Fas-On (Alternatif Rock, Hardcore) - Ankara

Durum
Yanıtlara kapalı.
teşekkürler reşit abi ama andaçta sahne alamamamızın asıl nedeni vokal değil ziller ve amfilerin olmaması oradaki sistemle sadece başınızı ağrıtmaktan başka birşey yapamazdık... Yoksa çıkıp çalmak problem değil güzel müzik yapmak önemli olan...

Bu arada konser haberi

28 Eylül Çarşamba Saat 17:00 4. Geleneksel Çayyolu Festivali'nde sahne alacağız. Herkesi bekleriz...

Yer: Konut 2 Girişi ATAPARK - Çayyolu
Tarif: Kızılaydan çift katlı konutkent otobüsüne biniyorsunuz şöföre ataparkta indirirmisin diyorsunuz oradan sonrasını bende bilmiyorum ama festival alanı hemen oradaymış...
Geleceklere geldiklerine deyecek bi konser vereceğimizi bildiririm görüşmek üzere...

architect demiş ki:
bazı konular insanların kişiliginin geliştigi bu sizin yaşlarda önemlidir.
bunların içerisinde en önemlilerinden birisi SÖZ vermektir.
yerine getiremiyeceginiz sözü hiç bir zaman vermeyin...verdiginiz sözüde muhakkak yerine getirin. bahanesi olmaz...
temennim kişiliklerinizin yeteneklerinizle bütünleşmesidir..
İF konserinize vokalsiz olmanıza ragmen iyi geçmesine sevindim..
yolunuz acık olsun..

reşit abiye sonuna kadar katılıyorum...Bende sözünü yineleyim yolunuz acık olsun...

:)

zorknemesis demiş ki:
teşekkürler reşit abi ama andaçta sahne alamamamızın asıl nedeni vokal değil ziller ve amfilerin olmaması oradaki sistemle sadece başınızı ağrıtmaktan başka birşey yapamazdık... Yoksa çıkıp çalmak problem değil güzel müzik yapmak önemli olan...

zil fln bi şekilde ayarlanırdı ama nese...tamam daha fazla uzatmaya gerek yok.
yolunuz acık olsun...

zorknemesis demiş ki:
bncede haklı ama bizimde bazı prensiplerimiz var düzgün ekipman gibi...
o zaman kardeşim afişte isminiz olmaması lazımdı.andac kafe'nin de prensipleri var.konserden 15 dk. önce çıkamıyoruz demenin de bi anlamı yok.nese forumunuzu boştan yere kirletmeyelim..sorunu yarın görüşürüz. siz anlatın prensiplerinizi bende size anlatayım kendi prensiplerimi ve sizin ayıp ettiğiniz noktayı.(saygı sınırını aşmadan)

Saygılar...

barker demiş ki:
zorknemesis demiş ki:
o zaman kardeşim afişte isminiz olmaması lazımdı.andac kafe'nin de prensipleri var.konserden 15 dk. önce çıkamıyoruz demenin de bi anlamı yok.nese forumunuzu boştan yere kirletmeyelim..sorunu yarın görüşürüz. siz anlatın prensiplerinizi bende size anlatayım kendi prensiplerimi ve sizin ayıp ettiğiniz noktayı.(saygı sınırını aşmadan)

Saygılar...
problemin kimde olduğunu biliyosun zil ve amfiler konusunda bana o yüzden yüklenme...

barker demiş ki:
architect demiş ki:
yerine getiremiyeceginiz sözü hiç bir zaman vermeyin...verdiginiz sözüde muhakkak yerine getirin. bahanesi olmaz...
yolunuz acık olsun..

reşit abiye sonuna kadar katılıyorum...Bende sözünü yineleyim yolunuz acık olsun...

