Deep Inside (Doom Death) - Ankara

Yar1n hepinizi dip bara bekliyoruz...

:arrow: The 4th floor

:arrow: Deep Inside

:arrow: Angarya

:arrow: Melatonin

Yer :arrow: Mithatpasa caddesi 62/B

giris :arrow: 3YTL

ilk grup saat 18:00de sahne al1cak...

Deep Inside saat 19:30 da :twisted:

:metalhead Heavy Metal :metalhead

FateX demiş ki:
Anfilerin biz çıkacağımız zaman kaldırılması ve gitaristlerimizin bununla beraber yaşadığı bi kaç sorunu sizlerde farkettiniz.

açıkçası metal dinleyen bir insan olarak sizi dinleyememiş olmama çok üzülmüştüm bu yazıyı görünce daha çok üzüldüm amfiyi ben ve Little Big Band grubunun başcısı kiraladık belirli bir saat üzerinden anlaşmamız vardı ne yazıkki tam siz sahneye çıkacağınız zaman benim amfiyi götürmem gerekmişti çünkü zamanım dolmuştu yoksa sizi zaten tanımıyorum yani tanımasam bile verebilirdim sorun olmazdı çünkü aynı amfiyi Echoes grubunu basscısı da kullandı onu da tanımıyordum istedi ve verdik çünkü amatör grupların birbirine destek vermesi gerektiğine inanan bi insanım
nacizane bi yanlış anlamayı düzeltmek istedim bundan sonraki konserlerinizde başarılar dilerim

ges-tapo demiş ki:
FateX demiş ki:
Anfilerin biz çıkacağımız zaman kaldırılması ve gitaristlerimizin bununla beraber yaşadığı bi kaç sorunu sizlerde farkettiniz.

açıkçası metal dinleyen bir insan olarak sizi dinleyememiş olmama çok üzülmüştüm bu yazıyı görünce daha çok üzüldüm amfiyi ben ve Little Big Band grubunun başcısı kiraladık belirli bir saat üzerinden anlaşmamız vardı ne yazıkki tam siz sahneye çıkacağınız zaman benim amfiyi götürmem gerekmişti çünkü zamanım dolmuştu yoksa sizi zaten tanımıyorum yani tanımasam bile verebilirdim sorun olmazdı çünkü aynı amfiyi Echoes grubunu basscısı da kullandı onu da tanımıyordum istedi ve verdik çünkü amatör grupların birbirine destek vermesi gerektiğine inanan bi insanım
nacizane bi yanlış anlamayı düzeltmek istedim bundan sonraki konserlerinizde başarılar dilerim

Aç1klaman için tesekkürler :)

Keske bi sekilde ayarlayabilseydik sizin amfileri ama neye s-kilmis g-tün davas1 olmaz ;) :LOL:

Yaklas1m1n için ayr1ca tesekkürler...

alpago demiş ki:
Yar1n hepinizi dip bara bekliyoruz...

:arrow: The 4th floor

:arrow: Deep Inside

:arrow: Angarya

:arrow: Melatonin

Yer :arrow: Mithatpasa caddesi 62/B

giris :arrow: 3YTL

ilk grup saat 18:00de sahne al1cak...

Deep Inside saat 19:30 da :twisted:

nevermore demiş ki:
Deep Inside 'a yarın icin basarılar dilerim ;)

Eywallah Serkan.. Sizinde orda olmanızı isterdik ama sizinde işiniz zor tabi yeni davulcunuzla başarılar sizede..

ges-tapo demiş ki:
FateX demiş ki:

Saol gestapo açıklaman bizim için yeterli oldu... Konser zaten bi curcuna içinde geçti hiçbişey ayarlanmamıştı nerdeyse.. Fırtına gibigeçti desek yeridir.... Artık bu konser geride kaldı seneye Rock The Başkent de bunlardan ders almış olarak seyirciyi daha fazla coşturacağımızdan emin olabilir herkes...

Bu Akşam 1 bucuk saatlik bir performansımız olucakk.. Herşey ayarlandı seyirciyi bekliyoruz...

Stay Heavy :twisted: :metal

Geri