Deep Inside (Doom Death) - Ankara

Konserlere çıktıkça gelişmelerde oluyo haliyle (tecrübe meselesi :LOL: ) ama eksiklerimizi de biliyoruz...Bi dahakine daha iyi olucaz inşallah.

:metalhead

alpago bence sen biraz daha vokal çalışması yaparsan çok şey fark eder, deep inside için kesinlikle bariz daha iyi olur, onun dışında çok bi eksik yok gibiydi o da zamanla gelişecek birşey zaten

başarılar diliyorum bir daha ki konserlerinizde

İki adet Deep Inside fotoğrafı işte... İkincisi pek net çıkmamış ama olsun.
Fotolar: Deniz Ermiş, nam-ı diğer Catharsis...

hpim00995rd.th.jpg

hpim01186ei.th.jpg

bravo beyler kendi adıma söyliyim süper bi metallica ziyafeti çektim ...
özellikle solo gitaristinize tebrikler bütün soloların orijinallerine oturmuş çalışmış birebir çaldı çok iyiydi ...
ve son olarak alpagocuum :D zamanla gelişecektir hiç şüphem yok ama şu anda gitara daha çok konsantre olduğundan dolayı vokal biraz geride kalıyo çok etkili olmuyo ama detone de olmuyosun genelde :!:
sonuç olarak güzel konserdi beyler ellerinize ayaklarınıza ağzınıza sağlık ... başka konserlerde görmek dileğiyle ...

herkesin yorumu için teşekkür ederiz zaman geçtikçe gelişip,ilerlicez inşallah.Konserde izleyenlerin sayesinde bizde baya coştuk ama sağolsun herkes.Catharsis ve nevermore a ayrıca teşekkürler.

Selamlar;
dünki konserde sizi seyrettim, ve size yapıcı olarak birkaç şey söylemek istiyorum. İlk olarak zamanla ve çalışarak aşabileceğiniz herzaman olmasada belli anlarda ortay çıkan bir koordinasyon probleminiz var.
Ama bundan daha önemlisi bana konseri dayanılmaz yapan ve açıkçası kulaklarımı kapatmak zorunda bırakan şu gitar tonunuza değinmek istiyorum. Çok tiz, ve ne çaldığınız açıkçası anlaşılmıyor. Tavsiyem bir stüdyonuzu sadece gitar tonu ayarlamaya ayırın ve inanın şu anki tonunuzla kimse ne çaldığınızı anlamıyor. Coverlarda sorun çıkmıyor çünkü seyirci her nekadar sizin çaldığınızı duymasada şarkıyı bildiği için fazla önemli yok, fakat gelecekte kendi şarkılarınızı çalacaksanız bu ton size büyük sorun yaratır, kimse ne çaldığınızı anlamaz, yazık olur onca emeğe...
Son olarak vokal arkadaş, sesini bir an önce tanı. Bu işte ciddiyim diyorsan bir vokal eğitimi almanı tasiye ederim. En azından bir eğitim kitabı alarak ona çalış, böylece rahat ve bilinçli gelişirsin. Söyleyebileceğin vede söyleyemeyeceğin şeyler var. Bunların farkında ol ki, yarın millete dalga malzemesi olma. Çalışmalarınızın devamını vede gelişiminizi görmek dileğiyle....

Umut YILDIRIM - Melatonin

Öncelikle konserde bizi dinleyen alkışlayan ve kafa sallayan herkese teşekkürler.. Bizim için iyi bi konserdi.. Bu arada resimler için teşekkürler Nightvolves :metal

Eleştirilere gelince hepsine saygı duyuyoruz.. Yapıcı oldugu sürece tüm eleştirilere açığız.. Stüdyo perfonsımız ile sahne performansımızı aynı seviyeye getirmek için sahne tecrübesi gerekiyo.. Dün 3. konserimizi verdik ve konserlere çıktıkca istediğimiz şeyleri başaracağımıza inanıyorum...

Deep Inside vizelerden sonra tekrar sahnede olucak... Repertuar ı dahada genişletmek için çalışacağız.. Sağlam parçalar yolda :metal

Bizi Başkent de ve Dİp Bar da yanlız bırakmayan herkese teşekkürler :!:

Stay Heavy :twisted: :metal

dipteki metal up konseri gayet başarılıydı...
umarım ilerde çok daha ii olucak...
tebrikler Deep İnside...
içerdeki kalabalıktanda bunu anlamışsınızdır....gittikçe daha iiyiye gidiolar...
başarılarınızı devamını dilerm...

kolay gelsin...

nevermore demiş ki:
Konser iyiydi , diger konserlere göre ilerleme var , vokal 'de de duzelmeler var , solo gitaristiniz de oldukca basarılı , basarılar ;)
deerrudolf demiş ki:
Tebrikler, umarım bir dahaki konsere daha da iyi görebiliriz sizi. Başarılar...
anti-social demiş ki:
alpago bence sen biraz daha vokal çalışması yaparsan çok şey fark eder, deep inside için kesinlikle bariz daha iyi olur, onun dışında çok bi eksik yok gibiydi o da zamanla gelişecek birşey zaten

başarılar diliyorum bir daha ki konserlerinizde
mooreath demiş ki:
bravo beyler kendi adıma söyliyim süper bi metallica ziyafeti çektim ...
özellikle solo gitaristinize tebrikler bütün soloların orijinallerine oturmuş çalışmış birebir çaldı çok iyiydi ...
ve son olarak alpagocuum :D zamanla gelişecektir hiç şüphem yok ama şu anda gitara daha çok konsantre olduğundan dolayı vokal biraz geride kalıyo çok etkili olmuyo ama detone de olmuyosun genelde :!:
sonuç olarak güzel konserdi beyler ellerinize ayaklarınıza ağzınıza sağlık ... başka konserlerde görmek dileğiyle ...

doci demiş ki:
dipteki metal up konseri gayet başarılıydı...
umarım ilerde çok daha ii olucak...
tebrikler Deep İnside...
içerdeki kalabalıktanda bunu anlamışsınızdır....gittikçe daha iiyiye gidiolar...
başarılarınızı devamını dilerm...

kolay gelsin...

Eywallah :twisted: :metal

Eleştiriler için çok çok teşekkürler hepsini dikkate alıcam :metalhead

Bu tür konserlerde en iyi sey eksiklerimizi grup dışındaki kişilerin dile getirmesi bence ;)

arkadaşlar tebrikler, cok fazla izleyemedim sizi ama izlediğim kadarı ile gayet iyiydiniz... umarım daha da iyi olursunuz.... başarılar.... :metal

Geri