51 PromiL(Rock) - Ankara

ruhsalatasiD demiş ki:
ben 1 numarayım demedimki.1 numara KURBAN ve PENTAGRAM.siz de ööle tepelere çıkartılan biçok gruptan birisiniz.fazlaca abartılan.ben buna anlam veremiorum.ne güzel şarkıların her yerini dolduruosun joey gibi:) canlarım benim.hangi taşı kaldırsan 51 promil:) aman aman ı da morello gibi çalsın gitaristiniz:) hade bakalım:)

sataşçak yer arıyorsun sanırım.Kimse abartmıyor bu grup iyi çalmasa bu kadar hayran kitlesi olmaz ve bu kadar sevilmez ayrıca yaptıkları müziğide 51 promilden daha iyi bildiğiniz birçok grup bile yapamıyor.Canlarım bu eleştirilere fazla bakmayın dahada iyi yerlerde olucaksınız inşallah.

ruhsalatasiD demiş ki:
ben 1 numarayım demedimki.1 numara KURBAN ve PENTAGRAM.siz de ööle tepelere çıkartılan biçok gruptan birisiniz.fazlaca abartılan.ben buna anlam veremiorum.ne güzel şarkıların her yerini dolduruosun joey gibi:) canlarım benim.hangi taşı kaldırsan 51 promil:) aman aman ı da morello gibi çalsın gitaristiniz:) hade bakalım:)

sana cevap vermek bile yersiz. biz istediğimiz tonla istediğimiz tarzda müzik yaparız. seni ilgilendiren bu değil. seni ilgilendiren kısmı sanırım bu yaptığımızı beğenen insanların çoğunlukta olması. herneyse teşekkürler fikirlerin için.görüşmek üzere.

memlekette kimse aynayi kendine çevirmiyor malesef...gidişata bakilinca kimlerin ne oldugu ne bok yediği net bir şekilde gorunuyor...millet surekli birinin ayağini kaydirmaya çalişiyor...çamur atarak yada gurubun adini kötüleyerek...çünkü bu kolay biz,sicak evlerimizde kiçimizin üstünde oturan mönitore bagimli olmuş insanlariz(herkes bilir kendini)we klavyemiz araciligiyla etrafin huzurunu kaçiririz...hoşumuza da gider biz onu eglenceli saniriz ama mönitöre fazla bakmaktan birer aptala dönmüsüzdür farkinda diilizdir ne bok yedigimizin ne tür bir saygisizlik yapdigimizin...yaptigimiz eleştirilerin bir çogu seviyesiz düzeysiz magazin kokan ancak reyting kaygisinda ki bir kanalin yayinlayabilecegi türden uzak durulmasi gereken mesajlar haline geldi...burasi amatör guruplarin forumu değilmi...kimse burada kral falan değil kimse en tepede değil...kimisi iyi iş yapar kalitelidir...müziğin içinde bi uğraş oldugu bellidir...kimisi işi pek kotaramaz ama uğraşir dener demolar yapar çalişir...kimi guruplar wardir iyi sanarlar kendilerini...elimize pena aldik baget aldik hadi studyoya gidelim die koşuşurlar...ama bilmezlerki ego problemleri onlarin algilarini bedenlerinden we ruhlarindan uzak eylemiştir...çaldiklari melodiyi duyamicak kadar sagir çevresininde aslinda ne kadar boş oldugunu göremiyecek kadar körleştirmiştir...burada herkes bi ugraş içersinde buna lütfen saygi duyalim...ama ben demiyorumki gurubu(herhangi bi gurubu) övün onlarin eksiklerini görmemezlikten gelin onlari sevin kucaklayin...warsa size hatali gelen bi yer soyleyin "şoyle olsa daha iyi olurdu""keşke böyle yapsaydiniz" deyin saygili olun...insani erdemlerinizin war oldugunu gosterin...doldurma gundem yaratacaginiza müziğinize bakin arkadaşim...aynayi bi çevirin bakalim kendinize orada bi ugraş bi çabami goreceksiniz yoksa boş bi çuvalmi...

Saygilar...

aslinda_o demiş ki:
ruhsalatasiD demiş ki:

sataşçak yer arıyorsun sanırım.Kimse abartmıyor bu grup iyi çalmasa bu kadar hayran kitlesi olmaz ve bu kadar sevilmez ayrıca yaptıkları müziğide 51 promilden daha iyi bildiğiniz birçok grup bile yapamıyor.Canlarım bu eleştirilere fazla bakmayın dahada iyi yerlerde olucaksınız inşallah.

aslında_o : sende b.kunu cıkartma ama fan olayının...

cekes ıyımı calıyor:? hayır hayran kıtlesı varmı evet .. demekkı ıs ıyı muzıkte degıl baska seylerde de yatıomus..

len 51 sızde sallamayın her seyı .. bırak yazsın adam evet haklısınız beyfendı dıyın susun..

