Deep Inside (Doom Death) - Ankara

Benim kafa iiyiydi, biraz midem bulanıyodu milletin suratına kuscam die tırstım ama keyifliydi yaw :)

Nevermore`a da dusunceleri için tesekkur ederim. O ne dese yeridir cevap vermeyin :)

XENTRIX demiş ki:
arkadaşlar bateristin ritm kaçırması son derece doğal çünkü baterist diğer enstrümanları hiç duymuyodu. piranha nın sound check olayı bundan dolayı bu kadar uzun sürdü. biz sahne ayarları için elimizden geleni yaptık ama piranhadan sonraki grupların sıçacağı belliydi ve deep inside grubuna ben çıkmayın demiştim. amfiler çok çabuk şişti çünkü bara sesi veren tek düzenek amfilerdi ve amfilere çok yüklenildi. dinlediğiniz sesler sadece amfilerden geliyodu ve sesler sonuna kadar açıldı. daha piranha nın son parçalarına doğru amfiler şişmeye başladı. ayrıca deep inside bassçısı kadircan da bence çok iyi bir bassçıdır. dediklerinizde ciddimisiniz anlamadım ama eğer ciddiyseniz yaptığınız yorum çok fuzuli olmuş. adamlar bukadar konser vermiş topic 60 sayfayı geçmiş bir dünya yorum yapılmış şu ana kadar kimse bassçı kötü dememiş 1 konserde bu kötü performans sergiledi diye direk bassçı rezaletti yazılmaz üstelik söz konusu olan bu kadar boktan bi konser organizasyonuyken. + hepimiz amatör gruplarız ve hata yapmamız gayet doğal. konsere gelip en arkada oturup sürekli sahnedeki adamın eline bakıp '' aha hata yaptı'' diye hataları sayan adamlar olmayalım. bir de amatör gruplardan çok da fazla şey beklemeyelim.

deep inside a başarılar. siz iyi bir grupsunuz umarım daha iyi yerlerde görürüz sizi.playlistinizi de değiştirmeyin bence. şöyle düşünün hepiniz aşşağı-yukarı thrash çi adamlarsınız evde oturunca megadeth den sonra anathema dinleyebiliyosanız birçok thrash dinleyicisi de aynı zevke sahip olabilir. öenmli olan kalite iş yapmak ve ne yazık ki bu sadece sizin elinizde değil...
Yahu arkadaşım ! Bu elemanların hepsi benim dostum , orda geyik yaptıgım ap açık ortada sonunda gulucukler var dikkat edersen , ayrıca tanımayan birisi bile böle acımasızca eleştirmez , nerenden okuyosun sen yazıyı anlamadım ben , bugune kadar ben böle bi eleştiri kimseye yapmışmıyım bi mesajlarımı oku bari yazmadan once yahu millete de yanlıs yansıtıcaksın :!: :!:

Neyse arkadaşlar bir yanlış anlaşılma olmuş .. Serkancım biz anladık geyik oldgnu tabiki :!: Cenk ın anlamamış olması doğal tabiki.. uzun zamandır boyle eleştiriler gelmiyor bize , eleştiren insanlar da gelip yüzüme söylüyorlar zaten :!: Serkan a eleştirileri için teşekkür ederiz bunnar bizi dahada ilerilere taşıyacaktır euheuhuhe :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:

Cenk teşekkür ederiz yazdkların için .. Biz bunnarı söylediğimiz zaman bazı insanlar hep sisteme bok atıyosunuz bilmemne diyorlar.. Dışardan izleyen birisi olarak güzel bir açıklama yapmışsın ..

Dünkü konserde bi çok aksilik yaşadık .. Garaj ın tüm kadroyu kovması sonucunda ne tonmaister ne barmen vardı içerde .. Emrah saolsun elinden geleni yaptı ama sahne içindeki karışıklıklar yüzünden 6 parça anca çalabildik .. Beğendiğinizi umuyoruz .. Bireysel olarak hatalar elbette oldu .. Zaten moraller çok bozulmuştu .. Bizim için oraya gelen insanlara Deep Insidce çıkmıyor diyemezdik ne olursa olsun çıkıp çaldık .. Biz genede çok eğlendik eğlenenleri gördükçede daha çok gaza geldk ..

