soyledim..bizim ne oldugumuzu burda size ispat etcek de degilim demoları bi yerden bulur dinlersin begenirsen konserimize gelirsin begenmez silersin iste o kadar...

beyler topicte sidik yaristirmayin ya bulusun kapisin müzik bilginizle yada öm ile konusun basliginiz silinebilir dikkat edin.

Bugun sizi biziz de bi kere daha dinledim.Tam olarak şunu söyleyebilirm ki potasiyeliniz süper :D .Tabi ki arada ritim kacırmalar şaşırmalar olsa da Osiris'den daha iyiydi(bu karşılaştırmayı ikisini arka arkaya dinlediğim için yaptım).Vokal daha iyi olabilir di.Kendini geliştirebilir ama bir onceki perf.ı daha iyiydi.Gitaristin bek vokalleri harika,inanılmaz keyiif verici.Davul ve bascıda kötü değil.

Genel olarak begendim.

Ama bakın forum daki kavgalara dikkat kapanmasın :D :D

Başarılar...Saygılar..sevgiler felan :D

Durum
Yanıtlara kapalı.
Geri