;) ;)

Anlamsız yorumlara cevap vermek yerine evet arkadaşım öyledir demek başka bir deyişle bu tip yorumları sallamamak daha iyi bir cevaptır.Dunyanın en iyi gruplarına bile ne yorumlar geliyor.Tanındıkça daha çok saçma sapan yorum alırsınız.Böyle şeylerin üzerinde durmayın derim ben..başarılar..

UuYuRR demiş ki:
aslinda_o demiş ki:
ruhsalatasiD demiş ki:

aslında_o : sende b.kunu cıkartma ama fan olayının...

cekes ıyımı calıyor:? hayır hayran kıtlesı varmı evet .. demekkı ıs ıyı muzıkte degıl baska seylerde de yatıomus..

len 51 sızde sallamayın her seyı .. bırak yazsın adam evet haklısınız beyfendı dıyın susun..

;) ;)

Yoo benim demek istediğim o değildi ama neyse :LOL: ma bunda haklısın he diyip geçmek en güzeli bunlar ellerine almışlar klavyeyi yaz babam yaz :p saygılar :p

jeqo demiş ki:
Anlamsız yorumlara cevap vermek yerine evet arkadaşım öyledir demek başka bir deyişle bu tip yorumları sallamamak daha iyi bir cevaptır.Dunyanın en iyi gruplarına bile ne yorumlar geliyor.Tanındıkça daha çok saçma sapan yorum alırsınız.Böyle şeylerin üzerinde durmayın derim ben..başarılar..

CEkuya katılıyorm.. her zaman doru yazar jeku ;)

sevgiler canlarım.. sallamayın bunları..

UuYuRR demiş ki:
Choqonat demiş ki:
senin başka işin yok mu arkadaşım...buraya millete sataş diye diil,yapıcı eleştrilerde bulun diye konu açıyo bu adamlar!!ilginç ne diyim... :S

sen bızı yanlıs anlamıssın bu form olayını ;)

formda yapıcı yıkıcı kısısel grupca sahne konser her turlu muzık ıcra ettıklerı gunun olayın yorumu yapıcı yada yıkıcı yapılır...

ya 51 promılım konser eyvallah hos olmusta 12.5 ytl bıraz abartı degılmı? bıde organızeyı yapan arkadası gordumde :roll: :? :LOL:
isinize karısmak gıbı olmasında soyle dıgım tanıdıgım kımse 12.5 ytl bu tur bı konsere verecek ınsanlar degıl.. bı de dıger grupları kımler?

lan sız bole bı seye nasıl gırdınız bak sızede kızdım sımdı :) :p

ya bak cnm kardeşim..bilmiyorm doğru mu hatrlıorum ama eğer sen andçın önnde gördüğüm we hatta uyus olduum we hatta cwp weremediim insn isen sana şöle bi açıklama yapaym ben..haklsn fiatlar yüksek, ayrıja gelirsen yanında bişey de wermiorus( :D )!..aa çok ilgiinçç di mii? ama bu bi okuL partisi olduundan we bütçede okul yönetmimisn hiç bi katkısı olmadıından kısajası tamamn kendi çabamısla ayarlıorus bis bunnarı..dier gruplar:
Boil Mariod,SanSür, Zapturapt..bi de dj war..ha gelrsen beklers zewkli olur bregeal partileri, onun dışında da, bu kadr! :D

ya bak cnm kardeşm..bilmorm dooru mu hatrlıorum ama eer sen andçın önnde gördüüm we hatta uyus olduum we hatta cwp weremediim insn isen sana şöle bi açıklama yapaym ben..haklsn fiatlar yüksek, ayrıja gelirsen yanında bişey de wermiorus( )!..aa çok ilgiinçç di mii? ama bu bi okuL partisi olduundan we bütçede okul yönetmimisn hiç bi katkısı olmadıından kısajası tamamn kendi çabamısla ayarlıorus bis bunnarı..dier gruplar:
Boil Mariod,SanSür, Zapturapt..bi de dj war..ha gelrsen beklers zewkli olur bregeal partileri, onun dışında da, bu kadr!