Fotoğraflar geliyor yakında .. Güzel pozlar yakalamış dostlarımız .. Bi kaç video da koyabiliriz buraya ..

Garaj da bizi izleyen alkışlayan ve deli gibi kafa sallayan herkese çok teşekkürler.. Sahneden harika bir görüntü vardı .. O atmosferi resimlerle burdan sizlerle paylaşacağız ..

Gazi de çok daha iyi bir Deep Inside olacağından emin olabilirsiniz..

Görüşmek Üzere....

STAY HEAVY :twisted:

lethe yi indirip dinledim bir dark tranquillity hastasi olarak yani grubun kötü olmadigi anlasiliyor fakat mesela tam aaa vokal burda çok iyi diycem kayittan olduguna inandigim sorunlar bas gösteriyor güzel bir kayitla insanlar sizin hakkinizda daha rahat fikir sahibi olabilirler...tüm kalbimle basarilarinizin devamini dilerim

Hastalığımdan dolayı fazla bir sevgi gösterisi gösteremedim arkadaşlar kusuruma bakmayın...Ama gözüm hep sizdeydi...Sahnede süpersiniz...Bir de besteleri dinleyelim derim ama... Artık zamanı geldi gibi bence...Sizin gibi gençleri....malum espri işte...HARİKASINIZ beyler devam...
Saygılar...

selamlar...eskişehire dönmem gerektiği için performansınızı izleyemedim ama bas gitaristinize çok teşekkür ediyorum yardımlarından ötürü...tekrar görüşmek dileğiyle...
piranha bas gitar...

Extacy617 samimi yorumun ve dileklerin için çok teşekkür ederiz :metalhead Bundan sonraki kayıtlarımız çok daha iyi olucak

fjallstorm çok çoook saholasın dostum :metalhead sizin gibi iyi insanlar ve müzik üstatlarıyla aynı sahneyi paylaşmak ayrı bir zevkli oluyor devamı gelsin mutlaka :metalhead

xwayz elimizden gelen yardımı herkese yaparız hiç dert değil hatta büyük zevk bizim için :metalhead bizler bile birbirimize destek yerine köstek olursak kim bu müziği hak ettiği yerlere getiricek nasıl olucak bu iş değil mi ama ;)

:metalhead HEAVY METAL :metalhead

xwayz demiş ki:
selamlar...eskişehire dönmem gerektiği için performansınızı izleyemedim ama bas gitaristinize çok teşekkür ediyorum yardımlarından ötürü...tekrar görüşmek dileğiyle...
piranha bas gitar...

Rica ederim dostum .. Bizler müzik için oradayız başka şeyler için değil .. Bu yüzden hiçbirzaman desteğimizi esirgemeyiz .. Her zaman yanınızdayız .. Tüm Piranha ekibine teşekkür ederiz yorumunuz ve desteğiniz için :metal

fjallstrom eywallah baba .. samimiyetiniz için de ayrıca teşekkürler .. sizleri sahneden görmek de yeter üstadlar :metal

Ayrıca organizasyonda yaşanan aksilikler tamamen bar yönetiminin tüm kadroyu kovmasından kaynaklanmıştır .. Organizasyonla hiçbir alakası yoktur ki organizasyonu yapan zaten GARAJ BAR Yönetimi değildir .. Emrah elinden gelenin en iyisini yaptı hatta gelmeyeni de yaptı kendini aştı :metal Tonmaister,barmen,100 metre engelli,amfi simule,soundcheck,say a hey,abi line a giremiyoz - dur bi dakka girdik lan dallarında rekor kırmıştır :LOL: :LOL: :LOL:

Biz bu grubu kurarken amacımızı belirledik ve o amaç için yolumuza dewam ediyoruz .. Deep Inside bugüne kadar gerçek anlamda grup olabilmek için çalışmıştır ve artık kadrosu bellidir.. 2005 yılı temmuz ayında ilk konserimizi verdikten sonra grup asıl kimliğine kavuşmuştur .. Grubumuz cover proje grubu değildir .. Düşüncelerini,tepkilerini,hissetiklerini şuanki şartlar içinde cover parçalarla hazırladığı repertuar ile size sunmuştur .. Deep Inside beste grubudur ve kendi besteleriyle sizin karşınızda olmak için kurulmuştur .. Bu konuda gelen eleştirilere her zaman saygı duyduk .. Her grup önündeki engelleri aşmak için bir takım yollar seçer .. Biz şu anki şartlar içinde sizden bu desteği görmekten çok mutluyuz .. Yakında Deep Inside bestelerini dinleyeceğinizden emin olabilirsiniz :metal :twisted:

