Deep Inside (Doom Death) - Ankara

alpago demiş ki:
alpago demiş ki:
alpago demiş ki:
junkcan demiş ki:
ayikkucuk.jpg

Selamlar arkadaşlar.Sanırım sizi ankara'da hiç dinliyemeyeceğim:(işe girdim lanet patronumdan izin koparamadım.Neyse iyi çalacağınızdan eminim.

FateX demiş ki:
barker demiş ki:
alpago demiş ki:
yeni kadromuz

Alpay(gitar/vokal)

Kadircan(bas gitar)

Fahri(lead gitar)

Mert(davul)

Hayırlı olur inşallah...

eywallah genç :metal daha da bi gaza gelmiş deep inside olarak yolumuza dewam ediyoruz :metal

Stay Heavy :twisted:

Sağolasın da genç :roll: :oops: :? 8O :twisted: ?

alpago demiş ki:
sağolasın.haftasonu bekliyoruz sizide konsere...
Gelicez en önde olurum büyük ihtimal :)
Başarılar...

teoWOman demiş ki:
ya ben gelmek istiorum stüdyoya :utandim ama hangisi???ve saat kaçta??? ve kaç saat??? :?:

burcu yarın 3 de allegroda olursan dinleyebilirsin bizi :) ama bence konserde dinle süpriz olsun ahuha :twisted:

SinceYourDeath demiş ki:
yrn ordayız yanınızdayız şimdi den başarılar...

eyvallah aykarcım :metalhead

Alf demiş ki:
Selamlar arkadaşlar.Sanırım sizi ankara'da hiç dinliyemeyeceğim:(işe girdim lanet patronumdan izin koparamadım.Neyse iyi çalacağınızdan eminim.

filizcim dert etme boluya gelicez nede olsa ;) Orda izlersin :) ama gelebilsen bi sevindirik olurduk orası da ayrı tabi :? :)

beyler yarin ki konsede basarilar. sizi sadece Rock The Baskent'te dinleyebildim. geri kalan zamanlarda da Fahri'den aliyorum haberleri.
repertuar guzel,siz de guzelsiniz.aksilik olmazsa ugrayacagim sizi dinlemek icin. kolay gelsin

:twisted: döktürün :!:

Eyvallaha arkadaşlar çok teşekkürler dilekleriniz ve yorumlarınız için sağolun :) Hepinizi bekliyoruz konsere :p Gelmeyenlerin veya gelemeyenlerin şimdiden canısağolsun ;)

eyvallah :metalhead

:metalhead heavy metal :metalhead

Geri