Deep Inside (Doom Death) - Ankara

ha ha Fahriyi dün yolda gördüm,sarhoş sarhoş kafasını şişirdim yaa neyse.Konserlere devam beyler,doğru yoldasınız,dip teki konserinize aynı gün aynı saatlerde konserim olduğu için gelemedim.Doğru yoldasınız,devam

guitar352 demiş ki:
ha ha Fahriyi dün yolda gördüm,sarhoş sarhoş kafasını şişirdim yaa neyse.Konserlere devam beyler,doğru yoldasınız,dip teki konserinize aynı gün aynı saatlerde konserim olduğu için gelemedim.Doğru yoldasınız,devam

Yok be Eren ne kafa şişirmesi, ayıp ettin.. Oyle olsaydi hemen kacardim zaten :).

Konser olayı bizim icinde gecerli. Bende epey istodum size gelip izlemeyi.. Dusunceler4in icinde saol zaten.. Calişma konusunda elimizden gelenin en iyisini yapmaya calisiyoruz zaten..

Bu arada umarım o gece istediyin şey gerçekleşmiştir..

beyler ben arkadaşınıs olarak deil bir müzik sever olarak yorum yapmak istiyorum.seek and destroy metalicadan sonra dinlediğim en iyi performanstı aradan sivrildi.bas gitar ve vokali,lead gitar,bateri ve atakları,vokal(çalışarak halledilebilecek ufak hatalar hariç) gerçekten çok kaliteliydi.siz böle olun hep ön sırada kel kafamı sallıycam.iyi çalışmalar başarılar.doğan

Dusuncelerin icin cok saol.. Bizde yapabilecegimizin en iyisini yapmaya calişiyoruz.. Bu aralar Allahın belası sınavlar oldugu için ne evde nede studyoda calişma var, acıkcası bu kotu etkiliyo bizi.. İki haftadir 5 dk bile gitar calamadim..

Aslında bu hafta ODTU ne gidip şansımızı denemek istiyoduk ama yine sınavlar yuzunden olmuyacak gibi..

Umariz bu yogunlugu iyi bi şekilde atladip tekrar karşınıza çıkacagiz..

sixdodo demiş ki:
beyler ben arkadaşınıs olarak deil bir müzik sever olarak yorum yapmak istiyorum.seek and destroy metalicadan sonra dinlediğim en iyi performanstı aradan sivrildi.bas gitar ve vokali,lead gitar,bateri ve atakları,vokal(çalışarak halledilebilecek ufak hatalar hariç) gerçekten çok kaliteliydi.siz böle olun hep ön sırada kel kafamı sallıycam.iyi çalışmalar başarılar.doğan

Eyvallah :metalhead

Sevgili fahricim o gece beklediğim şey olmadı.kafanı şişirmediğim için çok sevindim.Yakında bir konser haberinizi bekliyoruz.Tabi şu vize işleri de çok yorucu oluyor.Allah bize yardım etsin n dyim.
basın gaza gidin beyler,yolun açık sizin

Gökhancım bizde çok istiyorduk hatta Deep Inside gurubu için orda olmak çok öenmliydi bizi izlemek isteyenler içinde öyle ama konser günüde hepimizin sınavları var .... O yüzden seçmleri geçsek bile konsere çıkışımız çok zor olucaktı...

Seçmelerde ve konserde herkese başarılar...

Vizelerden sonra konserlerimiz olucak .. Bzm için yogun bi programdan sonra bu vizeler baya sıkıcı oldu bzm için :D Sınavlardan sonra repertuarımız bi kaç şarkı ekleyip tekrar sahnenin tozunu attırmak

Geri