Dawnfall - (Fall of the Crown E.P çıktı!!!)

24 şubat akşamı Istanbuldayız!!
Sincity adlı mekanda gerçekleşecek konserin afişi de aşağıdadır buyrun:

venueizmir.jpg

rock-a da yardırdınız.hepiniz çok iyiydiniz.hep izleyebilsek sizi keşke. painkiller'da ortalık çoştu bi de pogo olsa tam olacaktı :D

Ben çağlar ve hakan'nın arkadaşı Şeref( hani şu Ankaradan gelen Çağlarlarda kalan)

Rock-a 'ya kalamadım aslında gelmemin büyük bi nedeni sizi izlemem istememdi acil Çarşamba günü grubumun kayıt işleri çıkınca hemen Ankaraya döndüm af ola...

Eminimki güzel konser olmuştur.Yapında bi albüm kurtarın bizi bu hasretten...

Tüm Dawnfall tayfasına selamlarımla!Hepinize başarılar dilerim!

THRASHFIRE TAYFASI - Şeref...

dawnfallmk4.jpg

Dawnfall : Fall of the Crown EP kaydı Stüdyo EGE'de tamamlanmıştır. vatana millete hayırlı olsun. artık gerisi Abdurrahman Şimşek'in yapacağı mix ve masteringe kaldı.

4 şarkıdan oluşacak EP'de bilinen Dawnfall besteleri Red Dawn,Time Runs Fast(enstrumantal) ve Fall of the Crown'a ek olarak Shadow Rider adlı bestemiz yer alacaktır.

Dawnfall dan iki konser haberi:

11 MAYIS Full Metal Nights @ İzmir cool bar

yeniafiha7.jpg

Kramp-Dawnfall-Gates of Eternity-Human Harvest-Kanca

15 MAYIS Metal Legion I @ Istabul Üniversitesi

5709598ef9.jpg

Geçtiğimiz sene, İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi Kültür Kulübü Bahar Şenliği kapsamında gerçekleşen "Metal Günü"'nün, ikincisi bu sene, farklı bir isimle yapılıyor.

METAL LEGION I ismini alan festival, 5-16 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek Bahar Şenliği'nin, 15 Mayıs 2008 - Perşembe günü, saat 14:00-23:30 arasında gerçekleşecek. Festivalin yapılacağı yer ise İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsü Öğrenci Kültür Merkezi (ÖKM) Otoparkı.

METAL LEGION I'e katılacak gruplar:

Soul Sacrifice (İstanbul) (Death Metal)
Dreamtone (Ankara) (Heavy / Progressive Metal)
Nettlethrone (Ankara) (Death / Melodic Death Metal)
Dawnfall (İzmir) (Heavy / Progressive Metal)
Unleash (İzmir) (Death / Thrash Metal)

ve

Latent Hopes (İstanbul) (Cover)

Zephyr Rock Festivali'nden birkaç Dawnfall resmi koyayım:

3 tane davul koyulması ve tabiri caiz ise ebesinin ..na bizim davulun koyulmasını (ki davulun 3 yada 4 parçadan ibaret

olmasından bahsetmiyorum bile :)) protesto amaçlı hemen arkamdaki beyaz boş davula çalarken:

grnt068ly7.jpg

3 tane davul koyulması ve tabiri caiz ise ebesinin ..na bizim davulun koyulmasını (ki davulun 3 yada 4 parçadan ibaret

olmasından bahsetmiyorum bile :)) protesto amaçlı hemen arkamdaki beyaz boş davula Emre ile çalarken:

grnt069ah9.jpg

Tahminen Bornova dolaylarında davul çalan Yiğit arkadaşımı duymak mümkün olmadığından "bari göreyim" diye çabalamalarım:

grnt066lu8.jpg

Dawnfall genel:

grnt026vh6.jpg

yakın zamanda başk fotolar da eklenecektir.

Ha bu arada organizasyona taşlama yaptığımı falan zannetmesin kimse. sağolsunlar adamlar ilk organizasyonları olduğundan

unuttukları şeyleri hemen anında araba ile bulup getirdiler kurulum ve ses düzeni konusunda ellerinden gelenin en iyisini

yaptılar tabiri caizse paşalar gibi ağırladılar bizi tekrar teşekkürler.

sizi sevyorum dawnfall....hepinze heavy dolu günler.....yeah....foca ya sizin için geldim ama sorun cıktı izleyemden geldm....herkese selamlar....

Dawnfallda davulcu değişikliği:

Unleash’ten tanıyacağınız davulcu Emre Ercan artık Dawnfall ile de baget sallamaktadır.

Fall of The Crown E.P için artık herşey hazırlandı basım aşaması başladı biz de heyecanla geri sayıyoruz.

Geri