Deep Inside (Doom Death) - Ankara

:metalhead demiş ki:
gazi0lb.gif

metalconcert3is.jpg

Deep Inside - Hail And Kill (manowar cover) - İNDİR -
Deep Inside - Dying Wish (anathema cover) - İNDİR -
Deep Inside - Lethe (dark tranquility cover) - İNDİR -
Deep Inside - The Trooper (iron maiden cover) - İNDİR -

darklethe demiş ki:
fahriye bikaç sorum olucak !!!yok hatta tüm deep inside elemanlarına!!!
bizim üniversitenin şenlikleri 12 -13 ü!!!ve çıkıcak gruplar arasında neden siz yoksunuz :? müzik grubundan arkadaşlarla konuştum fahrinin pekte geçerli bi mazereti yokmuş çıkmamak için !!!!
çıkan gruplar karmaymış arkadaşlar bitek metal eksiik :dan
sorarım size neden naçizhane şenliğimizi renklendirmiyosunuz!!!!!??
(fahri,'' ya ben st 1de anca uyanırım abi '' dışında bi bahane öne sür bu sefer :cry: )

:kicsalla :kicsalla :|

Bizim cıkmamızın sebebi aslında benim grup secimleri gunu orda olamamdandır. (Başkanın grubu için evden amp sim almaya gitmiştim). Acıkcası ben başkana cıkmak istedigimizi belirtmiştim ama bizim müzik toplulugunda geneli metali bi müzikten cok grültü kirliligi olarak görüyolar. İşin dahada kötüsü ve hiç katılmadıgım, başkentte metal müzigin yerinin olmadıgını düşünüyolar. Universitenin hertür insanşla dolu oldugunu bilmiyolar. Karma grup denilen olay ise şu, 1 tane Rock, 1 tane Emu gerisi Alternatif. (Bana Hard Rock diolar ama ben bi farkını göremiyorum acıkcası..). Bizim müzik toplulugu grupları tamamen kendi müzik zevkine göre secmiştir. Acıkcası bizim orda cıkmamız benim pekte umrumda deil. Benim istedigim bahar şenliginin her başkent ögrencisine, fazladan dışarıdan gelebilecek her kesime hitap etmesidir.. Ama müzik toplulugunun dar görüşü ve sebebini anlayamadıgım okul dışında grupların alınmaması (Türkiyedeki yabancı futbolcu sınırlaması sayesinde avrupada başarının olmamasıyla aynı) sayesinde baharşneligi tek tip başkent ögrencisi için yapılmış olmaktadır.. Acıkcası ben bunları söyledikten sonra "abi saat 1 de grup boşaldı gel cık" demelerine sıgınamadım. Zaten benim derdim bizim cıkmamız deil daha genel bi konser karışımıydı.. O teklifte cok canımı sıkmıştı.. Yani yok ben güzellik uykuısundan uyanamam yok götüm başım agrır gibi bi bahane deildi olmazda..

Aksaklıklar vs vs herseye ragmen konser geldi geçti artık alıstık zaten metal piyasasında böle şeylere . Anathema'lar içimizi burktu öle devam etseydiniz :D Ama bence playlistte bi oynama gerekli , anathema calıp , kreator calmak biras garip geldi bana , sound kötüydü pek birşey anlasılmadı ama duyabildigim kadarıyla vokal iyiydi ;) Lead gitarist arkadası zaten begeniyorum ama bass ve davul rezalet yüzlerine söleyemedim bari forumdan yazayım dedim :LOL: Ozellikle davulcu paso ritm kacırıyor , twinleri berbat nese daha fazla deşifre etmeyim :LOL:

Emrah elinden geleni yaptı şimdi hakkını yemeyin çocuğun...Yinede gelenler eğlenmeye gelmişler,yani müziği dinleyelim,''Aha şurada hata yaptı,aha şurada farklı bastı'' muhabbeti olmadı :!: :!: :!:

Herkes geldi izledi eğlendi içti ve evlerine gittiler ;)
Eve gitmeyenlerde var aramızda :)

