Deep Inside (Doom Death) - Ankara

ya simdi vokal konusunda 'nacizane' bir iki laf etcem. Bir kez, kayit, ses sistemi, vs. vokali direk etkileyen unsurlar. Ikincisi, vokal her zaman Queensryche vokali tadinda olmak zorunda degil.
Alpay'in vokali, cikip canli soyleyen bir suru insanin vokalinden daha iyi. Ellerindeki imkanlarla bence gayet iyiler...

gorkyeah demiş ki:
Hail &Kill vokaller hariç güzel de vokal hakkını verememiş bence..açıkçası söyleyemediğin şarkıları yapmamak gerek..

ya emin ol canlı dinlesen fikrin değişebilir çünkü kayıt gerçekten kötü ;) ama tabiykide o vokali benden bekleme aynısını yapmak diye bişey sözkonusu olamaz zaten..genede yorumun için sağol...

SisterMary demiş ki:
ya simdi vokal konusunda 'nacizane' bir iki laf etcem. Bir kez, kayit, ses sistemi, vs. vokali direk etkileyen unsurlar. Ikincisi, vokal her zaman Queensryche vokali tadinda olmak zorunda degil.
Alpay'in vokali, cikip canli soyleyen bir suru insanin vokalinden daha iyi. Ellerindeki imkanlarla bence gayet iyiler...

sağol :oops: :)

yanlış anlamayın ben her türk grubunu desteklerim..özellikle heavy metal grubuysa başımın üstünde yeriniz var hele ki manowarsa oaly biter ama manowar'ı eric adams'dan dinlemeye alışmış olmaktan olsa gerek biraz kötü oturmuş vokaller şarkıya..(ses kalitesinden de olabilir tabi ben sadece duyduklarımı söylüyorum) tabi kimseden Eric Adams sesi beklemiyorum biras katı konuştum galiba kusura bakmayın..son olarak Other bands play , Manowar kill!

Hiç önemli değil ;)ayrıca normal bende manowar ıkimseden dinlemek istemem açıkcası :D :D çok teşekkür ederim hatta yorum yazdığın için :p eleştiriler olucak ki bizde anlıyalım bilelim kendimizi.Manowar söylemek gerçekten zor ama çok keyifli biraz kafa s--o olabilirim ama çok zevkli yav :twisted:

o oktava çıkabiliyorum bende :D ama aynı hissi veremiyorum :D yani bence kendine has söylemek daha iyi olabilir ;) sen beğenmedin ama çok beğenenlerde oldu bu tarz söyleyişimi..zevkler ve renkler diyelim en iyisi ;)

Sadece ankara dan değil dier şehirlerden hatta ingiltereden(sistermary) destek görmek güzel.. Bu arada Mayıs ayında izmir şenliklerinde heavy metal sesleri yükselicek .. Ordada görüşebiliriz.. Deep Inside ile değil ama snrm izmir de olucaz ... İzmirdeki organizasyonlar hakkaten sağlam görünüyor burdan .. Sağlam bir org. olduktan sonra heryerde çalarız daha öncede belirttiğimiz gibi ..

Manowar konusundada bi kaç şey söylemek istiyorum.. Biz Hail And Kill çalarken aldığımız hazzı başka şarkılardan alamıyoruz.. Tabi anathema ların olayı farklı onu ayrı tutalım.. Ve Hail and Kill çalan gruplara göre daha hissederek daha gaz çaldığımızı düşünüyorum.. Bizde seviyoruz seyircide istiyo neden çalmayalım :) .. Son konserimizde yükselen hail and kill sesleri snrm bunu gösteriyordu .. Yorumların için eywallah dostum :metal

Stay Heavy :twisted:

Hatta Ingiltere'den :) Yaw, heavy metal Ingiltere'de dogmus olabilir ama dogdugu gibi de olmustur arkadaslar. Keske, futbola sahip ciktiklari kadar bu adada dogan muzige de sahip ciksalar...(Hrrrrr, ofisteki elemanlar top oynuyo yaa, kasti resmen...)
Yasasin Turk heavy metali! :))

İngilterede bu denli sönmüş olması gerçekten ilginç :roll: ama burda çok güzel şeyler olucak umarım :metalhead biz de destek ve gazlarınızla bişeyler yapmaya çaılşıcaz umarım düşlerimizi melodilere aktardığımız ve konserlerde o duygularla çoştuğumuz günlerde gelicek :metalhead

:metalhead heavy metal :metalhead

Geri