Charvel / Jackson Başlığı

rengi güzelmiş :D herkesin amerikan jacksonı olsun arkaşlar sıkıldıkça açıp bakıyorum çalmasam bile :mrgreen: bugün bi sildim güzelce terdeki toksik atıklar zarar vermesin gitarıma :D

ama daha gitarın keyfini süremedim tam geldiği gün pedalın adaptörü bozuldu :(

Temizlenmiş cilalanmış her Jackson iyi görünür valla. Hani yeri geldi diye söylüyorum ukalalık değil ama görüntüyü siz de canlandırın diye: iki duvarın kenarlarında 2şerden 4 Jackson asılı ve ortalarında Stack Marshall 900JCM ve 4x12 lik kabiniyle iyi duruyorlar odamda.

ben dejackson js 30 aldım 425$pesın sizce gitar iyi bir gitarmı yorumlarınız neler acaba..... ama manyetıklerını emg 81 85 olarak deıstırmek ıstıyorumsizceıyı bır secım olurmu yadasiz ne tavsıye edersın...yardımcı olursanız sevınırım..

metaldelta300 demiş ki:
ben dejackson js 30 aldım 425$pesın sizce gitar iyi bir gitarmı yorumlarınız neler acaba..... ama manyetıklerını emg 81 85 olarak deıstırmek ıstıyorumsizceıyı bır secım olurmu yadasiz ne tavsıye edersın...yardımcı olursanız sevınırım..
alt model gitarlar arsında en iyilerinden biridir diyebilirim, uzun yıllar seni rahat rahat idare edeceğine inanıyorum... eğer gitara yeni başlıyorsan bence yeni manyetik alma bu manyetiklerde seni bir süre idare eder, baktın olmuyo zevkine göre yeni bir çift manyetik alırsın olur biter... hayırlı olsun gitarın... fiyatı kötü değil tr'ye göre , geçenlerde forumda 450$'a satıyorlardı kullanılmışını...

Bende Jackson Satin Black RX10D ye sahip oldum sonunda :)
Sadece şunu solicem FENDER KESİNLİKLE KALİTEYİ ARTTIRMIŞ...İşçilik o kadar iyiki sustaine bitmek bilmiyor,fretler arasındaki sedefler orjinal sedef kaplama eski jacksonlardaki gibi boyadan ibaret degil..Klavye yag gibi kayıyor..Duncan Designed dan da hiç beklemeyecegim parlak distortion tonları elde ettim..Herşey tane tane net duyuluyor
mid renge frekansları ise Level 10 ı baz alırsak 6 gibi bir deger..
(bırakıyorum endüstri müh . ligini elektronik müh. ligine geçmeye karar verdim :p )

GİTARIN GÖRÜNÜŞÜ ve RENGİMİ ??? BAHSETMİYORUM BİLE... :D

jackson candır..... bende de bir dk-2 var
ama manyetiklerinden şikayetim var...çok boğuk bir tonu var...biraz değiştirmeye kalktığımda ise feci bir tizleşme olmakta...lütfen bana bir yol gösterin...manyetikleri değiştirmek istiyorum....

beyler konuyu biraz dağıtcam ama kusura bakmayın...bende jackson ps4 var klavye falan suan cok iyi ama 0,95 lik tel takkın floyd rose biraz havaya kalktı...altta ki eşiğin altına 4. bi yay takarsam bi sorun cıkarmaz dimi???

Selamlar! Arkadaslar cok sukur bu gunleride gordum. Dun aksam ustu saatlerinde bende RX10 D me kavustum JS30 yokmus iyiki de yokmus bide adamlar JS35 verelim diyorlar.Ben bakt1m jackson 1n resmi sitesinde bile yok boyle bi model fitik oldum yaa! Cildircaktim nerdeyse yani hem adi ustunde laylay... yani para olarak koklendik baya bi hemde adamlar iki ay once verdii siparisi stoklarda kalmam1s diyorlar boyle sacmalik olmaz yaa. Neyse benim isime yaradi adamlar hatasini affettirmek için %35 daha indirim yapt1lar ust modeller için. Yani ustune bi 200 milyon verdim ve Dark metallic red RX10 D me kavustum cok sukur. Gece yatarken optum heryerini gitarin sorada basucuma koyup Jackson yazisina baka baka uyumusum :D

serkann demiş ki:
keşke bi görebilsek o manzarayı Atalay bey,bi foto şahane olurdu :)

Tabi ki...

eaf09c14.jpg

Geri