Charvel / Jackson Başlığı

ya warrior.a case nerde bulabiliriz... benim case parçalandı gitarı taşıyamiyorum... bu arada gitar hoş keşke kasayıda wrmg felan yapsaydın fiyatıda artardı baya :D js kasa deyip burun bükcekler böyle :p

ben neo-klasik (jason becker,malmsteen vsvs) ve melodik death metal vsvs çalmak istiyorum. Benim high gain de bile çok güzel anlaşılan sololara arpejlere ihtiyacım var. Yani boyle bi notaya basınca ne idüğü belirsiz gibi dağınık sesler gelmesini istemiyorum. Baştan fender düşünmüştüm ama baktım ki high gain de en iyi performansı jacksonlar verio. USA jackson alcak param yok ve zaten seviyem de o kadar değil. Benim isteklerimi karşılayacak yurt dışı fiyatı 600-700$ civarı bi japon jackson tavsiye eder misiniz? ben Dk2t yi begendim baya ama yine bi size danışmak istedim saygılar...

DK2M'ye hasta oldum ya o ne dizayndır o ne renktir öyle istiyorum :D Ama ben kendi gitarımı da çok seviyorum napçaz :D Para bulsam ikisini de alayım :p MG ve Pro serisinden bakın işte gözüne ve aklına yatanı al :)

Kıvılcım'ın Jackson dealer'ı olması sorunsalını çözdüm arkadaşlar. Bugün Ankara Kıvılcım'a gittim tel takımı falan almak için. Dedim böyle böyle sitede sizin isminiz geçiyor diye öyle birşey yok dedi belki Fender'in distrübütörü olmamızdan yazmışlardır dedi. Yıkıldım resmen...

En azından Fender sayesinde getirteblecekleri fikri akıllarına girsin de şu Laylaylom tekel olmasın daha fazla, Jackson da Türk genci için hayal olmaktan çıksın :)

Ne gibi bir mail atıcaz?

"siz "dealer"ınızı yanlış biliyorsunuz, gerçek dealer da ....... bi yer, jacksonları avrupa fiyatına satıyor mu?" :D

Avrupa'da her yerde fiyatlar öyle. Avrupa'da arkadaşınız varsa sorabilirsiniz, çok az daha ucuz olabilir belki. Başka somut bir şey bulmamız lazım Laylaylom'la ilgili. Tutup da bunlar .... diyemeyiz çünkü :LOL:

Deriz ki sizin dealer bu bu.. Adamlar Jackson'ları Avrupa fiyatını satamıyor çünkü öyle bir merakları yok.. Getirtmek desen ayrı bir konu kaç kere duydum kapora alıp gitarı getiremediklerini. Adam akıllı bir firma alsa da şu distrübütörlüğü biz de rahat etsek...

Bu ülkede ibanez cort gibi markalar amerikadaki internet fiyatlarından gidebiliyorsa jackson neden bu şekilde satılmasın. Sonuçta ülkedeki distribütörlüklerinden memnun olan varmı bilmiyorum ben sırf js30 un sap kafası :D ters diye 1 ay hardcase bekledim kardeşimin toyluğuna geldi istanbulda. 2. si dk2 avrupada 1000€ üzerinemi satılıyor acaba benim bildiğim 1000€ ya pazarlıkla alabiliyorsunuz dk2 yi daha aşağı fiyata satmıyorlardır. Bence kampanya başlatalım yani fayda görelim görmiyelim sessiz kalmaktan iyidir. Ben 1 sene sonra alacağım gitarın ıhlamır gövdeli bir ibanez veya onun gibi bişey olmasını istemiyorum ama olacak gibi bu gidişle.

Geri