Charvel / Jackson Başlığı

arkadaşlar bende JDR-94 var bilirsiniz gitarı.. ya belki duymadınz böyle bişey ama ben gitarın inlaylarini değiştirmek istiyorum :) bunu yapabilecek bi luither varmıdır acaba yada ne kadara patlar ?

yapılır zor bişey değil bütün luither'lar yapar. ebay'de 15$ a sharkfin inlay var işçilik için ne kadar isterler onun için gidip konuşman lazım :)

OmniaMovens demiş ki:
arkadaşlar bende JDR-94 var bilirsiniz gitarı.. ya belki duymadınz böyle bişey ama ben gitarın inlaylarini değiştirmek istiyorum :) bunu yapabilecek bi luither varmıdır acaba yada ne kadara patlar ?
jdr94 biliyorum, perdelerin üst kısımlarında ufak noktalar gibi işlemeleri var, onun haricinde yeni işleme yaptırmak hiç ucuz olmaz kanımca.

bence inlay leri perdeleri değiştirmek istediğinde taktır. çünkü inlay takma işlemi galiba klavyede perde yokken yapılabiliyor sadece. tabi yanlışta biliyor olabilirim :)

arkadaşlar yeni üyeyim..hoşgeldim aranıza:)
jackson wrmg kullanan weya hakkında bilgisi olan lütfen beni aydınlatabilr mi?? almak üzereyim fakat nası alacaıımı hala bilmiorm..laylaylom kazığı yemeden nası alabilrim?? yurt dışından getirtmek fazladan kaç paraya mal olur??? çok fazla soruldu ama ksura bakmayın lütfen

evet beyler 2-3 saat önce resmi olarak aranıza katılmış bulundum :) abd deki jackson dk-2m muhabbeti b.ka sardı artık uzaya uzaya burdan bir şekilde 2006 öncesi DK-2S ayarlamış benimkiler bi anda sürpriz oldu çok. gitarı izmir trigon müzikten almış oldum gibi oldu sanırım :D fiyatını bilmiyorum parasını teknik olarak ben vermediğim için. gitar 2006 öncesi modellerden, yani duncan designed manyetikleri var köprüde ve ortada. sapta orjinal fernandes sustainer manyetik var. çok ilginç ve hoş bir icat gerçekten. 1-2 yıllık kaliteli gitar "hevesimi" çıkardım sayılır şimdilik o yüzden dinlenmeye geldim şu an :)
çok güzel bir gitar gerçekten çok memnunum şu an..

Yönetici notu: Mesajını editledim

Berkay ;)

Inu-Tashak demiş ki:
evet beyler 2-3 saat önce resmi olarak aranıza katılmış bulundum :) abd deki jackson dk-2m muhabbeti b.ka sardı artık uzaya uzaya burdan bir şekilde 2006 öncesi DK-2S ayarlamış benimkiler bi anda sürpriz oldu çok. gitarı izmir trigon müzikten almış oldum gibi oldu sanırım :D fiyatını bilmiyorum parasını teknik olarak ben vermediğim için. gitar 2006 öncesi modellerden, yani duncan designed manyetikleri var köprüde ve ortada. sapta orjinal fernandes sustainer manyetik var. çok ilginç ve hoş bir icat gerçekten. 1-2 yıllık kaliteli gitar "hevesimi" çıkardım sayılır şimdilik o yüzden dinlenmeye geldim şu an :)
çok güzel bir gitar gerçekten çok memnunum şu an..

Güle güle kullan :) Dk2sler bildiğim kadarıyla artık üretilmiyor zaten, yani seymour duncan manyetikli versiyonları yok diye biliyorum..

jackson sever kardeslerim kargo hariç 700$ verip artık bende bı jackson sahibi olmak istıyorum sizce ne olabılır degistirmek istemiyorum modifiye ederim sonra saglam bı agacı olsun ve benı gotursun

rolandDESCHAIN demiş ki:
jackson sever kardeslerim kargo hariç 700$ verip artık bende bı jackson sahibi olmak istıyorum sizce ne olabılır degistirmek istemiyorum modifiye ederim sonra saglam bı agacı olsun ve benı gotursun

Jackson KE3 skull var ondan al bence.pahalı gelirse normalide var.
yada emg manyetikli WRMG warriorlar var.bi araştır istersen.

http://www.musiciansfriend.com/guitar/navigation/jackson-guitars-basses-electric-guitars?N=100001+304275+200998&Ns=P_Price|1&page=2

Geri