51 PromiL(Rock) - Ankara

Selam arkadaşlar!!51PromiL'den ayakta kalmayı başaran son kişi olarak foruma trenden indiğim anda yazı yazıyorum.Öncelikle bizle beraber çaldığı için Derun'a(mars) çok teşekkürler.Selmancım ne kadar rezillik çeksekte yollarda kalsakta yağmur altında ıslansakta :) bizle beraber olmak istemen yeter biz zaten bunu biliyoruz.Bascımızın da gelmemesiyle apayrı bir repertuar oluşturmak zorunda kaldık.En çok moralimizi bozanda o kadar çalışmalarımızın ardından klasik bar parçalarını çalmak zorunda kaldığımızdı.Bizim için sahne bakımından ne kadar zor bir konser olsa da İrem'in çıkması,aynı telefon kaydındaki sesin kulağımda yankılanması ve bronxun alkışları bize yetti.Sonuç olarak herşeye rağman İstanbul güzeldi :D Daha çok ayrıntı var bunların hepsini buraya yazmayalım(msn) :D

İrem'e sonsuz teşekkür ediyorum..Ece de o hasta haliyle İstanbul'a gelmeyi başardığı,konsere çıktığı için ayrıca teşekkür ediyorum.Ve tabi bizle beraber olan MArs grubu orda yanımızda olan DeM grubuna organizatöründen barmenine kadar herkese cok teşekkürler.Unutmadan bizi gelip gardan alan zeynep'e de çook teşekkür ediyorum.

Yakın zamanda Ankara konserlerimiz kesinleşicek.İstanbul'da da yeniden konser verme ihtimalimiz var.Başka projeleri de kesinleştikce burdan bildiricem.
Ekin Çağlar ve İrem le beraber sohpet etmek çok güzeldi.Ekin Çağlar'a da geldiği dinlediği için çok teşekkür ediyorum.
İrem bize yollayınca resimleri ve videoları bizde isteyenler için sitemize ve buraya koyarız..
Şimdi gidip uyumak istiyorumm(bayılmadan önce) :)

o berbat ses düzenine rağmen ve diğer bahsettiğiniz aksiliklere rağmen yapabileceğinizin en iyisini yaptınız bence...özellikle vokal arkadaşı ''seni kendime sakladım'' yorumu için tebrik ediyorum..

irem den çok ekin le tanışmak için orada olmayı çok istedim aam başaramadım. tembeliz işte millet nerelerden geliyor biz kıçımı kaldırıp dibimizdeki konsere gidemiyoz. kendime kocaman bir sıfır veriyorum. :(

bu grup çok sağlam olucak ilerde...istanbulda tam kadro olmadığınızda 3-5 aksilik oldu...ama hiç problem etmeyin ilerde güzel yerlerde bekliyoruz sizleri...ben severek dinliyorum açıkçası ;)
başarılar...

Ellerinize sağlık yavrukuşlar :) Bu arada ses sistemi kötü müydü?Bence kesinlikle hayır.Cidden Ankara'daki birçok bardan hatta şöyle diyeyim sahne aldığım birçok bardan çoook daha iyiydi sahne içindeki ses.Miletten duyduğumuza göre sahne dışı da iyiymiş.İstanbul'da ses sistemi iyi denen mekanların ses sisteminin ne kadar iyi olduğunu düşünmek bile istemiyorum bu durumda.Ama davul gerçekten kötüydü.Zaten sahne alan gruplar davullarını bile götürüyorsa o bara adam niye davul alsın :) Tek kanadı kırık 51 Promil uçmayı başardı dimi yine :)
Mars ve siz kalıp bizi de izleyeydiniz hele şahane olacaktı ama neyse kardeşlerim :p

...Sevgiler&Saygılar...

bende ellerinize sağlık diye bir giriş yapmak istiyorum, hernekadar bizim istanbul seyircisi öküz olsada ben çok beğendim performansı, başarılar görüşmek dileğiyle..

afis21ro.jpg

HERKES DAVETLİDİR...

Arkadaşlar bir şeyi belirtmek istiyorum bu konser henüz kesin değil yarın görüşcez kesinlik kazanırsa tekrar yazarız buraya.

