Deep Inside (Doom Death) - Ankara

Eywallah teşekkür ederiz .. 11 Haziran da YoLcu ya bekliyoruz herkesi .. Afiş yakında :metal

Bu arada sevgili bjk bi yorumun veya söyleyeceğin birşey varsa söyle .. Yoksa böyle gereksiz msglar atmamanı rica ediyoruz .. :!:

Stay Heavy :twisted:

Kıskanıyorum a.q! :evil: Biz de burda @n€mİ konserine flan gideriz! :? :LOL: Gelmeyin! :evil: Yanlız bırakın beni aaliicam! :cry:

:metalhead DEEP INSIDE a.q! :twisted: :metalhead
:evil: Fan Yengeniz!!! :evil:

arkadaslar hail and kill coverinizi dinledim , pek begenemedim acikcasi biraz komik olmus , yinede basarilar ...

ShotThroughTheHeart demiş ki:
arkadaslar hail and kill coverinizi dinledim , pek begenemedim acikcasi biraz komik olmus , yinede basarilar ...

Başarı dileklerin için teşekkür ederim dostum sağolasın , fakat o coverlar üniversiteler şenlikleri içindi öylesine yapılmış bir kayıt.Öylesine diyorum fakat , bir sürü hata var , haklısınız şuna göre '' ee imzanızda duruyor ben de indirdim dinledim yorumumu yaptım '' diye... Bunun üzerine ben de seni 11 Haziran ' da konsere davet ediyorum , kendimizi daha iyi tanıtabilmek için ;)

Görüşmek Üzere

Evet Kardeşlerim Sezon Son Konserinde Sizden Daha Çok Şey Bekliyorum Hadi Gösterin Kendinizi :metalhead ;) Başarılar :twisted:

konserforum.jpg

Not: Bu Afiş MG ( Joker ) Uğraşlarının Sonucunda Yapılmıştır... :twisted: 8)
Herşey İçin Teşekkürler Ayrıca Hayırlı Olsun "HAYLAZ" ;)

bekliyoruz tüm manyakları :metalhead

afiş için mg joker e teşekkürler...

yamık pirensescim senin için de izmir çalışmalarımız sürmekte 8) az heyecan yap gelicez gelicez :twisted:

Bateristimiz mert maça iğneyle mi çıkacak :?:
Yoksa sakat sakat mücadelesine devam mı edecek :twisted:
Sayın menajerimiz bizleri aydınlatın :!:

mat demiş ki:
Bateristimiz mert maça iğneyle mi çıkacak :?:
Yoksa sakat sakat mücadelesine devam mı edecek :twisted:
Sayın menajerimiz bizleri aydınlatın :!:

Ben direk anlatayım , başımdan geçen olay yüzünden [daha doğrusu kolumdan geçiyor] konsere teklifimizi kırmayıp da gelen **************'ten bildiğimiz ****** olacaktır.Yani olacaktır diyorum çünkü yüksek ihtimal benim kolumdaki dikişler p.tesi alınacak.Herkesin tavsiyesi konsere çıkmamam :( Ben herşey için teşekkür ederim. Bu seferlik acısıyla tatlısıyla , yanlışıyla doğrusuyla Bensiz bir konser olacak :) Yardımları için şimdiden ******'a teşekkürlerimi iletiyorum.

Konserde olacağım tabii ki canım :D
:metalhead

Geri