51 PromiL(Rock) - Ankara

ninex demiş ki:
sarkının hikayesini ben biliyorum. irem sevgilisyle bir gun kavga ediyor baya birbirlerine giriyorlar sonra adam arabasiyla cekip gidiyor ve kaza yapıp ölüyor bunun uzerine irem bu sarkıyı yazıyor ve ortalıktan kayboluyor iremden bir daha haber alınamiyor...

Anaa hikaye doğruysa harbi efsane. neyse teşekkürler.

ben hikayeyi ölen adamın arkadasından dinledim. adamın ismini felanda vermisti ama simdi hatırlamıyorum. irem icinse buyuk ihtimalle intihar etmistir diyorlar

51 Promil (İrem) Hayalet sevgilim kayıdı için aşağıdaki linke tıklayınız açılan sayfanın aşağı bölümünden free ye tıklayarak yeni sayfayı açınız. Yeni sayfanın aşağısındaki geri sayım bittikten sonra çıkan linke basarak indirebilirsiniz.

http://rapidshare.de/files/4352469/51_PromiL_-_Hayalet_Sevgilim.mp3.html

Bu bi ev çalışmasıdır. Stdyo çalışmasının ardından bestelerle beraber demo olarak iyi bir kayıtla yeniden sunulcaktır. teşekkürler..

Berker biz bu sene 4.yılımıza giriyoruz farklı isimle farklı vokallerle çok çalıştık(esra-yamaç-can-cem-levent-özge).Ve hepsine olduğu gibi mine ye de teşekkür ettik ederiz bi daha.Ama gerçekten bizi 5 aydır bilen insanlar giripte 3 yıldır yanımızda olan insanlara laf etmesine katlanamıyorum.Bizim arkadaşlığımız bir cok grubun arkadaşlığından iyidir ki bunu sende biliyosun berker.Orta okuldan beri beraber olduğumuz aydınla beraber selmanla da 3.yılımız.Ama bu grup böyle gidicek anlamına gelmez.Eleman değişikliğini biz sadece vokalde yapmak zorunda kalıyoruz sürekli.Bir daha da aynı olay yaşanmaz dilerim.

Artık yeni yorumlarını(zı) hayalet seviglim kaydına objektif olarak yaparsanız sevinirim.

Sevgiler&saygılar

yaw bu irem muabbeti su nette gezen bi sarkı war o mu acep?? onu yapanlar ölmüs dıe bılıom ben beyler aman dıkkat hayalet falan ben tırsarım bole olaylardan :D

Tekrar hatırlatıyım bu arada...

51 Promil (İrem) Hayalet sevgilim kayıdı için aşağıdaki linke tıklayınız açılan sayfanın aşağı bölümünden free ye tıklayarak yeni sayfayı açınız. Yeni sayfanın aşağısındaki geri sayım bittikten sonra çıkan linke basarak indirebilirsiniz.

http://rapidshare.de/files/4352469/51_PromiL_-_Hayalet_Sevgilim.mp3.html

Bu bi ev çalışmasıdır. Stdyo çalışmasının ardından bestelerle beraber demo olarak iyi bir kayıtla yeniden sunulcaktır. teşekkürler..

scolD demiş ki:
arkadaşlar bizim dün tartıştığımız konunun çok dışına çıktı olay...kimse beni beğenmek zorunda deil ayrıca müziği hobi olarak görseydim bu grubun en kötü zamanlarında yanlarında olmaz onlara köstek olurdum bu durumu hiçkimse inkar edemez bu tartışma benimle başladı ve benimle bitsin seven ya da sevmeyen herkese çok teşekkür ederim 51 promile her zaman her şartta başarılar....lütfen artık kapatalım bu konuyu!!!

en kötüz zaman :LOL: esralı 51 promili (manayı) özledim :LOL:

konuyu kapatalım diyorsun ama başka forumlarda tekrar açılıyor ve buraya tekrar sıçrıyor, artık senin 2.kullanıcı adın mı yoksa gerçekten arkadaşın mı onu bilemem...

bu arada hayalet sevgilimi dinledim gerçekten süper olmuş ecemin sesi biraz daha yüksek olsaydı daha iyi olurdu... başlarda anlaşılmıyor...

bi de sonlarına doğru özgünün ergenliğe yeni girmiş gibi bir ses tonuyla konuşması var hatta ve hatta "(bilmem neyi)... verseydin" diyor. "Reverb" olabilir... :D

ozgur196 demiş ki:
ceWo demiş ki:
yaw bu irem muabbeti su nette gezen bi sarkı war o mu acep?? onu yapanlar ölmüs dıe bılıom ben beyler aman dıkkat hayalet falan ben tırsarım bole olaylardan :D

ahahaha :D :D koptum. Valla kayıt eşyaları yer değiştiriyo :p bilmiyorum bizde korkmaya başladık :D

walla bunnar bızım dunyadan olmadıı ıcın naapacakları bellı olmaz adamı carpar :D adı ustunde HAY-ALET!!

ceWo demiş ki:
ozgur196 demiş ki:
ceWo demiş ki:

ahahaha :D :D koptum. Valla kayıt eşyaları yer değiştiriyo :p bilmiyorum bizde korkmaya başladık :D

walla bunnar bızım dunyadan olmadıı ıcın naapacakları bellı olmaz adamı carpar :D adı ustunde HAY-ALET!!
eheh hua hua

arkadaslar yeni demo hayırlara vesile olsun ns ecenin sesi desemde inanmada daha net ve daha gusel cıkıo bole zorla solemiş gibi bole biras dernden gelio ses sanki bıras kısık kalmıs bu parcada yinede gusel hade basarılar

kesinlikle kıyaslama olsun die söylemiorum; minenin sesini canlı dinlediim çok olmuştur, onun vokalliğine gerçekten laf yok!.. eceyle yapılan 3 demoyu da(desem de inanma,kadın,hayalet sevgilim) dinledim we gerçekten ece ye karşı inanılmaz bi hayranlık duydum, çünkü insanı inanılmaz etkileyen, yumuşak bi ses tonu war. en yakın zmnda gelip dinlemek isterim. onun dışında yorumlamalar gerçekten güzel olmuş, tebrikler başarılar..

Evet ...

:D:D:D

Basvılavv Bizee!

Not: Arkadaşlar kayıtlardaki hiç bir davul bana ait değildir.. Hepsi piyanist şantör Özgür Kıllıbudak tarafından kaydedilmiştir.. Başım kalkarsa stüdyo kayıtlarına giricez inşallah.. Stüdyo kaydından sonra davulcu için yorum gelmesse herkeş yalaann herkeeeşş sahtekArr!.. Tebrikler.. Bi de salça..

Saygılar Sevgiler , Pötürjükler! yok Pötürjek! Pıtırcık.. Eah neyse..

ozellıkle, ılk başta guruba yenı elemanlarla sonsuz mutluluklar dılerım.....ecem senı sahnede gormek ztn ayrı..(hrhe cnm kardeşim)...:)))hayalet sevgilimi uzun uğraşlar sonunda(yardım ıçın saolun):)ındırdım....cnm benım mukkemmel solemışsın başında ağladım...cnmm...yenılerı ve daha yenılerı bekler..ve (eğlamaklı)sıze tekrardan başarılar dılerım..........bu ruh bu kalp...kısaca gurup ruhu emınım daha ne adamlar ağlatır......abartmıuorum haaa!!!

Geri