Fas-On (Alternatif Rock, Hardcore) - Ankara

Durum
Yanıtlara kapalı.
Adilcim demolar nerde? Besteler nerde? Çok hızlı bir hazırlık çalışması istiyorum sizden. Daha beraber konsere çıkcaz. ;)

ap_RANA_x demiş ki:
"gerekli nedenler"den dolayı fas-on'la yollarımı ayırmış bulunmaktayım... fas-on'a müzik hayatında başarılar dilerim.

peki rana hanım neden biz bu gerekli nedenleri bilmioruz ve neden bu kararını 3. kişilerden ve forum köşelerinden okuyoruzzz çok ayıp ettinnn neyse artık yeni elemanlarıyla daha güzel ve daha oturmuş bir fas-on karşınızda olacakk konserler yakında hazırlıklar tüm hızıyla devam ediorrr...... :LOL: :D :twisted: :arrow: :arrow:

döviyimmi? sorun olan varmı rahatsız eden kafa sısıren?

ermanımı adılımı muzık yolundan saptırmaya calısan olan varsa ben dıkılırım ha karsısına...

sıze bı kurtlar vadısı replıgı yazıcamasırı ıcımden geldı

- ruzgar ne kadar sert eserse essın kayadan aıp goturrecegı tozdur- bak sızın durumlarada uydu

bı tane daha...

tedarıksız hacete gıden domala domala tas ararmıs (bu atasozu)

Valla neden ayrıldığını bilmiyorum ama gerçekten grup elemanlarının forumdan duyması ayıp olmuş.. Emrahı bilehaber verip çıkardıktan sonra böyle bir davranış beklemezdim.

Saolun arkadaşlar herkes sizin gibi gerçekten arkadaş deil... Özellikle sercanım ve İboma teşekkür etmek istiyorum burdan ne olursa olsun arkadaşım kardeşlerim olduklarını gösterdiler... Müzik işi ile arkadaşlığı karıştırınca hep problem çıkıyor malesef müziğinide iyi yapmak isteyince eleman değiştirmek gerkeiyor tabi bazen yanlış yöntemler yüzünden problem çıkkabiliyor böyle bir durumuda Osiris ile yaşamıştım. Onlarlada problem oldu ancak onlar böyle şeylerin aramıza girmesine izin vermediler ve şimdi daha da çok seviyoruz birbirimizi... Sonuna kadar gelmeyecekler zaten lütfen vakit kaybettirmeden biran önce çıksınlar hayatımızdan...

Not: Zaten Rananın çıkmadan önce arkamızdan işler çevirdiğinin farkındaydık çokta umrumuzda olmadığı için sesimizi çıkarmamıştık... Onunda Hayatında başarılar dilerim...

UuYuRR demiş ki:
döviyimmi? sorun olan varmı rahatsız eden kafa sısıren?

ermanımı adılımı muzık yolundan saptırmaya calısan olan varsa ben dıkılırım ha karsısına...
Uyurcum sağol ama bu bize yapılan birer iyiliktir ilerde zaten bırakabilme ihtimalleri olduğunu gösterdiler... Ciddi projelerin olduğu bir dönemde böyle bir aksama bizi mahvedebilirdi ancak şimdiden olması avantajdır..

müzik öyle bir şey ki, kural tanımaz, kendi içinde harfleri vardır, onun dışında kuralı yoktur, müzik acımaz, üzgün olmana, kızgın olmana bakmaz, yaranı deşer, sevincini arttırır, kimi zamansa intihara teşvik eder. Müziği anlamak zordur, gerçekten kimse anlayamaz, ama müzikle dost olmaya çalışır. Yapılan besteler, varyasyonlar bu dostluktur, ama müzik hiçbir zaman nankör değildir, karşılığını verir, ve adil korkma, siz müziğin dostusunuz, ve elbet yeniden hakettiğiniz seviyeye erişeceksiniz, iç ve dış faktörler tarafından engellenmeye çalışılsanızda, başarılar dilerim...

baran ne güzel yazdın duygulandım yaf ağlicam ;) gerçekten sizin gibi arkadaşlarımız yanımızda olduğu sürece hiçbişekilde sırtımız yere gelmez.. Aynı şey tabiki sizin içinde geçerli sonuna kadar yanınızdayım(z)...

gerçekten çok dokunaklı... bilmenizi isterim ki emrah da gruptan "ayrıldığını" hem de "gerekli nedenlerden ötürü" ayrıldığını burdan öğrendi... çıkarıldığını da değil ayrıldığını. iç ve dış faktörler diyen arkadaşım şunu da bilmeni isterim ki bu iç ve dış faktörler yapılan müziğin önüne geçiyorsa grupta gerçekten problem war demektir. o saatten sonra yapılan müzik de müzik olmaz zaten. son birşey daha işin iç yüzünü bilmeden yapılan yorumlar hakkında, gerçekten verilen emeklere çok yazık oldu olayın ayıp kısmını üzerime almıyorum benden önce üzerine alması gereken insanlar var nası olsa. herkese iyi günler!!

ap_RANA_x demiş ki:
gerçekten çok dokunaklı... bilmenizi isterim ki emrah da gruptan "ayrıldığını" hem de "gerekli nedenlerden ötürü" ayrıldığını burdan öğrendi... çıkarıldığını da değil ayrıldığını. iç ve dış faktörler diyen arkadaşım şunu da bilmeni isterim ki bu iç ve dış faktörler yapılan müziğin önüne geçiyorsa grupta gerçekten problem war demektir. o saatten sonra yapılan müzik de müzik olmaz zaten. son birşey daha işin iç yüzünü bilmeden yapılan yorumlar hakkında, gerçekten verilen emeklere çok yazık oldu olayın ayıp kısmını üzerime almıyorum benden önce üzerine alması gereken insanlar var nası olsa. herkese iyi günler!!

