tuzruhu

yeni parça yolda , her zamanki gibi tarz bambaşka her tattan çalmaya devam ediyoruz...

bitince internete vericez tabiiki...

şimdiye kadar diğer parçaları indirenlere ve yorum yapanlara çok teşekkür ederiz. umduğumuzdan fazla ilgi aldık...

eylemlerimiz devam edecek!!!

Tuz Ruhu'nun sadece Türkçe Rock çalıyoruz dediğine bakmayın arkadaşlar. Geçen cumartesi Ütopya'da bir nothing else matters çaldılar, sandalyeleri aşağı fırlattık. :LOL: aint no sunshine çaldılar masaların üzerine çıktık. Umarım yabancı repertuar daha da genişletilir. 8)

Arkadaşlar hani daha hazır değilmi yeni parça sabırla bekliyoruz ama sabır taşı çatlayacak haberiniz olsun

çatlamasın bu aralar ben başka işlere odaklandığım için parça yarım öksüz boynu bükük bana bakıyo..valla hafta dedik ay oldu ne diyiim boynumuz kıldan ince...

haa bi de mike patton u tanıyomuyum? valla o kadar kötü çaldık ki allahtan kendini atmadın ,:) 8O

çarşamba şeytan tüyünden hüseyin ve watt’z up tan (falandan filandan) koray’la sahnemiz daha bi şenli oldu :))))) şen ola arkadaşlar çok sağolun yaffff ne güzel oldu eğlendik hep gelin beraber çalalım ::::))))))

kendime kızdım walla şimdiye kadar nie indirmemişim die..çok güzel olmuş hakkaten!! takıldım, dinliorum hatta ezberledim bile :D neyse görüşürük

Çok güzel ilk beste walla zea bizde ezberledik ama 2. yi bi türlü dinleyemedik biran önce yayınlasalarda onuda ezberlesek

"sen gidince" beni biraz hayal kırıklığına uğrattı ama besteniz "beklerim" gerçekten güzel olmuş.tebrik ediyor başarılarınızın devamını diliyoruz.iknci demoyu bekliyoruz artık...

Arkadaşlar duyduk duymadık demeyin program günlerimizde değişiklik olmuştur hareket planını bir ara bildireceğiz en geç bir hafta içinde bu arada daha rahat günlerde dinleye bileceksiniz tuzruhunu

beklerimden sonra ki beste en kısa zamanda yayınlanacak kardeşim boyacı küpü değilki batır çıkar

Geri