11 Mayıs da Gazi Üni. Mühendislik Fakültesi ne herkesi bekliyoruz .. Saat 14:00 Giriş:ücretsizdir ..

Stay Heavy :twisted:

Günün Yorumunu Sağolsun Kardeşlerimden Bir Kaçı Güzel Özetlemişler... Ağızlarına Ve Yazan Parmaklarına Sağlık ;)

Evet Pazar Günü Deep Inside Nasıldı ;

Ellerinden Gelenin En İyisini Yaptıklarına İnanıyorum... :metal Ben ve Bülent Abi Mixer in Başındayken Baya Bir Müzikseveri Ayaklandırdılar Ve :metalhead :metal

Ayrıca Deep Inside İleri Ki Zamanlarda Baya Bir Aşama Kaydedicektir... Buna Ben Garanti Veriyorum :twisted:

Onun Haricinde Yaz Döneminde Yapılacak Olan Besteleri Yeni Sezonda Tüm Müzik Severlere Yetiştirmeye Çalışacağız :metal :metalhead

21 Mayısta Ki Konserimde Bir Kardeşime de Güzellik Yapacağım ;)

Evet Deep Inside Kim Tutar Sizi :!: :!: :!:
Başarılar Kardeşlerim...

Forum yoneticisi arkadaslardan ve herkesten bastan ozur diliyorum. Cok doldum, Gunluk'u bulamadim. Edebiyat altinda da uygun baslik bulamadim, en tanidik forum burasi..Kusura bakmayin...

'Evet, sicak gunesin ulkesi Akdeniz'denim. Akdeniz'liyim...Senin ulkenin gunessizligini umursamadim hic, bilmem umurunda mi?

Sicak kalbimi buzluga da koysan sogutamazsin. Ben Akdeniz'liyim!
Birak kapiyi, bacayi, pencereyi, tum binanin catisini havaya ucursan da beni usutemezsin. Ben Akdeniz'liyim!

Karli dagin dorugundan kac kez kicinin uzerinde kayarak indin? Kac kez soguk kayalara ciplak ellerinle tutundun? Kac kez disarida toprak kar altindayken, cadirda ates basinda sarkilar soyledin?
Soguk ulkenin gururlu beyaz prensi, beni usutemezsin. Ben Akdeniz'liyim!'

territory söylenmedi. :( .alpi lethede sözleri karıştırdı :p :p

ama pek bi güseldi konser mutluluktan hasta bile oldum :cry:

gazide görüşmek üzere arkadaşlar :taptim :metalhead

Biraz Şansızlığın Verdiği Bir Konserdi Ama Herkes Elinden Geleni Yaptı Harikaydı Tüm Gruplar :metal
Bu Bilgiyle Bu Kadar Oluyor (Mixer) Olayı :LOL:
NOT:Bir Daha Ki Organizasyonda Böyle Birşey Olmayacaktır(umuyorum) :twisted:

Deep Insıde a.q!

Sizi üzenin,sizi üzenin,sizi üzenin taa wanına wurayım! :LOL: Ya artık hakkaten bu tatsız bahsi kapıyalım we olan gazımızı DEEP INSIDE güwercinlerine werelim ki bestelerimiz bi an önce gelsin derim. :metal

:metalhead :twisted: DEEP INSIDE :twisted: :metalhead
:evil: Fan Yengeniz!!! :evil:

http://rapidshare.de/files/19270585/02_Deep_Inside.wma.html --- HAIL AND KILL(manowar cover)
http://rapidshare.de/files/19272925/04_Deep_Inside.wma.html -LETHE(dark tranquillity cover)
http://rapidshare.de/files/19053518/01_Deep_Inside.wma.html tooper[/b

pic02237xk.jpg

pic02254ya.jpg

pic02263ke.jpg

pic02276fh.jpg

pic02295fp.jpg

Devamı gelecek :twisted:
fotolar için smitd,exsaddam ve inhofeld e teşekkürler :metal

Geri