yoo sana öyle geliyo biz ezgide konuştuk bunu gayette yüzüne söyledim bu arada oradaki iç faktör sen oluyosun... artk iç faktör olmayacak arkadaşlar adam gibi adamlar olacak grupta en önemlisi bu...

arkadaşlar kardeşler dostlar falan filan....
öncelikle grubunuzun yaklaşık 2 konserini dinledim..performansınıza laf etmek öküzlük olur...iyisiniz hoşsunuz...ha bi de ben kimim...orasını boşwerin bi aralar üyeydim ama o üyeliğimin kayıt bilgilerini unuttum baştan başlıyım bari dedim...

çok eskiden çok da eski diil aslında 10 sene öncesinden falan bahsediorum..türk müziği çok deişti...çalınan müzikler dinlenilen müzikler..sanatçılar..dinleyici kitlesi..na bunnarın hepsi 360 derece döndü...ama o zmn lar eskilerde kurulan guruplar bi başladığı zaman gerçekten GRUP adı altında diillerdi...düşünceleri, fikirleri, anlayışlarıyla tam bir GRUP tu...hem isim olarak hemde tek yürek olarak bölelerdi...
o zmnlardan bu yana gelişen müzik oldu...gerileyen ise bu fikirdir...
siz iyi bi grupsunuz ama henüz bi ''grup'' olamamışsınız bence saygılarımla herkese... başarılar sizlere de..ha bi de bişi soriim ...
ayrılan arkadaşlar grubun üyeleri konumundalarken...bi negatif eleştiri kurbanı diillerdi...yollar ayrılınca mı lafa değmez kılındılar...

bir geçmişiniz varsa aynı sahne paylaşılmışsa çok çocukca bi kaç açıklama olur bu imzanızdaki laflar..sadece onu diim dedim son olarak da uzattım ama...başarılarınızın dewamı dilerim... önemli olan bi isim koymak diildir...cismi belli olmadıktan sonra . .. .. ...

Dumble_Niti demiş ki:
arkadaşlar kardeşler dostlar falan filan....
öncelikle grubunuzun yaklaşık 2 konserini dinledim..performansınıza laf etmek öküzlük olur...iyisiniz hoşsunuz...ha bi de ben kimim...orasını boşwerin bi aralar üyeydim ama o üyeliğimin kayıt bilgilerini unuttum baştan başlıyım bari dedim...

çok eskiden çok da eski diil aslında 10 sene öncesinden falan bahsediorum..türk müziği çok deişti...çalınan müzikler dinlenilen müzikler..sanatçılar..dinleyici kitlesi..na bunnarın hepsi 360 derece döndü...ama o zmn lar eskilerde kurulan guruplar bi başladığı zaman gerçekten GRUP adı altında diillerdi...düşünceleri, fikirleri, anlayışlarıyla tam bir GRUP tu...hem isim olarak hemde tek yürek olarak bölelerdi...
o zmnlardan bu yana gelişen müzik oldu...gerileyen ise bu fikirdir...
siz iyi bi grupsunuz ama henüz bi ''grup'' olamamışsınız bence saygılarımla herkese... başarılar sizlere de..ha bi de bişi soriim ...
ayrılan arkadaşlar grubun üyeleri konumundalarken...bi negatif eleştiri kurbanı diillerdi...yollar ayrılınca mı lafa değmez kılındılar...

bir geçmişiniz varsa aynı sahne paylaşılmışsa çok çocukca bi kaç açıklama olur bu imzanızdaki laflar..sadece onu diim dedim son olarak da uzattım ama...başarılarınızın dewamı dilerim... önemli olan bi isim koymak diildir...cismi belli olmadıktan sonra . .. .. ...

Cok kral bı yazı olmus hacı elıne saglık bu yazının ustune aslında fazla bısey konusulmaz durumu anlatmıs guzelce ama bıkac bısey soyleyım oncelıkle kendımızı kandırmasak cok ıyı olur bu grubun performansına muthıs dıyen arkadaslar kesın sagır olmalı dıye dusunuyorum kı kesın oyleler yanı hıc coktan kulaktan dolma bı muzık bılgısı olan muzıkten az anlayan bı ınsan bıle bunu rahatlıkla cakozlar yanı bence fason elektroyu bası davulu bıraraya getırıp bız grubuz dıye gecınenlerden sadece bırı bu ısler oyle kolay olsaydı herkes grup olurdu yanı bu grubun adam olması ıcın kırk fırın ekmek yemesı lazım hatta kırk tane fırın yıyın bence gercı o zamanda pek bısey olmaz ama sız yınede yıyın bakarsın bısey olur nese uzatmayalım ha bu arada grubun ısmını koyan arkadası tebrık edıyorum cuk oturmus bence ;)

ha bıde sunu soyleyım vokal bas falan fılan aramayın bence kasmanın zorlamanın bı manası yok baska ıslerle ugrasmalısınız bence

ne olursa olsun müziğe gönül vermiş genç arkadaşlara ki ben de bunlardan biriyim böle ağır hakaretler yazmayın lütfen bu forumların amacı hakaret değil.biras saygılı olun insanların emeklerine...
size gelince ilerde umarım herşey düzelir fas-on

Durum
Yanıtlara kapalı.
Geri