Şansınız bol olsun arkadaşlar...Yolunuz da açık :twisted:

emrahla alkası yok anıl emrah elinden geleni yaptı zaten ama tonmaister ın olmadığını beilirttim ben!!!Tekrar gelen izleyen herkese çok teşekkürler :metalhead

arkadaşlar bateristin ritm kaçırması son derece doğal çünkü baterist diğer enstrümanları hiç duymuyodu. piranha nın sound check olayı bundan dolayı bu kadar uzun sürdü. biz sahne ayarları için elimizden geleni yaptık ama piranhadan sonraki grupların sıçacağı belliydi ve deep inside grubuna ben çıkmayın demiştim. amfiler çok çabuk şişti çünkü bara sesi veren tek düzenek amfilerdi ve amfilere çok yüklenildi. dinlediğiniz sesler sadece amfilerden geliyodu ve sesler sonuna kadar açıldı. daha piranha nın son parçalarına doğru amfiler şişmeye başladı. ayrıca deep inside bassçısı kadircan da bence çok iyi bir bassçıdır. dediklerinizde ciddimisiniz anlamadım ama eğer ciddiyseniz yaptığınız yorum çok fuzuli olmuş. adamlar bukadar konser vermiş topic 60 sayfayı geçmiş bir dünya yorum yapılmış şu ana kadar kimse bassçı kötü dememiş 1 konserde bu kötü performans sergiledi diye direk bassçı rezaletti yazılmaz üstelik söz konusu olan bu kadar boktan bi konser organizasyonuyken. + hepimiz amatör gruplarız ve hata yapmamız gayet doğal. konsere gelip en arkada oturup sürekli sahnedeki adamın eline bakıp '' aha hata yaptı'' diye hataları sayan adamlar olmayalım. bir de amatör gruplardan çok da fazla şey beklemeyelim.

deep inside a başarılar. siz iyi bir grupsunuz umarım daha iyi yerlerde görürüz sizi.playlistinizi de değiştirmeyin bence. şöyle düşünün hepiniz aşşağı-yukarı thrash çi adamlarsınız evde oturunca megadeth den sonra anathema dinleyebiliyosanız birçok thrash dinleyicisi de aynı zevke sahip olabilir. öenmli olan kalite iş yapmak ve ne yazık ki bu sadece sizin elinizde değil...

XENTRIX demiş ki:
arkadaşlar bateristin ritm kaçırması son derece doğal çünkü baterist diğer enstrümanları hiç duymuyodu. piranha nın sound check olayı bundan dolayı bu kadar uzun sürdü. biz sahne ayarları için elimizden geleni yaptık ama piranhadan sonraki grupların sıçacağı belliydi ve deep inside grubuna ben çıkmayın demiştim. amfiler çok çabuk şişti çünkü bara sesi veren tek düzenek amfilerdi ve amfilere çok yüklenildi. dinlediğiniz sesler sadece amfilerden geliyodu ve sesler sonuna kadar açıldı. daha piranha nın son parçalarına doğru amfiler şişmeye başladı. ayrıca deep inside bassçısı kadircan da bence çok iyi bir bassçıdır. dediklerinizde ciddimisiniz anlamadım ama eğer ciddiyseniz yaptığınız yorum çok fuzuli olmuş. adamlar bukadar konser vermiş topic 60 sayfayı geçmiş bir dünya yorum yapılmış şu ana kadar kimse bassçı kötü dememiş 1 konserde bu kötü performans sergiledi diye direk bassçı rezaletti yazılmaz üstelik söz konusu olan bu kadar boktan bi konser organizasyonuyken. + hepimiz amatör gruplarız ve hata yapmamız gayet doğal. konsere gelip en arkada oturup sürekli sahnedeki adamın eline bakıp '' aha hata yaptı'' diye hataları sayan adamlar olmayalım. bir de amatör gruplardan çok da fazla şey beklemeyelim.

deep inside a başarılar. siz iyi bir grupsunuz umarım daha iyi yerlerde görürüz sizi.playlistinizi de değiştirmeyin bence. şöyle düşünün hepiniz aşşağı-yukarı thrash çi adamlarsınız evde oturunca megadeth den sonra anathema dinleyebiliyosanız birçok thrash dinleyicisi de aynı zevke sahip olabilir. öenmli olan kalite iş yapmak ve ne yazık ki bu sadece sizin elinizde değil...

yorumların için sağol cenk :metalhead

Geri