Fas-On (Alternatif Rock, Hardcore) - Ankara

Durum
Yanıtlara kapalı.
ben 30 sanniye en az yalamaa çalıştım... erman yokmu artık grupta... bu arada ermana geçmiş olsun...
erman 10 dilim pizzada mide fesatı olmuş... ben 32 dilimn yedim bişi olmadı... en azından şu anda?
erman dawula dewam edebilicekmi acaba?z
zuahha

ankaranın en iyi blackmetal grubu evilcats olduğu için öyle örnek verdi iboda blackmetal davulcusu zaten
neyse arkadaşlar müzik konuşalm burası müzik yeri :p :twisted: :!:

evilcats müzik değil mi adilcan?onlarda müzik yapıyo bi kere...tarzları black değil kendilerine özgün tarzları var cat metal...bohh...
bu arada bence bu forum fasonun fasondan bahsedelim.fasonun repertuarda sweet dreams,metallica for whom the bell tolls-smells like-yalın zalim-duman bebek bunlar var dimi :D :D :D ehahu

Konser...Konser...Konser...

yln5zd.jpg

Herkesi bekliyoruz.Yalınayak’ın bu son konserinde yalnız bırakmayalım...

barker demiş ki:
evilcats müzik değil mi adilcan?onlarda müzik yapıyo bi kere...tarzları black değil kendilerine özgün tarzları var cat metal...bohh...
bu arada bence bu forum fasonun fasondan bahsedelim.fasonun repertuarda sweet dreams,metallica for whom the bell tolls-smells like-yalın zalim-duman bebek bunlar var dimi :D :D :D ehahu
ewt o dediklerine karşıyız...

CeKeS_DAWUL demiş ki:
ben 30 sanniye en az yalamaa çalıştım... erman yokmu artık grupta... bu arada ermana geçmiş olsun...
erman 10 dilim pizzada mide fesatı olmuş... ben 32 dilimn yedim bişi olmadı... en azından şu anda?
erman dawula dewam edebilicekmi acaba?z
zuahha

nasıl ya erman nasıl bırakır davulu erman davulu bıraksa davul onu bırakmaz :p abi ama bu kadar olmaz adil bi haber ver bakiyim şundan cidden böle bişiy var mı :?: hadi görüşürük

YA davulu bırakmadıda Ermanın serçe parmağı kırılmış şuan alçıda 1.5 ay sahnelerden uzak kalacağız nazar mı deydi nedir buradan ermana tekrar geçmiş olsun diyorum...

olm saçma derken :?: :twisted: kesin bilioduk zaten ermanda öle bişiy olucağını yaptıda :p çok geçmiş olsun ermancım..kocaman öptüm

Durum
Yanıtlara kapalı.
Geri