51 PromiL(Rock) - Ankara

Garage konserinde Emin bizimle çalıcak.. Eğer bir aksilik çıkmazsa ve herhangi bi uyum problemi yaşamassak Eminle devam edicez..

Bu arada olası bir Kütahya konseri söz konusu.. Netleştirdiğimiz vakit duyurulacaktır..

Saygılar..

Bizimle çıkacak herkese başarılar arkadaşlar..

51PromiL bascısı aydın öss nedeniyle calışmalara bizimle devam edemedi.Geçen konser Osiris ten adilcan bize yardım etti.Kendisine yeniden teşekkür ederiz.Bu konserde onunla cıkma ihtimalimiz var repertuarımızı bildiği için.Ama bascımız Emin olucak.Şu anda bizimle beraber başka gruplarda da bas calıyor.Daha ayrıntılı bilgiyi konserden sonra herşey kesinleşince vericez..

Garage konserinden 1 hafta sonra 19 kasımda Dip Bar dayız.Diğer gruplar belli değil.Bir hafta sonra da eğer ki bir terslik olmazsa 26 sı cumartesi Kütahya da olucaz.25 i cuma günü bir konser ihtimali daha var Kesinleştikce afişleriyle beraber burdan duyurucaz arkadaşlar.Hepinizi konserlerimize bekleriz.

Arkadaşlar bu arada Yeni demolarımız dağıtımına Kütahya konseriyle beraber başlııcaz. Aynı gün internet sitemizde açılacaktır. Afişlerde basıldıkça burdan ileteceğiz. Herkesi konserlere bekliyoruz

COLOSSAL PROJECT, ALTERNATİF KONSERLERİ
19 KASIM 2005 CUMARTESİ, DİP müzikhol/bar MİTHATPAŞA CAD. NO: 62

23:00 "DELİ GÖMLEÐİ"
21:45 "KAOTİK"
20:30 "ALIVE"
19:00 "EFLATUN"
17:45 "51 PROMİL"
16:30 "OSİRİS"

GİRİŞ: 5 YTL , KAPI AÇILIŞ: 15:30

(Not: Saat 18:00 dan itibaren mithatpaşa caddesinde otopark sorunu yoktur.)

garage konseri cok iyiydi her zamanki gibi... ama yok calmadınız ya.. (beste olan).. işte o olmadı.. :twisted:

haftaya cumartesi dip barda beraber cıkıyoruz.. dip sallancak demektir :p
özgün allah kabul etsin cnm :p .. ayıldınmı...

"Every Me Every You" haricinde mükemmel bir performans oldu kanımca, konserin başında yaşanan teknik sorunlar olmasa daha da bir güzel olurmuş dedirtti bana. Başarılar.

Teknik aksaklıklar bi yana hiç anlayamadığım bi şekilde garage daki toncu abimle bi türlü klavyeyi dışarıya veremedik acaba neydeydi problem hala merak ediyorum :D .Bide basçımızla çıktığımız ilk konserdi Stüdyo yapamadık Dip Konserine daha iyi bi hale geliriz umarım basçımızla beraber. gelen dinleyen yorum yapan herkese teşekkürler.

Konseri gelip izleyemedim ama kardeşim Emin herzamanki gibi muhteşem bir iş çıkartmıştır mutlaka...Artık diğer konserlerde gelip izlemek istiyorum...Başarılar...

ilk defa dinledim çok övülüyodunuz.hamurunuz iyi ama seni kendime sakladımı erkek vokallere bırakın noolur çok sırıttı ama iyi bi grupsunuz başarılar diliyorum...

Sound check i uzun tutmamıza rağmen ozen gostermemize ragmen gitarımın sesini ve klavyenin sesini hiç duyamadım.Biraz sorunlu ve oldukca kısa bir konserdi.Ama gelenlerle beraber eğlendiğimize inanıyorum.Gelen herkese ve yorum yazan herkese teşekkürler..
Haftaya Dip Bar da umarım çok daha iyi bir performans gosteririz herpinizi bekliyoruz..

canlarım...4 şarkı dinleyebildim sadece,sora çıkmak zorunda kaldım...ama yine çok iyiydiniz, evet klavye gitar,tonlar,sesin yükseklii vs vs.....böyle teknik sorunlar olmuş olabilir..ama sorunlarınız sadece ve sadece teknikti canlarım...çok keyifle dinledim yine...

hepinizi seviyorum:)ve dee öpüyorum...

bugunku reklam çoık güzeldi atv'ye çıktınız...bir dizide adını bilmiyorum kardeşim izliyordu bir gençlik dizisinde bir sahnede arkada konser afişiniz yer alıyordu...:)

Gelemedim ben malum problemlerden...Umarım iyi geçmiştir...
Bu arada o dizideki afişi de herkes görmüş :)= Bizim İstanbul'daki konser afişi...DeM,PickPocket,51 Promil,Mars... :)=

51 promiiiiiiiiiiiiiiiiiil!

gencler süper ötesiydi garage performansınız!özgür ve özgün süper çaldınız;davul da iyiydi gayet. ececim harikaydın yine...mükemmel yorum,mükemmel ses,mükemmel sahne...tebrikler,tebrikler,tebrikler!:D

Geri