Henüz grup elemanlarıyla konuşamadık o yüzden bi terslik oldu.Yarın 13:30 civarı kesinleşicek :D

marsbass demiş ki:
Müziği hobi olarak gören kişileri ne seviyorum ne de başarılı olacaklarına inanıyorum. Müzik basite alıncak bir iş değil. Yani ders çalışırken bir 10 dk arada gitar çalmanın insana katacağı şeyler çok fazla. ÖSS olayı da eğer bir şeyler katıyorsa bilemem ama ben artık kendimi müziğe vermiş birisi olarak, ileride aç da kalsam en ezından istediğim işi yaparak aç kalmış olurum bu da bir parça bile pişmanlık vermez. Zaten müzik işini hobi olarak görenler, hiç uğraşmasın daha iyi! Herkes stüdyoya, çalışmalara gitmediği zmanlarda test çözebileceğini sanıyor o olmaz başka bir şey çıkar yine zaman kaybedersiniz. Zaten yapacak adam müziği de öss yi de bir arada götürür, imkansız birşey değil.

Bu arada 51 Promilin vokal problemindeki aldığı kararlara tamamen objektif olarak bakmak gerkirse gerçekten profesyonel bir karar.
:arrow: :arrow: yanlış düşünüyosun bence..İlk başta bunu biraz sertçe anlatmışım,ama sayfa kirlenmesin diye değiştiriyorum.

_Alien_ demiş ki:
marsbass demiş ki:
Müziği hobi olarak gören kişileri ne seviyorum ne de başarılı olacaklarına inanıyorum. Müzik basite alıncak bir iş değil. Yani ders çalışırken bir 10 dk arada gitar çalmanın insana katacağı şeyler çok fazla. ÖSS olayı da eğer bir şeyler katıyorsa bilemem ama ben artık kendimi müziğe vermiş birisi olarak, ileride aç da kalsam en ezından istediğim işi yaparak aç kalmış olurum bu da bir parça bile pişmanlık vermez. Zaten müzik işini hobi olarak görenler, hiç uğraşmasın daha iyi! Herkes stüdyoya, çalışmalara gitmediği zmanlarda test çözebileceğini sanıyor o olmaz başka bir şey çıkar yine zaman kaybedersiniz. Zaten yapacak adam müziği de öss yi de bir arada götürür, imkansız birşey değil.

Bu arada 51 Promilin vokal problemindeki aldığı kararlara tamamen objektif olarak bakmak gerkirse gerçekten profesyonel bir karar.
sananeki lan??? isTER ZEVKine yaparım ister para için..millet eğlenirken hesap mı vercek sana!

Bu forum 51Promil'in müziğini konuşmak için açılmıştır.Lütfen 10 sayfa öncesinden alıntı yaparak olayın ne olduğunu o tarihteki tartışmanın ne olduğunu bilmeden yorum yapıp forumu kirletmeyin.Senin eğer sorunun varsa forumdan değil msn den ya da ö.m ile arkadaşa ulaştırabilirsin!!!

Ben dün söylemiştim afişin kaldırılmasını ama kaldırılmamış.bugün andaç kapalı olduğundan görüşemedik.Bu sebeple KONSER KESİN DEÐİL.KESİN OLUNCA BURAYA YAZICAM!!!

tebrikler 51 promil istanbul performansınızı cok begenmişler ben gelmei cok isterdim ama arkadaslarım geldi sizi izlemeye gusel yorumlar yapıyorlar mesurumsu mu oldunuz ne???????? ns basarıların devamını diliorum gruba
saygılar

ozgun1907 demiş ki:
_Alien_ demiş ki:
marsbass demiş ki:

sananeki lan??? isTER ZEVKine yaparım ister para için..millet eğlenirken hesap mı vercek sana!

Bu forum 51Promil'in müziğini konuşmak için açılmıştır.Lütfen 10 sayfa öncesinden alıntı yaparak olayın ne olduğunu o tarihteki tartışmanın ne olduğunu bilmeden yorum yapıp forumu kirletmeyin.Senin eğer sorunun varsa forumdan değil msn den ya da ö.m ile arkadaşa ulaştırabilirsin!!!

Ben dün söylemiştim afişin kaldırılmasını ama kaldırılmamış.bugün andaç kapalı olduğundan görüşemedik.Bu sebeple KONSER KESİN DEÐİL.KESİN OLUNCA BURAYA YAZICAM!!!

Afedersin,sinirimin bozuk olduğu bi ana denk geldi..

Tamam anlayışın için sağol :) Seval nerelerdesin burdan sesleniyorum bu seval beni engelledi ya da yeni msn ini vermedi hayırsız :p

Çok yakında minimum iki konser olucak.Kesinleşicek gibi görünüyolar :) Haberleri burdan vericem :)

Geri