Fas-On (Alternatif Rock, Hardcore) - Ankara

Durum
Yanıtlara kapalı.
cumartesi if deki konseri izledim öncelikle tebrik ederim...playlist çok iyiydi ama grup sahnede çok yorgun gibi duruyordu yani seyircilerlede alakali olabilcek bi hareketsizlik vardi ama müzikal açidan hersey çok güzeldi basarilarinizin devamini dilerim özellikle tear away i bayan vokalde çok begendim ilerisi için hepinize basarilar...

Yapıcı yorumlarınız için teşekkürler..
Sahnede yorgun durmamızın sebebi belkide ekipmanları taşımanın verdiği bi dezavantajmı yoksa bizim durumuzla ilgili bi problemmi bunu çözemedik ama dediklerini dikkate alacağız teşekkürler...

evet klavyecimiz geldiginde artık cok klasikleşen HIM coverlarına yeni bi soluk getirebiliriz diye düşünüyorum 8) tabi bi de eskilerden saglam coverlar da yapsak iyi olur, adilcan bi ısınabilse 70'lere 80'lere, altern. veya hardcorevari coverlar güzel olur... yapalım be :roll:

zorknemesis demiş ki:
Bu arada 12 Şubat 2006 Pazar günü Garage Rock Bar dayız herkesi bekleriz detayları bikaç güne bildireceğim...

bi de bu konserden önce (11 Şubat 2006 C.tesi) gene garage'da bi konserimiz daha olabilir, onun detaylarından da en kısa zamanda haberdar olacaksınız..

Kusura bakmayın beyler biraz geciktiniz gibi oldu ama bidahaki sefere artık...Bunda da gelin birlikte izleyelim yorum yapalım :)

NOT: 12Şubat konseri iptal değildir sadece Fason çıkamamaktadır...

Arkadaşlar Basçımız Emrah Daştan ile gerekli sebeplerden ötürü yollarımızı ayırmış bulunuyoruz. Verdiği emekler için teşekkür eder, Müzik hayatında başarılar dileriz...

Fas-ON Şu an itibariyle basçısını aramaktadır...

Durum
Yanıtlara kapalı.
Geri