Lütfen türkçemizi düzgün kullanalım.Forum kurallarını okursanız sevinirim.

sen neden kendinle 51promil'i kıyaslıyorsunki??Bence kıyaslanıcak iki grup değil bile.Anlaşılan siz de biraz kompleks var..s.dik yarıştırır gibi yazmışsın..olduğun yaşı yazında bile göstermiyosun anlaşılan..yazık..

ozge90 demiş ki:
UuYuRR demiş ki:
Choqonat demiş ki:
senin başka işin yok mu arkadaşım...buraya millete sataş diye diil,yapıcı eleştrilerde bulun diye konu açıyo bu adamlar!!ilginç ne diyim... :S

sen bızı yanlıs anlamıssın bu form olayını ;)

formda yapıcı yıkıcı kısısel grupca sahne konser her turlu muzık ıcra ettıklerı gunun olayın yorumu yapıcı yada yıkıcı yapılır...

ya 51 promılım konser eyvallah hos olmusta 12.5 ytl bıraz abartı degılmı? bıde organızeyı yapan arkadası gordumde :roll: :? :LOL:
isinize karısmak gıbı olmasında soyle dıgım tanıdıgım kımse 12.5 ytl bu tur bı konsere verecek ınsanlar degıl.. bı de dıger grupları kımler?

lan sız bole bı seye nasıl gırdınız bak sızede kızdım sımdı :) :p

ya bak cnm kardeşim..bilmiyorm doğru mu hatrlıorum ama eğer sen andçın önnde gördüğüm we hatta uyus olduum we hatta cwp weremediim insn isen sana şöle bi açıklama yapaym ben..haklsn fiatlar yüksek, ayrıja gelirsen yanında bişey de wermiorus( :D )!..aa çok ilgiinçç di mii? ama bu bi okuL partisi olduundan we bütçede okul yönetmimisn hiç bi katkısı olmadıından kısajası tamamn kendi çabamısla ayarlıorus bis bunnarı..dier gruplar:
Boil Mariod,SanSür, Zapturapt..bi de dj war..ha gelrsen beklers zewkli olur bregeal partileri, onun dışında da, bu kadr! :D

canım ya cocuk kucuk ya dert yapmıs dedıklerımı kıyamam ben sana kucugum...

organızasyon oyle yapılmaz ınsanların arasına gırıp "51 promılı bıle cıkartıyoruz daha ne olsun" denmez.. sen herzaman arka plandakı adam olucaksın bu 1

yaptıgın organızenın tarzı yok bu2

madem okul partısı bırakta okuldakıler gelsın ben oraya gelıp 30 tane punkla bassam nehalt edıceksın bu3

bana sen uyuz olmussundur o eyvallah da senın uyuz olman zerre s.kmde degıl bu bılmem kac

sen bana gelıp 51 promıle su sukadar para verıp cıkartıyoruz onlar bıle var daha ne olsun dersen bende sana hatırımız var rıca etsek gelırler derım kapak olur ama baktım daha kucuksun laf etmıyuım dedım...

cin olmadan seytan carpmaya kalkma sen lıselı genclerınle eglenmene bak...

sızın ısınızde reklam kıtle fılanbılıyorum 51 promılım ama her b.kada gırmeyın be abı... ruh salatası nasıl oke dmeıs onada sasırdım sızınkıde bı garıp olmus ...

sımdı sıze laf sokmak yada baska bı sey degıl solıyecegım sadece tesbıh yapıcam hatam olursada affola ama
150ytl versem bızım evede gelıp calarmısınız?

sacma olur degılmı ? ole tabı...

sıze ayma da basarılar organızator kucugum sen yokken bız vardık bunuda unutma yavrım sen lgs ye mı oss ye mı ne ona calıs hadeee

51PromiL herhangi bir artniyeti olmayan her organizasyonda yer alabilir.Aldığımız ücret veya şartlar biz ve organizasyon arasında olan bir durumdur..Bu da sahnesine,sistemine,seyircisine ve bilet fiyatına göre değişen bir şeydir.Anlaşma oldıuktan sonra,bilet fiyatından dolayı gelip gelmemek seyirciye ,gelmeyen seyirci yüzünden para kaybetmek de organizasyonların tercihidir..Gelmek isteyen herkesi cuma günü bekliyoruz..

ruhsalatasiD demiş ki:
ruh salatası elemanlarının en küçüğü 85 doğumlu.51 promil yaş ortalamasıyla bir sürü işletme kapattıracak sanırım daha da.:)
aynı evil cats in zarar verişi gibi:)

öyleyse senden 5 yaş küçük olan adamlara bok atmaya çalışma bence.üreten,müzik için çabalayan insanlar çünkü 51 promil'dekiler.

Arkadaşlar parti Hotel Ayma da yangın çıkması nedeniyle HoteL Doğa Residence a kaydırıldı fakat giriş ücreti ve saatlerde herhangi bi değişme yok.yer: Ataç 1 sk. Kızılay(mithatpaşaya paralelmiş)
yarınki partide şimdiden hepinize başarılar diliyor, hepinzi gözlerinden uyur abimi de ellerinden öpüor, saygıyla selamlıorm.. :)

Geri