Bende Reşit Abiye ve alıntı yapan arkadaşıma katılıyorum.Yalnız konuyu bilmesemde benim belirtmek istediğim şu ki: bu zil ve amfi olayını afişe isminizi yazdırmadan önce ayarlamanız lazımdı Adilcim.Bunlar halledilmeyecek şeyler değil.Grubun prensiplerinden önce mekanın prensipleri vardır.Çünkü bizim alternatiflerimiz var..herşeye rapmen konsere çıkmanız lazımdı diye düşünüyorum ama bi terslik oldu sanırım yoksa bu tip şeyler yapıcak insanlar olmadığınızı hepimiz biliyoruz.Ama "grubun prensipleri"lafı biraz rahatsız edici geldi bana ;)

Gelelim IF e valla adilcan çok iyiydi konser kısaydı ama cok guzeldi.Bende hem sizde hem bizde cok eğlendim.Biraz değil baya moralsizdim ama ortamda güzeldi.Bize ettiğin yardımlar içinde teşekkürler.Fas10 a başarılar..

zorknemesis demiş ki:
barker demiş ki:
zorknemesis demiş ki:

Saygılar...
problemin kimde olduğunu biliyosun zil ve amfiler konusunda bana o yüzden yüklenme...

sana yüklenmiyorum!!!artislenme!bahane uydurma artık! problemi oluşturan kişiyle gerekeni konuştum zaten anlattım sanada! prensibinide istersen yarın yüzyüze konuşalım!! nette yazıp daha çok gerginlik yaratma...sorun çıkartma.konuyuda kapatalım yarın konuşuruz yüz yüze...

ozgun1907 demiş ki:
barker demiş ki:
architect demiş ki:
yolunuz acık olsun..

Bende Reşit Abiye ve alıntı yapan arkadaşıma katılıyorum.Yalnız konuyu bilmesemde benim belirtmek istediğim şu ki: bu zil ve amfi olayını afişe isminizi yazdırmadan önce ayarlamanız lazımdı Adilcim.Bunlar halledilmeyecek şeyler değil.Grubun prensiplerinden önce mekanın prensipleri vardır.Çünkü bizim alternatiflerimiz var..herşeye rapmen konsere çıkmanız lazımdı diye düşünüyorum ama bi terslik oldu sanırım yoksa bu tip şeyler yapıcak insanlar olmadığınızı hepimiz biliyoruz.Ama "grubun prensipleri"lafı biraz rahatsız edici geldi bana ;)

Gelelim IF e valla adilcan çok iyiydi konser kısaydı ama cok guzeldi.Bende hem sizde hem bizde cok eğlendim.Biraz değil baya moralsizdim ama ortamda güzeldi.Bize ettiğin yardımlar içinde teşekkürler.Fas10 a başarılar..

sağol bu arda ben onursal.çok büyük sorun değil.aramızda halledebiliriz ama nette olması sinir bozucu...

andac cafenın gorevlılerınden bırısıde ben ve onursal sayın... sıkaetıde dınlerız tesekkurude... olay cıkartmadan her aseyı konusmaya hazırız... ya bı de o gun sahne alan ruh salatası ve twıst off nasıl olduda konserını tam ve guzel olarak verdı?... neyse hepınız arkadasımsınız... polemıoge gerek yok baslıkta sılınmesın

zil ve amfileri vardı neyse bncede haklısınız grup prensibi dediğim şey ise burnu havadalık olarak algılamayın... sadece güzel müzik yapabilmemiz için ekipmanın minimum olması gerekir emrahtan kaynaklanan bi problem oluştu bnde ona kızdım ama olmayan ekipmanlada sizin başınızı ağrıtmaktan başka bişey yapılamıyor malesef... neyse konuyu kapatalım. Çayyolu konserinde bateristimiz özel sebeplerden dolayı çıkamıyor bakalım ne yapacağız :D

ya ne kadar ters günler geçiyor çayyoluna özel sebeplerden çıkamadık kafayı yicem walla şu öss yüzünden başımıza gelmeyen kalmadı hayırlısı

Durum
Yanıtlara kapalı.
Geri