51 PromiL(Rock) - Ankara

ehe ehe...el öpenlerin çok olsun dicem,beddua gibi olcak...:)
üzerimde,aynı gün sahneye çıkıcak olmanın bahtiyarlığı var canlarım yav...:) :)

perşembe görüşürüz.. ;) :)

garage4aj.jpg

Yok la beraber yeni kayıtlarımızdan bir şarkımız daha olucak :) Yeni kayıtlarımızda 1 hafta içinde internette olucak.burdan duyuralım :)

başarılar dilekleri için herkese teşekkürler.Konserler başladı 1 ay aradan sonra.Bir konser daha var sanırım 25 inde garaj'da.

Ankara'da olan herkesi mutlaka bekliyoruz :)
teşekkürler...

cyberknight demiş ki:
Ellerinize sağlık canlarım yine süperdiniz...Görüşürüz yineeeeeeee :)=
evet bende katılıyorum göktuğ'a dün çok begendim sanırım ilk defa sizin başlığınıza yazıyorum umarım sürekli iyi yorumlarla destekleriz sizleri ben çilekeş sevmediğim için o kısımlarda biraz sıkıldım sadece ama genel olarak çok keyif aldım arkadaşlar ;)
başarılarınızın devamını dilerim
sahnenin önünde cep teliyle resminizi (ecenin daha doğrusu) çeken adamın eli yüzünden bi süre sansür girdi :p onada burdan tebrikler demek istiyorum heheheh

dün iyiydiniz gerçekten ama bence keske can kiriklarini sonlara koysayd1n1z, zira vokalist parcadaki sert cikislar nedeniyle sesini biraz erken yipratti gibi geldi bana, tahminimce sonraki parcalarda zaman zaman sorun yasamasinin sebebi de buydu.

genede çok iyiydiniz tebrikler

İlk defa grup hakkında bir şeyler yazmak istiyorum.Grubu hiç canlı izlememeiş olmama rağmen şans eseri hangibar.com 'da gördüğüm bilgilerden yola çıkarak inetrnetten araştırma yaptım ve gerçekten indirdiğim tüm parçalar umduğumdan iyi çıktı.Vokalim ses rengi ülke piyaysasında değer arz edebilecek nitelikte.Diğer elemanlar anladığım kadarıyla vokal'den daha genç bu duruma herkes dezavantaj olarak yaklaşmış ancak bence grup olarak vokalin grubu çekiğ çevirmesi daha talihli olur.Zaman içerisinde taşlaeın yerine oturması açısından daha mantıklı bir durum.
Diğer bir noktada fotoğraflardan gördüğüm kadarıyla vokal sahnede iyi bir duruş ve imaj yakalamış ancak diğer elemanlar için aynı leyi söylemek zor.Bunu kişisel almayın arkadaşlar ancak sahne sanatı işindesiniz ve imaj her şeydir bence.
Bunlar zamanla oturur kanımca ve gerçekten Ankara'dan gelecek vaad eden bir grup daha çıkar.Önemli olan doğru zamanda,doğru yerde,doğru insanlarla beraber olmak.Umarım önünüz açık olur.İlk fırsatta da sizi izlemek istiyorum.Bizde organizasyonlarımız için tanınan,bilinen gruplar yerine potabsiyel sahibi olup,seyirciyi etkileyecek gruplarla çalışmak istiyorum.Umarım uygun şartlar oluşur da beraber çalışabiliriz.

Eleştirileriniz için teşekkür ederiz.. Biz de elimizden geldiğince kaliteli insanlarla çalışmaya çabalıyoruz..

Ece haricinde gitaristlerimizin sahne performansına gelince: 3 Kasım'da izleseydiniz keşke diyorum :)

51 promil çalışmaya hiç ara vermiyor.. Umarım meyvelerini alırız..

Teşekkürler & Saygılar..

Geri